Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: СЛЪНЧАСАЛИ АВГУСТИНКИ - 9 част, 2004 [re: vajrater]  
Автор kote.kote (щастлива)
Публикувано17.06.04 08:43



Здравей Vajrater,и аз се опитвах да раздвижа бето ама не стана, но има добри инструкции в последната тема на септемврииките-ако имаш време прочети я е смятам, че ще се оправиш
Успех!

[image]http://lilypie.com/days/040827/1/0/0/+10[/ipg][/image]


Тема До vajrater!!! [re: vajrater]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано17.06.04 09:47



Здравей! Твоят никнейм ми напомня думата "вятър", даже по-скоро ми звучи като "баш вятър"!
Деси е. Моля те, не се дразни от моето ходещо напред човече, щом твоето не помръдва, все още... Вярвам, че ще успееш и ти да го отместиш!
Но честно казано, се чувствам напълно безсилна да ти помогна за бебчето да ти мърда напред!!! Просто наистина не знам как!!! Съжалявам!!!
Важното е твоето си истинско бебе да расте в теб, да помръдва и всекидневно да ти доказва енергичността и жизнеността си!!!
Аз също след адски много перипетии и чужди съвети успях все пак да си сложа тази картинка след всяко мое мнение, и после започнах със страх да следя дали бебето ми се мърда напред - да, мърда се, но това е станало автоматично, не съм задавала някаква специална команда за това...
Нали си влязла в профила си и оттам си му задала промяната? Друго не мога да ти кажа, уви!!! Или питай някоя от другите майчета с такива лентички като нашите, или пробвай отново по същия път, та дано стане!!! От сърце ти желая късмет!!! Деси.





Тема Re: До vajrater!!! [re: desykv]  
Автор vajrater (непознат)
Публикувано17.06.04 09:57



за 101 път опитвам да подместя бебето от лентичката. слава богу, моето си бебе си мърда доволно много. искрено се надявам бебето да мърда като е щастливо, не като нещо не му е на кеф. вие как мислите? дали мърдат като им е приятно или като им е некомфортно? познавате ли кога от какво е?
а между другото ми хрумна като написах думата "лентичка" - пазите ли си тестовете, които показват, че сте бременни? аз понеже направо не можех да повярвам първия път като видях положителния резултат, и на другата сутрин правих пак тест. пазя ги и двете лентички с заветните 2 чертички. не съм вещоманка, но това са едни от най-скъпите ми нещища. а при вас как беше? сигурна съм, че не може да сте забравили!!!


господи!!! сега пък бебето изчезна!!!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vajrater на 17.06.04 09:55.</EM></FONT></P>

Редактирано от vajrater на 17.06.04 09:55.



Тема Re: До vajrater!!! [re: vajrater]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано17.06.04 10:03



Казаха ни на някой от всичките курсове, че ако бебето рита много, ама наистина много, значи има нещо нередно и да отидем да ни видят. Или ако не мърда изобщо-също не е добре. Аз така веднъж се бях притеснила, корема ми се местеше, като че вътре ураган бушува, но после го усетих да хълца и се успокоих. Тук в клуба съм чела, че щом бебо хълца-няма страшно

А за теста-не го пазя. Само го показах на нашия тати и след това го хвърлих. Малко ме е яд Ама теста нали е напишкан, та май по-добре така

М/у другото човечето ти го няма на лентичката. Доколкото знам трябва да копираш второто от lilypie.com. Или си объркала нещо датите. Виж Хелп-а в lilypie.com.





Тема Re: До vajrater!!! [re: vajrater]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано17.06.04 10:03



Виж си твоето последно мнение от преди малко! Този път човече въобще не излиза, а на английски пише да влезеш в менюто хелп на сайта Лилипи, и още пише, че терминът ти се пада много напред във времето... Явно нещо куца в задаването на датите...
А иначе и аз като теб си пазя лентичката с 2-те чертички, от която изпаднах в такъв неописуем шок на радост, вълнение, страх и чак не можех да повярвам, че е истина!
Успех с бебчето!
А аз не познавам дали мърда от кеф или от дискомфорт, то толкова често си мърда, независимо аз какво правя... Все пак за един път съм сигурна, че риташе ядно от силен дискомфорт - когато бях на кино и пуснаха много силно рекламите в началото, направо гърмяха около 20-ина минути, тогава ми стана много жал за бебето ми, то риташе уплашено и нервно някакси, и знам, че не си въобразявам... Нищо, така се калява организмът, но все пак малко го поизмъчих милото с този шум... Уви! Като почна филмът, беше по-тихо, и то слава Богу се успокои, иначе бях решила да изляза от салона и да пропусна прожекцията... Галех си корема, пусках успокояващи послания към бебо, покрих си корема с якето за изолация на звуковите вълни и мисля, че всичко в крайна сметка завърши добре...
С приятелски поздрав - Деси.



Тема Re: Искате ли да помогнем??? [re: Duci]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано17.06.04 10:07



Защо никой не ми отговаря?
Не ми ли четете постингите?
Исках само да ви кажа, че може и по един пакет пелени за еднократна употреба да занесем, не е задължително да е Pampers. Все пак те си нямат никакви. И така като се съберем 5 човека стават 5 пакета примерно.



Тема Re: До vajrater!!! [re: desykv]  
Автор redhat (новак)
Публикувано17.06.04 10:13



Еха, Деси, и нашето бебе не обича рекламите преди филма-гледах и аз "Денят след утре" и бебка се съсипа да протестира, но когато реших да демонстрирам на тати какво става и той си сложи ръката-пълен покой, нито едно ритниче, нищичко-хитруша! Следващия път можеш да пробваш с татковата ръчичка да успокоиш бебо

I feel good


Тема Re: Искате ли да помогнем??? [re: Duci]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано17.06.04 10:14



Ей, Дуци, не се ядосвай толкова! Аз ти прочетох постинга разбира се, но си помислих, че на срещата в неделя ще обсъдим темата по-подробно... А пък и с моя Интернет чрез дом.тел., вече се плаша от сметката, която ще ми дойде с това висене в клуба с часове!!! Аз иначе нали работя в социални грижи, знаеш ли колко пъти съм влачила торби с дрехи и книжки за бедните в Триадица, и как се радват после хората... Наистина има тежки случаи... Ако намеря запазени дрешки, ще се включа и аз, честно! Вече съм го правила... Помагала съм на нуждаещи се, не че се хваля, иначе тези дрехи и книги бих ги хвърлила на боклука, но защо да ги вземат циганите, по-добре сирачета... Така че не се шашкай, Дуци, другите августинки също мислят по въпроса, просто още не са ти отговорили, а и нали разчитат и на срещата ни в неделя?
Толкова се радвам да ви чета всичките!!!
Нищо че се повтарям...
Леко и приятно бременеене!!!
Чао и доскоро - Деси.



Тема Червена шапчице! [re: redhat]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано17.06.04 10:24



Мерси за съпричастието!!! Така не се чувствам толкова виновна за шума, с който го бомбандирах горкото!!! И аз гледах "След утрешния ден" - страшно ми хареса филмът, а на теб? И моето бебе реагира по абсолютно същия начин на бащината лапа, чудя се как разбира кога съм аз и е неспирно и кога е мъжът ми, и тогава - нищо, пълен покой, все едно го няма... Мъжът ми каза, че бебето още отсега пазело поведение пред него! Ха-ха!!! Ще видим... Ча-а-о!!!



Тема Re: До vajrater!!! [re: desykv]  
Автор vajrater (непознат)
Публикувано17.06.04 10:28



знаеш ли, и на мен ми селучи нещо подобно на "Троя" в Арената. искаше ми се да повярвам, че бебето рита, защото харесва Брад Пит, но малко вероятно да е така. по-скоро му беше много шумно... тогава май единствено си мислех, че е дискомфорт. не вярвам обаше малко шум да му навреди.
а ако имам късмет може и да е момиче и да харесва Брад пит все пак....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.