Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 18.01.22 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: СЛЪНЧАСАЛИ АВГУСТИНКИ - 9 част, 2004нови [re: Collibri]  
Автор my ()
Публикувано21.06.04 15:31

Zdraweite i ot men...
Na nqkolko pyti zapochwah da pisha i mi prekyswa Inet-a...
Utre sym za posledno na rabota, wecherta shte otida na pregled, a i bolnichniq da mi napishat...i sled towa shte zapochna s priqtelki da obikalqm po magazinite da pazaruwam za bydeshtoto malko choweche pyk i neobhodimite ni neshta za bolnicata...
Za sega bebeshoka e momche, no da widime ....a za ime...oshte ne sme mislili
W nachaloto na iuni si naprawihme s bydeshtiq tatko edna mnogo dylga ekskurziq za dwe sedmici, che sled towa ne se znae dali shte imame wreme i wyzmojnost da otideme nqkyde....Ta taka...nawyrtqhme s kolata blizo 2000 km. za shtastie az obicham da pytuwam, a i bebeto go ponese mnogo dobre..
Obikolihme pochti cqla Bylgariq...izkarahme si super. Shte sloja snimki da me widite ...ot 8-mi iuni sa...towa e adresa:

Za sega towa e ot men...Pojelawam leko ponasqne na jegite na wsichki...

Megi.

Тема Re: Хахахахаха!нови [re: new*]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано21.06.04 15:44

Нямам представа какви са родителите на момчето, реагирах на постинга на Били именно, защото тя само ги описа като нежелаещи да помагат и тръснали вече големите си деца "на произвол". Нищо не е писала за родителите на момчето, освен, че не искат да помагат. Това на мен не ми се струва нито странно, нито лошо.
Отстрани така изглежда - нейните родители дават, та се късат, неговите не дават нищо, че и детето трябвало на тях да се кръсти.
Хубаво, дотук разбирам възмущението й, но тя не е длъжна да кръсти детето именно на тях. Къде ги тия правила?
Мен това, което ме стресна, го описах по-горе.
Кажи ми за какво имам да й завиждам на Били? 3а това, че е зависима от някого финансово, за това, че се чувства длъжна да кръсти детето на някого, за това, че (според нейните думи) някой трябва да й помага я с апартамент, я с ремонт, я с пари ли? 3А КАКВО, по дяволите да й завидя??? 3а това, че заради нея и брат й родителите й се стискат и не смеят да си купят нова кола ли? На мен това последното би ми тежало, нищо друго.

Пак казвам, ВСЕКИ родител има право да си уреди живота, след като е изгледал децата си, обратното не го приемам за нормално.
И да купонясват родителите имат право, и да се чешат където им хрумне... Извинявай, че не разбирам тая българска черта, мама и тате да осигурят апартамента, колата, пари на ръка... Каквато искаш ме наречи, но в случая за завист и дума не може да стане.
Ама всеки с разбиранията си. Живи и здрави.

I only work to enjoy when I am not working.

Тема Re: колко си права!нови [re: Collibri]  
Автор barbaron (непознат)
Публикувано21.06.04 16:49

ходя на училището и наистина е много интересно.там се запознах с titi_78 и други момичета,но повечето бъдещи мами ходят все още на работа.последната лекция беше на 10 юни и гостуваше една лекарка от софия,но не си спомням името й.каза,че всяка седмица се събирате в софия и че вие-т.е. августинките сте много сладки и толкова бъбриви,че от вас не можела да си изнесе лекцията! като разбра,че и ние с titi сме от клуба,каза че ще ви предаде нашите поздрави,но може да е забравила.
ето още един недостатък на варна-при нас училището не е всяка седмица,а 1-2 пъти на месец.
какво да се прави-съдба!

Тема Re: Moмичета стискайте палци...нови [re: Чyдя ce!]  
Автор barbaron (непознат)
Публикувано21.06.04 17:03

боже,че е стряскащо всичко това!аз съм със същия термин като нейния и затова направо настръхнах!стискаме палци всичко да се размине,а ако бебо все пак реши да излезе,дано да е добре и да не ви дава поводи за притеснения!

Тема Страхотни сте всички!!!нови [re: my]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано21.06.04 17:31

Толкова хубави снимки видях!!! Колибри, а твойте, "слънчасалите", както ги нарече, направо ми стоплиха душата - то не е красиво шарено коремче, пу-пу!, то не са рози и градини... А, най-накрая успях да видя и снимките от срещата ни вчера - да не се хвалим, ама все по-хубави ставаме!!! Все по-слънчеви, усмихнати, в истинско очакване вече!!! Момичета, които сте от София, а не идвате на срещите ни, много пропускате!!! Е, вие си знаете де!!!
Меги, значи не само аз правя турове из страната... Миналият месец ходих до Варна и обратно, умрях от страх да не стане нещо лошо, но слава богу пътят ми понесе добре и на мене, и аз си цопнах краченцата в моренцето - йес!!!
На "малко коте" желая в най-скоро време изцяло да се стабилизира и да излиза от тази пуста болница! А ако остане там още малко, да има приятни занимания и компания и там! Замислих се, че тя е със същия термин като моя... Дано да устиска до края... Майка й нека да й прати сърдечни благопожелания и от мен - Деси!
До утре с някои от вас, а за всички - приятен ден!!!
С обич - Деси.

Редактирано от desykv на 21.06.04 18:22.

Тема Re: СЛЪНЧАСАЛИ АВГУСТИНКИ - 9 част, 2004нови [re: my]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано21.06.04 23:24

Меги, много си хубава! И снимките ти излъчват релаксация!
Отива ти да си бременна и се радвам че най-накрая видяхме и теб, макар и виртуално! Чудесно е че сте си направили такава дълга екскурзия! Винаги съм си мечтала и аз за такава - ама сега вече е малко късничко - като се роди беба - с нея
Пращай ни още снимки и новини!

Тема Re: Хахахахаха!нови [re: new*]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано22.06.04 06:15

New*, съгласна съм с теб!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема Отчетнови [re: Collibri]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано22.06.04 06:43

Вчера бях на доктор и се видяхме с бебето Главата му е с размер за седмицата, в която съм, а крачето върви с една седмица напред. Това означава, че ще си имам манекен или поне размерите ще са му манекенски Слушахме тоновете, всичко е о.к., обаче тази сутрин(будна съм от 5.30) е някакво бясно мятане и обръщане, та взех да се притеснявам. Имам чувството, че ме боксира Ако продължи така, май пак ще ходя до доктора.
Да ви се похваля - качила съм САМО 1кг за 20 дни. Това си е цяло постижение. Само да не се отпусна сега, че бързо ще наваксам;)
Дата за секцио нямам още 100%, но ще е към 27-28 юли, живот и здраве. Ще се разберем нещо конкретно в началото на месеца, като си занеса болничния и тогава вече ще знам. Нали трябва да се подготвям и с антиалергичния препарат.
Времето взе нещо много бързо да минава и хем се радвам, хем ми става едно мъчно и подтиснато. И го удрям на философия като Колибри...
След две седмици трябва да си подготвя багажа, нали влизам в 9-тия и за всеки случай, да няма изненади...

Ами това е от нас, лек ден на всички и ще се видим в ЦУМ с някои от вас

Тема Re: Moмичета стискайте палци...нови [re: barbaron]  
Автор Чyдя ce! (Само аз ли?)
Публикувано22.06.04 09:17

Бебо засега седи,но тя плаче непрекъснато от грубото отношение на акушерките,все намирали за нещо да се карат.Последното което я разплака сутринта е ,че някаква акушерка и се скарала защо била със стойка на колелца за системата,а те и сложиха системата на тази стойка още когато я приеха,но тази се е държала все едно я е откраднала.Доктора направил забележка и сега акушерката я гледала ''на кръв'',(така ми писа току що).

''Човекът е мислеща грешка"Мисли.."

Тема Stiskame iakoнови [re: Чyдя ce!]  
Автор matiya (новак)
Публикувано22.06.04 09:30

Nie stiskame palci i se molim za neia misleno,a kolkoto do akusherkite kaji i po dobre da ne im obrashta vnimanie i da se iadosva tai kato tova deistva i na bebcho.Nai vajnoto v tozi moment e da bade napalno spokoina i neshtata viarvam shte si prodaljat do kraia po staria nachin.Pozdravi Maria

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2022 Dir.bg Всички права запазени.