Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Червена шапчице! [re: desykv]  
Автор redhat (новак)
Публикувано17.06.04 10:35



Хареса ми много филма, само все не мога да го запомня как се превежда на бгтова сигурно от бременността-преди не бях с толкова мъъъничко зрънце паметХахаха, по този повод да ви издам моят любим как също не може да запомни нещо-той много обича крем-сладолед-тези от машина, обаче никога не може да запомни какво трябва да отговори като го попитат: " кофичка или фунийка" и все трябва да подсказвам, че вафленото е фунийкаИ на поредния такъв епизод, тъкмо се отдръпваме с нашите сладоледи, и чуваме как продавача пита следващия клиент: кофичка или фунийка?-при което мъжа ми промърморва: хей, заядливко

I feel good


Тема Спешно!!! За vajrater!!! [re: vajrater]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано17.06.04 10:43



Ей, Южен Вятър, нали мога да те наричам така?, я чакай малко!!! Човечето ти си е съвсем наред!!! Ти наистина си в 30-та седмица, но реално са минали наистина 29 седмици и 4 дена, и наистина ти остават още 73 дена до термина!!! Така че всичко ти е наред!!! Ще видиш, че утре ще ти пише 72 дена до термин, вдругиден - 71 дена, и така... Сетих се, защото твоят термин е точно 12 дена след моя, аз съм за 17-ти август, ти си за 29-ти август, така че е редно на мен да ми остават 61 дена, а на тебе - 73 дена!!! Всичко ти е наред с картинката, свиркай си и не се шашкай толкова, и то предварително!!! Изчисли си пак нещата и ще видиш, че съм права!!! Толкова се радвам за теб!!! Мърда си се твоето човече, без паника!!! Деси.



Тема Re: Спешно!!! За vajrater!!! [re: desykv]  
Автор vajrater (непознат)
Публикувано17.06.04 10:53



обичам те!!!
аз съм оглупяла със сигурност откакто забременях, да знаете.
до сега се успокоявах, че в работата съм разсеяна, защото си мисля за бебето и не мога заради това да се съсредоточавам, но явно не е само в работата. направо съм си вятър. вятър и мъгла даже!!!
наистина страхотно ти благодаря! стискам палци 12 дни преди мен да се представиш блестящо, да имаш най-блестящото бебе и да окуражиш Южния си вятър!!!



Тема Re: Благодаря [re: Collibri]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано17.06.04 10:54



Май има - и заради това ми е гадно! Не знам как да го накарам да сменим името без да го наранявам! Ама ще се оправим, или ще свикнем и ще се примирим, или ще стане както аз искам. Мерси много за съветите ви! Нищо конкретно още не съм решила - и всичките съвети ми бяха много полезни!



Тема Супер, освен птичката Колибри... [re: vajrater]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано17.06.04 11:18



си имаме вече и един сладък Южен Вятър!!! Това е нашата vajrater, която така ни шашна с това нейно уж немърдащо се човече на картинката й!!!
Толкова се радвам, че видях навреме, че всичко всъщност ти е О.К.!!! И аз те обичам, Южен вятър!!! Обичам и всички 41 момичета в нашия клуб, и всички хиляди въобще - и бременни, и вече майки!!! Любовта е нещо велико, искрено вярвам че тя ни събира тук всеки ден, както и желанието ни да се приобщим, да пообщуваме със сродни души, да сверим часовниците си една с друга... Нали?
Хрумна ми, че щом аз съм вече в 32-ра г.с., а на картинката ми пише, че са минали 31 седмици и няколко дни, което си е точно така, то и ти си в 30-та г.с., но реално са изтекли пълни 29 седмици и няколко дни, затова така ти и пише на лентичката... Така че се успокоих... Сега остава да ти следим човечето и ще видиш, че ще се мърда, и то само напред!!! А ти като се оплака, че не ти мърда, и аз си помислих, че си го следиш от дни и седмици, и все си стои така, а то не било така... Супер!!!
Ти в началото писа, че не искаш да си последната в списъка на августинките, нали? Е, не си, има едно момиче след теб - Айез Седай... Но иначе наистина си към края на август, а аз съм към средата... Ето, днеска влизам в 8-ия месец, остават ми точно 2 пълни месеца до термина! Но нашите бебчета ще си излизат на белия свят точно когато си поискат, независимо от термините ни, така че ти може и да ме превариш, особено пък ако аз пренося... Ха-ха! Това му е хубаво, има много неизвестни, има гъдел така - коя от нас кога ще роди... Доскоро!
И с голям риск да се изложа, ще питам все пак, пък вие ми гледайте сеира колко съм слаба по география... Солун къде е? Мисля, че е в Гърция, но не съм съвсем сигурна! Нали оттам е Айез Седай...


Редактирано от desykv на 17.06.04 11:36.



Тема Re: Искате ли да помогнем??? [re: Duci]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано17.06.04 11:50



Малеей колко си нетърпелива. Пуснала си първия постинг снощи и чакаш веднага реакция. Аз примерно се опитах да намеря и темата да прочета за какво става на въпрос! До колкото разбирам (макар че още не съм я намерила тази тема да я прочета, време не ми стигна) става въпрос за среща на МАЙКИ, на които са им останали дрешки и разни други работи от бебоците им и те сега вместо да ги подаряват на роднини или да ги хвърлят - ще ги съберат и ще ги занесат! Аз какво да взема? Току що съм си купила първите дрешки за моето бебе, което още не се и родило?!! Идеята за памперси не е лоша, но не знам дали върши работа! Мисля и за това не ти отговарям - просто няма какво(нищо че изписах 100 реда!)!
Аз също ще се включа с някой и друг лев, само решете какво да КУПИМ, защото ако другите майки имат останали играчки и дрехи, то ния нямаме НИЩО!
Не ме разбирай погрешна - и аз ъм ЗА благотворителността, но нека не избързваме и да помислим как може да сме най-полезни. Аз лично не мисля, че ще се зарадват на храни или памперси!
Може би няма да успея за срещата, но обсъдете там и ме бройте и мен - после само ме информирайте какво сте решили да купим!



Тема Re: Супер, освен птичката Колибри... [re: desykv]  
Автор vajrater (непознат)
Публикувано17.06.04 12:02



Като каза "неизвестни", та се сетих- в работата ми вървят залагания дали бебето ще е момиче или момче. до сега докторите още не са го видели. другата седмица ще си запиша час за видеозон и се надявам да кажат нещо. а Айез Седай отдавна си я знам, че е след мен...



Тема Re: Искате ли да помогнем??? - списък с нещатанови [re: Duci]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано17.06.04 12:11



Копирам директно от темата на майките - организаторки!!! Прегледайте го и решете в неделя какво да съберем ние? Аз от така изброениет неща - нямам нищо! Но пък мога да купя малко превръзки. (според мен обаче е по-добре да съберем пари и да купим по-голямо количество)!

Та ето и копираното:

imam nova informatzia i neka tia da e posledna.Shte ia pusna na mamma za da ia vkara v saita i.A tia e slednata:


uchilishte za detza s uvreden sluh v Sofia.
350 detza na vazrast ot 2 do 20 godini.Detzata sa siratzi ,polusiratzi i detza na sotzialno slabi roditeli.


imat nujda ot :
1. drehi(novi i noseni)

2.igrachki,kantzelarski materiali.

3 .obuvki i maratonki.

4.Higienni materiali(prahove za prane i kozmetika)

5.damski prevrazki

6.Lekarstva.

Pansiona,uchilishteto i samiat dom se namirat v Pavlovo.Mojem da zanesem vsichko,koeto saberem.Otpada za momenta problema s transporta!!!!!!!

HAIDE NEKA GO NAPRAVIM PAK I DA SABEREM MNOGO NESHTA NA 26.06 (SABOTA)

eto i telefoni:8556117 i 0898315629
Sevdelina Grigorova.

Magnoliamm,mojesh li da izprintirash obiavata za Iujnia park?shte ti pomogna da gi razlepim!!!!!

haide momicheta,kakvoto mojete-donesete ili kajete na vshi poznati!



Тема Re: Искате ли да помогнем??? - списък с нещата [re: Billy_wolf]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано17.06.04 18:44



Не ме хокай, де.
Извинявам се, ако съм била рязка.
Видях, че се пише и отговаря на другите постинги и се нацупих, че на моя никой не обърна внимание
Аз съм решила да купя прах(Ехо-една кутия е 1лв.) няколко кутии, превръзки, Парацетамол няколко блистера и Аспирин може би. Не мога много неща за сега да взема. Дрехи и аз нямам. А и бебешките ще си ги пазя когато моето бебче ги израсте, защото смятам да му правим с татко му сестриче Струва ми се, че от памперси нямат нужда-те вече са големи децата, а и lavender не е написала за памперси.
Били, не мисля, че децата имат голям избор и ще се радват на всичко, в това съм убедена
Ти във вторник защо не дойде на у-щето в ЦУМ? И този вторник ли няма да можеш или само в неделя ще пропуснеш срещата?



Тема Re: Как ви се радвам на всички, като ви чета!!! [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано17.06.04 18:54



Еее, завиждам ти.
Много обичам Гърция, а пък Солун как го харесвам... И как мирише на море... Еееех... Ходиш ли да плуваш сега?
Между другото майка ми е във Волос, с удоволствие бих й отишла на гости въпреки жегата, но тази година ще пропусна.

А за килцата-аз до тук съм +21
После дружно ще ги сваляме-ето, майките от клуба ни дават добър пример.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.