Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Moмичета стискайте палци...нови [re: Чyдя ce!]  
Автор slanceslance (минаващ)
Публикувано21.06.04 11:17



I az stiskam palci i dano vsichko da mine dobre s neja i bebcho.



Тема Re: Направи ми впечатление тонът ти...нови [re: geminarius]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано21.06.04 11:18



Злобата ти оставям без коментар!
Определено си разтълкувала нещата в най-лоша светлина - явно си си такава!
Явно и ти мислиш да изоставиш децата си и да се грижиш само за собственото си удобство!
Има една много груба поговорка - за кравата дето бозае от телето!
Ама какво да обяснявам на човек, от когото лъчи такава една злоба и завист.



Тема Хахахахаха!нови [re: Billy_wolf]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано21.06.04 11:33



Къде видя злоба? Аз нито смятам да оставя децата си, нито да цицам родители /моите или тези на мъжа ми/. Не ти завиждам, бе момиче, напротив, радвам се, благодарна съм на родителите си и съм горда, че съм възпитана по друг начин и сама да мога да си устройвам живота, а не да врънкам, че родителите ми/му не ми дават това, което поискам.
Живо и здраво момченце да ти се роди!

I only work to enjoy when I am not working.


Тема Re: Вече можем да махаме на бебоците ни!нови [re: Collibri]  
Автор nikol78 (avgustinka)
Публикувано21.06.04 12:12



Някъде от 33-34 седмица пише, че бебетата различават неясни силуети през корема Та тази събота и неделя си заголвах корема и карах нашия тати да маха с ръка за поздрав на бебката! Тя май се кефеше, но може и да си въобразявам!



Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Collibri]  
Автор vodolej4e (careing)
Публикувано21.06.04 12:33



Здравейте момичета!
Аз се провалих пак във връщането в София навреме за срещата
Колибри, не знам защо не се отваря тази страница, към която си дала линк за снимките от срещата . Дали аз нещо имам проблем с нет-а или за вси4ки е трудно???

А за утрешната лекция събирате ли се някъде предварително или направо в кафето се виждате? Аз искам утре все пак да се присъединя. Ако можеш ми прати бележка или пък ще ти звънна по тел. ако ще ходиш и ти.

Това за идеалните фигури е много добра находка!



Тема Re: Moмичета стискайте палци...нови [re: Чyдя ce!]  
Автор vodolej4e (careing)
Публикувано21.06.04 12:35



Стискаме - възможно най-силно!

Дано нещата да се наредят както трябва! Успех ви желая и много силен дух, за да справите със стресиращата ситуация със възможно най-малко нерви!

Кажи на Весна, че всички сме с нея!



Тема Re: Moмичета стискайте палци...нови [re: Чyдя ce!]  
Автор jonni_to (usmihnata)
Публикувано21.06.04 12:47



Хей и аз стискам палци!!!
Всичко ще бъде наред, само ако може някак си /знам,че е почти невъзможно, но..../ тя да се успокои малко.

Всички вярваме, че бебчо е добре! И изпращаме цялата си позитивна енергия към нея и малкото човече!

Очакваме добри новини!



Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Collibri]  
Автор nikol78 (avgustinka)
Публикувано21.06.04 12:47



И аз не мога да я отворя, а изгарям от нетърпение!



Тема Благодаря на всички!нови [re: jonni_to]  
Автор Чyдя ce! (Само аз ли?)
Публикувано21.06.04 12:52



Току що ходих за сведения,лекарката каза,че засега няма нищо тревожно,бебето било добре,имала много леки и нарядко контракции,и не се очертавало да ражда скоро,но ще стои там на инжекции папаверин и системи за по сигурно.Много сте милички,наистина слънчеви.Аз и препращам на СМС-и всички пожелания.Пожелавам на всички Ви всичко най-добро.

''Човекът е мислеща грешка"Мисли.."


Тема БРАВО! [re: Чyдя ce!]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано21.06.04 13:03



Йеее, супер!!!
Много браво на Весна!!!
Страхотна е, и надявам се вече по-спокойна - чудесни и успокояващи са новините, и вярваме че ще удържи до края - да стиска!

А ето ги и снимките отново!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.