Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:Ясен е един фукльонови [re: Дoни]  
Автор spasss ()
Публикувано18.07.06 09:33



Така ли, аз пък наистина си мислех, че го е минал. Сигурно си прав, той на Ком-Емине се запозна със жена си, едва ли са ходили до края, най-много да са стигнали до Ехо и да са се отказали.



Тема Re:Ясен е един фукльонови [re: spasss]  
АвторSvetlin (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 11:02



Mom4eta neka da badem priqteli predi vsi4ko.
Gledah snimkite v razkaza i na 4umerna e bil i predi Kotel e bil poneje sam ot Sliven poznavam mnogo dobre rajona i v Kotel e bil. Mislq 4e e gadno 4e e izlagal no posle si e priznal 4e ot Kotel e hvanal za Sliven i ot tam s vlak - posle ima snimka na Daskotna. Mislq 4e ne laje no pak ne se znae. Pone e opisal vsi4ko.
i pak kazvam neka sme priqteli



Тема Абе вие нормални ли сте бре?нови [re: Дoни]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано18.07.06 17:00



или просто се майтапиш, като си забравил да сложиш усмивка... Единия военен, то си и личи и макар да ме дразни с неадекватните си писания тук и в форума на "Планинари", то съм се сдържал все пак до този момент.

Имайте си каквито искате мнения, ваше право, но нека те да не засягат другите, а особено приятели, като Ясен и Спас, които уважавам и ценя, защото тогава ще отговоря по начин, който няма да ви хареса!





Тема Re: Абе вие нормални ли сте бре?нови [re: Yogi]  
АвторCвeтлин (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 12:02



Йоги, направо ме уплаши с това - "Ще отговоря по начин който няма да ви хареса" и не че ми се отговаря много но вечер не мога да спя от страх и реших да ти отговоря. само исках да ти кажа че ти не си много адекватен но няма значение, не затова е форума. Аре със здраве и не си мисли че като отговориш по остро на някой му пука.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.