Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 07.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Без съображениянови [re: Poceн]  
Автор Aндoн (Родопи)
Публикувано13.01.05 14:12



1. Можех да дам, но нарочно не го направих, защото не познавам по-голямата част от маршрута. По този начин само си спестих псувните, които в последствие щях да отнеса. Сега друг ще ги отнася.
2. Не е хубаво да имаш доверие на всеки. Ще се увериш в това след като разбереш, че графика на Боянеца не струва.
3. Лично мнение - приемам го.
4. Правиш се на остроумен, но не ти отива в случая.
5. Вижда се, ама само с ентусиазъм не става.
6. Изпълнително момче си, щом слушаш заповеди. Браво!
7. Не виждам смисъл, няма да ти помогне.
8. Без коментар.
9. Още 5 месеца сме в Б група.
10. Той Гьоко ще ти каже един Левски. Ти качвал ли си се поне на връх Левски (Амбарица), изобщо знаеш ли къде се намира? А на връх Ботев качвал ли си се? А, кой от двата е по-известен? А, кой по-голям и обширен? А, кой по-населен? А, кой по-опасен? А, кой по-висок? Отговори си сам на тези въпроси, аз знам отговорите, и след това ми викай "само Левски".
Хубаво ще е да отговориш писмено поне на първите два, за да прецени свободното общество колко планинарски опит имаш засега.

Общителен човек си на 31 години, а да не знаеш какво е етърва. Нещо не се връзват нещата. Ще ти кажа, въпреки че съм наполовина на годините ти. На двама братя съпругите им помежду си са етърви.

Успех, но не в живота, а по Ком - Емине!


Редактирано от Aндoн на 13.01.05 14:27.



Тема Коментарнови [re: Aндoн]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 14:24



1. Няма да те псувам, обещавам. Нося отговорност за постъпките си.
2. Нямам доверие на всеки, вече го обясних.
3. Не помня кво беше.
4. Да, правя се на остроумен, в случая и по принцип.
5. Вярно е, съгласен съм.
6. Нещо си се объркал.
7. Страх ли те е?
8. Без коментар.
9. След 5 месеца, във "В" група ли ще сте?
10.Само ЛЕВСКИ, оле!!!
Благодаря за информацията за етървите, за годините ти се досещах.



Тема Re: Без съображениянови [re: Aндoн]  
Автор Yassen ()
Публикувано13.01.05 14:31



Това за годините как да го разбираме?

Буквално не е.
Значи преносно. Да не би да имаш предвид, че Росен е пенсионер /по манталитет, мислене и изразяване/, че си на половина?

Росене, щом си шегаджия, сега да не се вържеш?




Поздрав
Ясен

Красотата ще спаси света...


Тема Чакам отговоринови [re: Poceн]  
Автор Aндoн (Родопи)
Публикувано13.01.05 14:32



9. В А група ще сме.

Чакам отговорите на някои от въпросите ми по точка 10.

Благодаря за вниманието!




Тема Преносно много яснонови [re: Yassen]  
Автор Aндoн (Родопи)
Публикувано13.01.05 14:39



Иска ли питане!?!

Аз да си призная даже малко се надвиших, за което се извинявам на обществеността. Истината е, че съм някъде между половината и третината на неговите години. По мислене, по манталитет, по интелигентност го разбнрай! А, може и по ЕГН, ти вярваш ли му, че е на 31 години? 31 набор може, ама...
Бабите в Родопите, дето са на 90+ имат по-съвременно виждане на нещата (особено от някои лекари) по всички параграфи и най-вече като става дума за изцеряване на болни (мозъци)...





Тема Отговори:нови [re: Aндoн]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 14:47



1. Не познавам Гьоко.
2. Качвал съм се, ама бях на 8г. и нямам много спомени.
3. Не помня къде се намира.
4. И на Ботев съм се качвал, пак на същата възраст.
5. На мен ми е по-известен връх Ботев.
6. Нямам представа кой от двата е по-голям, по-обширен, по-насен и по-опасен. Предполагам, че Ботев е по-висок /май беше нещо от сорта 2376м. надморска височина/.
7. Няма никаква връзка м/у имената на върховете и стойността на футболните отбори. Доколкото ми е известно, отборите са "кръстени" на Васил ЛЕВСКИ и Христо Ботев. Може и да греша. Ти, как мислиш?
8. Тия въпроси като листовките на шофьорските изпити ли са?
9. Искаш ли да направим едно "кормуване" заедно, за да прецениш дали си по-голям планинар от мен? Май те е страх? Ъ?
10.Няма да влезете скоро в "А" група, вервай ми.
11.Само ЛЕВСКИ, оле!!!



Тема Заради теб се старая.нови [re: Yassen]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 14:54



Ауу, сега вече ще заспя спокоен, щом съм те впечатлил. Обаче, вярно, изпростях. Понеже съм невъзпитан и нерегистриран ник ще ти кажа, че не ми пука. Подозирам, че знам отговорът на собствения си въпрос.


Гледай си пъпа!
Росен



Тема Re: Заради теб се старая.нови [re: Poceн]  
Автор Ивaйлo (не е прякор)
Публикувано13.01.05 15:18



Ако оставим съдържанието настрани, май се получи най-посещаваната тема в клуба от поне шест месеца



Тема Re: Отговори:нови [re: Poceн]  
Автор todorovt (минаващ)
Публикувано13.01.05 15:28



Започвам да се страхувам форумът да не заприлича на парламента, където депутати от различни партии се дърлят за дреболии. Ники постави само въпроса за комуникацията между тези, които пишат във форума. Личните работи да се обсъждат чрез електронната поща или чрез бележки, ако се регистрирате.
Няма защо да се сърдите на това, което пишат Андон, Латинския Ясен (нещо не ми се включва латиницата), Ясен_, Ники и другите. Те се стараят да помогнат.
Днес ми подариха книгата "Планинарство за всички" с автори Иван Кандиларов и Аспарух Мачирски (отначало мислех, че е нашият Аспарух, но той е Марковски). Няма да е зле да я потърсите и да я прегледате. Има интересни неща - включително за организиране и провеждане на такова мероприятие като вашето. По данни на авторите маршрутът Ком- Емине е преодолян за малко повече от 6 дни (стр. 10) с бърз темп на придвижване (4 - 4,5 км/ч).
Въпросът на Андон за вр. Ботев и вр. Левски (Амбарица) е наистина сериозен. Преходът от х. Добрила до вр. Ботев не е от лесните.
Както Ники вече писа - добре е във форума да има чуваемост.
За също желая успех на проекта и ще очакваме да пишете за резултата.

НИКОЕ ДОБРО НЕ ОСТАВА НЕНАКАЗАНО!


Тема Re: Заради теб се старая.нови [re: Poceн]  
Автор Yassen ()
Публикувано13.01.05 15:42



Ти внимавай със заспиването, че и аз си спях добре, ама откакто чета Андон в клуба, както ти правилно предполагаш, си загубих съня.

Това че си "невъзпитан и нерегистриран ник" и " че не ти пука" е ясно на повечето от нас. Не си първият простак пръкнал се тук. Наскоро имаше и ловци.

Това за пъпа не е оригинално. Опитай пак.

И помисли върху факта, че на нас не ни пука, колкото на вас за тази тема, а вашето твърдоглавие я превърна в обществен клозет.
В него с маркер в ръка, ти си упражняваш остроумието. Ние ****** и немеем...





С очакване за оригинален отговор,
Ясен

Красотата ще спаси света...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.