Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re:Sreshta [re: Collibri]  
Автор kali77 (непознат)
Публикувано16.06.04 00:16



Здравейте мили августинки...:) Аз най-сетне пристигнах в София и съм невероятно щастлива и доволна. Бебо спойкойна понесе полета, въпреки че няколко дни след това беше много тих и спокоен. Явно всичко му е ново и се адаптира. Съвсем друго си е човек да си е в къщи близо до най-близките си. Е нашият тати за съжеление ще дойде чак към края на месеца, но пък мисля че малко раздяла няма да навреди на отношенията ни. Аз съм с две ръце за срещата в неделя и обезателно ще дойда само че ме е малко срам и незнам в заведението ли ще се чакаме или преди това ще се срещнем някъде другаде?
целувки и до скоро виждане
Някой може ли да ми каже колко струва прегледа при Мазнейкова!!!



Тема МОМЧЕ Е!! [re: Collibri]  
Автор jonni_to (usmihnata)
Публикувано16.06.04 00:45



Е, мами ние категорично сме момчета!

И сме добре, всичко ни е наред, да не чуе дявол. Големи сме и в нормата, а не май каза - малко по-големи. Плацента, околоплодни - всичко е ок.

Дано само не сме с късмета на мама, т.е. аз - Марко Тотев.
Голямо назландисване беше за тази Мазнейкова и накрая втори час записвам, чакам 3 седмици, отивам и хоп - хубавия апарат не работел!! . Хайде на по-'нехубавия'. Умрях от яд! Ега ти смотания късмет!. Днес видео касетки купувах, мераци големи, бях се настроила, че ще остана много доволна. Нито снимки, нито касетки, нищо....
Мислех и да се откажа като разбрах, че хубавия апарат се е повредил, ама за кога да ходя после, то вече ще се ражда. Помислих си, че тя е достатъчно добър специалист и нещата по-скоро опират до нейния опит. Дано да е така. Защото и Доплер нямаше.
И мен хич ме нямаше. Нещо се обърках, разочаровах и всичко останало и замлъкнах. Добре, че тати беше с нас, та задаваше въпроси и за двама ни. А и между отговорите си говориха 'инженерно' по повод на 'сръчника', който й развалил сондата, на хубавия апарат, та поне Мазнейкова беше много мила и внимателна
Освен това, колкото и за хвалба, толкова и за оплакване, защото нищо от това, което ми каза Мазнейкова не съвпадаше с това, което на 10.06 ми каза Савова. . Бебето реално тежи 2600г. по еди си какъв размер или 2400г. по друг, като разликата в 200г. била допустима. Е, как от 1687г. за няма и 4дни станахме толкова големи??!! Луда работа!
Да ви кажа изпитвам някакво облекчение, че тези консултации и прегледи вече свършват. Не, че после ще сме по-спокойни ама ми омръзна.
Вместо да се радвам на новините, когато си тръгнахме бях толкова объркана, че се държах точно като слънчасала /да си дойдем на темата/!

Та така! Бебчо ни се изплези Като че ли, за да ни се присмее - Видяхте ли, че съм мъж!.
Даже като напуснахме кабинета се почувствах малко гузна, че се бях разколебала в усещанията си и бях започнала да се захласвам по розово.

По случая купихме на бебчо едно мъничко, СИНЬО боди.





Тема Re:Sreshta [re: kali77]  
Автор jonni_to (usmihnata)
Публикувано16.06.04 00:59



Добре дошла на теб и на мъничкото човече!

Радвам се, че сте се приземили успешно и бебчо се е държал като истински мъж!

Ще се радваме много да те видим в неделя.
По предварителен план се срещаме пред Ялта, а след това отиваме на приказки и разходка отсреща в парка. Дано се съберем повече този път, че може наистина да е за последно преди голямото събитие

P.S. За Мазнейкова да ти кажа, че сега като гледа на другия апарат взима по 30лв. Дано ако си решила и се запишеш докато ти дойде часа да са й оправили хубавия.

До скоро



Тема Re: МОМЧЕ Е!! [re: jonni_to]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано16.06.04 08:22



Браво, Йоанка!
Знаех си аз, с тоя остър корем какво ти момиче
За килограмите на бебо - да не би да е казала 1600, а ти да си чула 2600? Защо не й каза, че са те гледали миналата седмица и са ти казали 1687?

Не се ядосвай за апарата-знаеш, че Мазнейкова е голям специалист и едва ли ако не дай си Боже има нещо нередно, тя няма да го види, било и със стар ехограф. Споко!





Тема Re: СЛЪНЧАСАЛИ АВГУСТИНКИ - 9 част, 2004 [re: Collibri]  
Автор flavi (разхвърляна)
Публикувано16.06.04 08:29



Здравейте ,августинки

Аз съм от септемврийките ,но редовно чета вашата тема,нали сте с едни гърди (т.е. корем) напред
Искам само да ви поздравя и особено Колибри за заглавието на новата ви тема,която беше причина деня ми да започне свежо,с 5 минутен смях

Весел ден на всички !



Тема Re: СЛЪНЧАСАЛИ АВГУСТИНКИ - 9 част, 2004 [re: Collibri]  
Автор kote.kote (непознат)
Публикувано16.06.04 09:13



Здравейте в новата тема,
аз май по веднъж в тема пиша
ама нали съм на работа от 8 до 18 и намирам време само да ви чета за сега.
Ние сме напреглед след два дни и на изследвания-също-да видим пооправихме ли го този хемоглобин най-после или така ще си караме до края.....
Завиждам ви благородно-за сбирките, курсовете за бременни, покупките за бебоците и ........... аз нямам време за сега. Благодарение на списъците тук се надявам да се справя бързо-от началото на другия месец спирам да ходя на работа.
Нищо не съм купила на бебока
Не сме измислили име
Не знам при кои да раждам
Абе като ви чета се чувствам лоша бъдеща мама
Но пък се чувстваме добре. Активни сме-ритаме и се въртим и подскачаме.... климатик има и в офиса дето работя и у дома и в колата на тати-така че не страдаме то топлината .... С нетърпение вече очаквам да си остана у дома и да започнем подготовката за бебока.
Весел ден на всички вас!

Редактирано от kote.kote на 16.06.04 13:48.



Тема Re: СЛЪНЧАСАЛИ АВГУСТИНКИ - 9 част, 2004 [re: kote.kote]  
Автор Taya (коя?)
Публикувано16.06.04 10:22



Не се коси Коте и аз съм от "лошите" работещи майки, дето нямаме много време за предварителни приготовления. Аз уж бях спряла работа преди седмица, но се наложи отново да се върна за седмица - две... И аз не съм купувала нищо и съм сериозно затруднена с измислянето на име (мъжко!)... Не мисля, че бебчетата страдат от динамиката на нашето ежедневие - пропуските са си само за нас, но какво да се прави...
И аз искрено завиждам на свободните мами за срещите, повечето време за разговори и осмисляне на бъдещето с бебчо (бебка), но бидейки мама за трети път съм по-спокойна и подготвена (по принцип!!!) - иначе вълнението и радостта от очакването са както при първото раждане... Но жегата наистина е страшна и вече ми се ще всичко да свършва по-бързо!!
Давайте идеи за мъжко име - предпочитам по-кратко, че бащиното ще дойде въздългичко Поздрави на всички!!!

Всичко виждам двойно!!


Тема Re: СЛЪНЧАСАЛИ АВГУСТИНКИ - 9 част, 2004 [re: Taya]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано16.06.04 10:45




Виж тук

Има още доста места, където можеда погледнеш де - за идеи! Има сайтове само с имена и тяхното значение,
ако искате ще ги пусна и тях.
Ама кажете нещо повече, какво име търсите, освен че е за момче, с някаква буква, предпочитания и т.н. - пък ние ще помогнем с идеи!



Тема Re: СЛЪНЧАСАЛИ АВГУСТИНКИ - 9 част, 2004 [re: Collibri]  
Автор redhat (новак)
Публикувано16.06.04 10:46



Много оригинално заглавие!!!За срещата-благодаря ви, момичета, за промяната, сега-ура-и аз ще ви видя в Неделя Лека и безпроблемна последна отсечка на всички

I feel good


Тема Re: momicheta striiiiiiiiiiiнови [re: matiya]  
Автор redhat (новак)
Публикувано16.06.04 10:52



Много странно, че прочитам точно тази сутрин постинга ти-аз снощи сънувах кошмар че са ми се появили стрии по бедрата отстрани и тази сутрин се огледах внимателно-охх, нямам засега. Мажа се със специален крем против стрии, внимавам колко качвам и резултат-досега +8кг. и без стрииДано мога се похваля и в края с липсата им, но както ми расте корема последните седмици-едва ли

I feel good



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.