Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Аз изглеждам така:нови [re: vgv]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 20:51



висок 175, с къса коса /№3 с машинката/, тъмен субект, зелено яке, черни панаталони...ами, май това стига. Името ми е Росен.



Тема Re: Ком - Емине за 7 днинови [re: vgv]  
АвторMEMO (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 20:11



Висок 176 см, зелено яке, с качулка.
МЕМО



Тема Re: Аз изглеждам така:нови [re: Poceн]  
АвторMEMO (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 20:12



Висок 176 см, зелено яке с качулка! Ще се познаем - 12:00 - 12:30 утре.
МЕМО



Тема Re: Ком - Емине за 7 днинови [re: MEMO]  
Авторvgv (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 11:59



Здравейте момчета, и честит Понеделник! Както предположих по-рано, аз бях възпрепятстван за Неделята. Синът ми е пообикалял в чайната с въпрос за туристическа група, но без успех. Вие успяхте ли да се видите, да обсъдите някой план?



Тема Здрасти!нови [re: vgv]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 13:35



В неделя се видяхме с МЕМО, пихме по чай, поговорихме. Както беше уговорката, бяхме в чайната от 12,00 до 12,30 /всъщност, до 12,25/. Стояхме до печката и се опитвахме да изглеждаме зеленоякести, т.е., въпреки топлината вътре, не се съблякохме. Значи, решихме, че сме навити да го направим /вероятно през юли/, че не познаваме маршрута, че е добре групата да не е повече от 4-5 човека, че трябва да питаме някой, който е запознат по-добре от нас, а още по-хубаво е ако може да го приобщим към групата. Ти, познаваш ли трасето? Колко километра е цялото?



Тема Re: Здрасти!нови [re: Poceн]  
Авторvgv (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 16:02



От коментарите разбирам, че МЕМО и ти- Росене сте най- ангажирани към начинанието. Аз съм от София също, та ако искате дайте си телефоните и да се чуем да поприказваме по темата. Моят сл. тел. е 9866557 - Вангел.



Тема Re: Здрасти!нови [re: vgv]  
АвторMEMO (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 16:28



С Росен сме позитивно настроени към всеки, който иска да се включи, особено с по-голям опит от нас по този маршрут. С него се разбрахме да общуваме по интернет. Просто така решихме, без да имаме нещо предвид, но аз ще ти звънна по служебния телефон, само пиши от колко до колко часа е удобно?
МЕМО



Тема Re: Ком - Емине за 7 днинови [re: Бoянeц]  
АвторMEMO (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 16:39



Аз и Росен ти благодарим ти за всичко написано досега! Срещнахме се и решихме, че ти си един от хората, който би ни помогнал най-много. Молим, те да ни предложиш 10-дневния вариант по хижи. Според теб можем ли да се движим със средна скорост 5 км/час бързо ходене и да минаваме по 70 км на ден? Държим да спим само по хижи. Ще отидем до някои точки от маршрута преди самото минаване, за да си оставим храна по хижите и т.н.
Благодарим ти предварително!
Би ли ни обяснил също ако знаеш как да използваме GPS, къде да намерим и ще ни свърши ли работа, защото не искаме да губим време с объркване.
МЕМО



Тема Re: Здрасти!нови [re: MEMO]  
Авторvgv (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 17:03



От 9:15 до към 17:30 от понеделник до петък.



Тема МЕМО е шефът.нови [re: vgv]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 18:53



Дал съм му домашния си телефон /на МЕМО/, за всеки случай. От опит знам, че е по-лесно да бъда открит в Интеренет, отколкото реално. МЕМО е по-сериозен от мен, затова мисля, че е по-добре той да е лидер на начинанието. Иначе, с удоволствие ще се разходя пак до....абе, където ще е следващата среща. Ами, от мен и засега, това е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.