Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Благодаря ти!нови [re: todorovt]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 15:47



Още утре ще потърся тази книга, за която споменаваш. Извинявам се за неудобството, което ти причинявам, но това е начинът, по който събирам информация. Всеки един постинг ми дава информация, затова благодаря на всички, които ми писаха и ще ми пишат. Честно казано, не вярвам Андон да е по-добър пешеходец от мен, но съм готов да проверя твърдението си. Предполагам, че ще разбереш и моите доводи, както и тези, на останалите пишещи по темата. Отново, благодаря!



Тема Re: Форумът е да си помагаме!нови [re: Poceн]  
Автор todorovt (минаващ)
Публикувано13.01.05 16:00



Не знам какъв пешеходец си и колко често ходиш в планината, но Андон е младо момче и освен с много често ходене по чукарите, също така и много често върти педалите на колелото си (сега не знам дали го прави, защото един камион го беше посмачкал малко). Много от тези, които се включиха в дебатите за Ком-Емине са от хората, които ще срещнеш най-често в планините (Рила, Родопи, Пирин, Стара планина и др.). Техните съвети за маршрути, състояние на пътеки, маркировки, начини на осигуряване, екипировка и т.н. са много ценни. Затова и предложих да има "чуваемост" във форума.
Още веднъж - успех!

НИКОЕ ДОБРО НЕ ОСТАВА НЕНАКАЗАНО!


Тема За книгатанови [re: todorovt]  
Автор Джeнraлa (планинар+скиор)
Публикувано13.01.05 16:14



Интересувам се от тази книга, за която говориш. Може ли някой да ми подкаже къде мога да намеря тази книга "Планинарство за всички"?

Ако е труден този въпрос, някой случайно да знае къде в София има туристически магазини /библиотека/, където мога да намеря книги за планината?



Тема // И моят коментар ...нови [re: Poceн]  
Автор Гьoko ()
Публикувано13.01.05 16:14



... по темата и по 10-те точки:
1.Псувните са си псувни, да ги оставим настрана! Вместо Ком-Емине направете Мальовица - Снежанка, щом знаете по-добре маршрута! Ама Козя стена - Бузлуджа (пич, аз съм маратонец, ама това не ми харесва).
2.Щом имаш доверие на всеки, докато се го опровергае .... ами дай ми 50 000 лв назаем, аз ще ти опровергая доверието
3.Не е добре човек да забравя - как ще разказва после за Ком - Емине (или по-добре за НДК - Централна гара). Иначе ставаше въпрос за опита на Андон. А Масите, Виното и Бирата (ужас - никой ли не споменава Водката!?) са си част от туризма.
4.Ама изобщо не си остроумен. Не усещаш ли, че само ти се заяждаш, Мемо си мълчи, както и всички останали .... Мемо, аз с този човек не бих тръгнал на Ком - Емине!
5. Ентусиазмът е хубаво нещо, но да не се прекалява, нали?
6.Божия промисъл, Божия ръка .... аз съм далече от Божиите работи.
7.Арменския поп вече знае!
8.Не искам да проверя колко си подготвен! Вече! А мислех да дойда на срещата Ви и да се включа в Ком - Емине. Но ще пропусна.
9. А ти знаеш ли, Левски колко години не беше печелил точка в Пловдив, а? А знаеш ли за този случай Левски - Ботев(Пд) 1:5 и коментара на "вашите" - "ама много хубав гол вкара Патрата(май той беше)"?
10. Е тука вече прекали! Бягай пиши за отборчето от Подуене някъде другаде, че тука вече замириса на тор! И 10 дузпи да ви даде М.Врайков срещу Черно море - пак ще си останете некадърници!
П.С. И като тръгваш за Ком - Емине, нали знаеш, че се минава през Витиня?



"О, неразумний юроде! Поради что се срамиш да се наречеш болгарин...."


Тема Ебах мааму! (Нали си нямаме модератор!)нови [re: Яceн_]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано13.01.05 16:18



Няма да коментирам, щото работите съвсем ще тръгнат на зле. Не, че са много надобре към момента... От две прости изречения докъде я докарахме...

Някои хора си изтърват нервите повече, отколкото им се полага. Те ще се сетят кои са.

И последно:
Не вярвам да успеете. Затова си имам съображения, за да искам да капитулирате преди "Кръстец". Или ако все пак стигнете дотам, стискам ви палци отсега да стигнете поне "Чумерна". Пък след това...

Това, че не вярвам в успеха ви, не означава, че няма да прочета после с удоволствие за опита ви. Всяка информация е добре дошла в клуба. И се надявам да преразгледате намерението си нищо да не пишете после. Някак си не е честно пред толкова много народ да се наговаряте, пък след това да си траете. Редно е да сме съпричастни докрая, не само в началото.

И все пак помислете за забележката ми. Има начин темата да е винаги в челото, щом търсите още кандидати, без да се пълни с текстове, които касаят само личностите на ограничен кръг хора. Така постигате и друг отрицателен ефект - човек, който не е в течение по темата, за пръв път влиза в клуба, а би бил ваш потенциален спътник, е твърде вероятно да пропусне тази тема. Малко са хората, които биха си губили времето да четат всичко, изписано дотук.

В края на краищата изборът си е ваш. Не мисля да ви съдя, а и доколкото познавам повечето тук, също няма да го направят. Клубът е достъпен за всички, всеки може да си пище каквото иска. На когото не му изнася просто повече няма да влиза в тази тема.

Това е.

Поздрави и късмет с начинанието. Най-вече здраве и хубаво време!

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Re: За книгатанови [re: Джeнraлa]  
Автор slavei (който не пее...)
Публикувано13.01.05 16:26



Здравей, Георги
99% съм сигурен че я мернах в магазин Алпи преди няколко дни. Ако я няма там, ми пиши. Все ще се сетя къде съм я видял или ще те насоча
Поздрави

пс
разбрах, че сме имали общи познати

Редактирано от slavei на 13.01.05 16:28.



Тема Аз съм Гьоко!нови [re: Poceн]  
Автор Гьoko ()
Публикувано13.01.05 16:35



Пич, слушай сега: или си ни взел тука на подбив, или си нямаш ама никаква представа за нещата в Стара планина! Как няма да помниш кой връх къде се намира бе? Връх Левски или Амбарица (второто повече ми харесва, ама нека не скверним паметта на Апостола)?! Основна забележителност и точка от маршрута Ком - Емине! Как ще си нямаш представа кой връх е по-висок? Кой е най-вискокия връх на Балкана (какво ли пък беше това Балкана?)?

Сега нещо сериозно: вземи доста се поупражнявай преди да тръгнеш по Маршрута! Това е сериозна работа! Поинтерисувай се за мостоположението на хижи, върхове, местности, кое къде да търсиш и какво да очакваш!

И накрая, но не на последно място: абе, пич, вземи махни твоята десета точка, че много ме дразни! Ама всичките сте си

!

"О, неразумний юроде! Поради что се срамиш да се наречеш болгарин...."

Тема Стопнови [re: Яceн_]  
Автор Aндoн (Родопи)
Публикувано13.01.05 16:38



Ясене, какво си се разпсувал все едно си се качил на Света гора, а Царевец и Трапезица са на баща ти!

И какво си му заобяснявал на човека за Кръстец и Чумерна. Ти не го ли разбра колко опит и знания има по планините? Той не знае къде е Платнишки ярове, Ветровити преслап, Паскал и Планински извори, а ти му думаш за Чумерна и Кръстец.

И кои са тия някои хора, дето са си изтървали нервите? Или ги назови сега, или си замълчи во век и веков! Или поне кажи от нашите или от чуждите са.

А, този самозванец щял да се мери с мен по пешеходство, ама че смях!
Нито ми е на километрите, нито на килограмите, нито на манастирите, нито на джамиите, нито на върховете, нито на поляните, нито на селата, нито на паланките, нито на Чувалуванията, нито на иглуванията, да не говорим за Масуванията и Скаруванията. Още повече, че не съм му на годините и на ч......

Аз спирам, за вас не знам!




Тема Съжалявам, но аз съвестно отговарям...нови [re: Ивaйлo]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 16:54



....идеята ми беше друга, но момчетата решиха, че им препикавам територията. Иначе, темата е интересна.



Тема Re: За книгатанови [re: Джeнraлa]  
Автор todorovt (минаващ)
Публикувано13.01.05 16:57



Като гледам на корицата пише "Клуб за спорт и туризъм Мачирски" и са дадени следните телефони: 934 77 20; 934 39 20 и 0489 39072. Адресът е: София, ж.к. Надежда, бл. 632, вх. А, ап. 36.
Не съм питал откъде са я купили. Нали знаеш приказката: "На харизания кон петалата не се гледат". Това е за книгата. Ще попитам откъде се купува и утре ще ти напиша по електронната поща.

НИКОЕ ДОБРО НЕ ОСТАВА НЕНАКАЗАНО!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.