Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 21.05.22 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Moмичета стискайте палци...нови [re: vodolej4e]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано21.06.04 13:08

Водолейче, направо там в кафето се събираме - кой когато свари. Нашата агитка седи винаги на първия ред! Ще ни познаеш от снимките! Да ни се обадиш
Ще те чакаме с нетърпение! Утре ще е интересно - за подготовката за кърмене!

Тема Re: Благодаря на всички!нови [re: Чyдя ce!]  
Автор slanceslance (минаващ)
Публикувано21.06.04 13:11

Mnogo se radvame che vsichko e nared!

Тема Re: Moмичета стискайте палци...нови [re: Collibri]  
Автор vodolej4e (careing)
Публикувано21.06.04 13:23

Мерси!

Дано този път си реализирам плановете!

Тема Re: Снимки от срещатанови [re: Collibri]  
Автор nikol78 (avgustinka)
Публикувано21.06.04 13:30

Отворих ги!
Много сте сладки! И коремчетата много ви отиват!

Тема Re: Вече можем да махаме на бебоците ни!нови [re: nikol78]  
Автор slanceslance (минаващ)
Публикувано21.06.04 13:33

Tova e mnogo hubavo.Nie s nashija tati si imame tradicija vsjaka vecher kato si legnem na spalnjata ili na divana v hola.Maja mi si slaga rakata na korema mi mi beba go rita.Taka si obshtuvat.Mnogo e zabavno i prijatno.

Тема Re: Благодаря на всички!нови [re: Чyдя ce!]  
Автор vodolej4e (careing)
Публикувано21.06.04 13:37

СТРАХОТНО!!!!

Много, много се радвам, че вече имате много по-малко грижи!!!
Дано да няма вече неприятни изненади - и от вас, и от целия ни отбор!

Тема Re: Moмичета стискайте палци...нови [re: Collibri]  
Автор Чyдя ce! (Само аз ли?)
Публикувано21.06.04 13:39

Видях снимките,много сте сладки.Тя и Весна се беше засилила този път да дойде на срещата,но още в събота към 16 ч. я взеха в болницата.Лека бременност и без никакви проблеми Ви пожелавам.

''Човекът е мислеща грешка"Мисли.."

Тема колко си права!нови [re: Collibri]  
Автор barbaron (непознат)
Публикувано21.06.04 14:02

и аз се чувствам почти по същия начин-бях ужасно нервна,заядлива,ревях по 100 пъти на ден...най-гадното е,че изпадам в някаква апатия и към бебето и си мисля,че нито го искам,нито го обичам
единствено вашите постинги/не знам какво точно означава тази дума/ ме разсейват за малко,но ми беше толкова гадно,че даже не ми се пишеше.
бебо като че ли разбира и сега ми отмъщава-в събота бяхме на преглед и се оказа,че не се е обърнало,а преди това ме залъгваше с едни "ритници" високо горе,а то май си е блъскало главата!
хормоните ли са виновни или аз си откачам?!?
да ви кажа честно много ме е яд,че не съм в софия,защото толкова ви завиждам за подкрепата,която си оказвате,за срещите ви...

Тема Re: колко си права! [re: barbaron]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано21.06.04 14:55

Здрасти, миличка Барбаронке!
Ами наистина, явно хормоните яко ни тресат.... Аз ту съм на седмото небе и обичам целия свят, ту мразя всичко наоколо и всички са ми виновни.... Ужас!!
Както си рева, така се оправям след това и обратно!
Вчера пък подреждахме с мъжа ми едни шкафове с дрехи.... Опаковахме разни зимни и т.н. И аз изпаднах отново в депресия че се нуждая от нови дрехи, и че всъщност хич нямам дрехи.... И се почувствах още по-безпомощна, като зная че сега няма смисъл нищо да си купувам, и така или иначе трябва да чакам за след раждането.... .Бях толкова смешна, че както си се смях, си се разплаках, смеейки се на собственото си безсили, а мъжа ми направо пък умря от смях да ме гледа.... Като едно голямо бебе.....
Успокои ме с милувки и целувки и куп обещания, че след като родя, освен за беба ще има и за мен
Днес пък нищо ми няма - много съм си нормална даже- така че освен с хормони, с друго не зная как да си го обясним....
Не искам да си мислим че откачаме нали?!
А пък защо не се срещате във Варна - мисля че имаше 2-3 мами и оттам?!
И там има същото училище за бременни вече, дето ние го посещаваме колективно - на 9 месеца. Даже Бебераци е пуснала обява утре точно къде ще е и на каква тема. Защо не отидеш?! Ще се запознаеш и с други тумбачета?!

Тема Re: Хахахахаха! [re: geminarius]  
Автор new* (искам!)
Публикувано21.06.04 14:59

Аз пък прочетох тебе и тогава кипнах. Ти с какво право се месиш и започваш да даваш определения за хора, дето не познаваш, баси? Обидите са ти много в стил "редка плетка", щото нито познаваш Билито, нито родителите й, нито пък тези на мъжа й. Аууу, какво е това чудо! И аз не ги познавам, ама знам какво е все да дават от едната страна, а другата страна да си чеше гъза и да купонясва, и на всичкото отгоре все да дава акъли и да изисква от теб.
Срамувала се, не й завиждала... глупости на таркалета...
Хайде, когато нямаш какво да правиш, да не нападаш така!

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2022 Dir.bg Всички права запазени.