Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано21.08.17 01:55



Хехе..не съм такъв да не уважавам историятя и родината..не се пали.
Мрази държавата и простотията..

Catch 22 and Roswell 47


Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано21.08.17 01:59



Има доста умни норвежци като цяло.Виж ми поста за тези които черпах с шопска,гювеч и ракия.
Ако почнат да идват по-често..може и мъжа на български да го науча.
Навремето е учил руски.Боготвори руските писатели.Като Достоевски например.
Наказания и престъпления,Война и мир..даже ми заговори и на руски.
Отделно знае още 4-5 езика.Норвежки,английски,немски,испански,руски.


Не като някои мои познати българи тук доскоро,които не знаят никакъв език..и се налагаше да звъня та да ги оправям за фасулски работи.

Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: tirtirlin]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано21.08.17 02:00



Без коментар.

Catch 22 and Roswell 47


Тема Re: нищо не разбирам, батенови [re: tirtirlin]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано21.08.17 02:03



Каквото дадеш,това ще получиш от мен.
Аз друга разменна монета не познавам.
Питай тук който искаш.
На никой длъжник не съм останал.Няма да те кълна..Ти вече получаваш своята награда.И тепърва ще започнат да ти стават ясни много неща.
Има време.

Catch 22 and Roswell 47

Редактирано от Catch 22 на 21.08.17 02:47.



Тема Re: нищо не разбирам, батенови [re: tirtirlin]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано21.08.17 02:04



Няма да се принизявам до нивото ти.Ама изобщо.

Catch 22 and Roswell 47


Тема Re: нищо не разбирам, батенови [re: tirtirlin]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано21.08.17 02:44



И нещо друго.Отворих тема тук за теб,но я изтриха.Явно свободата на словото е само мит.
Няма значение,няма да променят мнението ми.В крайна сметка щом съм ти неприятен,и ти няма как изобщо да ми бъдеш приятен.
Дай цвете..за да получиш цвете.Ама едва ли някога ще се научиш да даваш отношение.
В България неприятните теми,пиперливите хора и мнения биват изтривани и ликвидирани.Замитайки проблем под изтривалката обаче..нищо не решаваме.
Това е все едно в съседната стая да се гаврят с жената и най-близките ти..пък ти да си викаш..абе ще отмине и всичко ще е по-добре.

Аз стигнах до чужбина,понеже НИКОГА НЕ СЪМ СИ ПРАВИЛ ИЛЮЗИИ ЗА БЪЛГАРИЯ.ЗА МАЩЕХАТА-ДЪРЖАВА БЪЛГАРИЯ.
Която за едни е кърмилница,за други мащеха.
Родина и държава нямат нищо общо.
Както и тъпите лефскари не могат да разберат че като умре Ад-то или ООД-то..отбора,феновете и идеята не са умрели.Като ти умре фирмата,ти не умираш нали?Или отиваш да работиш за друг,или пробваш в съдружие с някой.
Откакто почнаха да погребват Цска..им тръгна яко отзад..


Нищо..има карма за всяко действие..или бездействие.


Catch 22 and Roswell 47

Редактирано от Catch 22 на 21.08.17 03:09.



Тема Re: нищо не разбирам, батенови [re: Catch 22]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано21.08.17 02:45



Бумеранга винаги се връща накрая към който го е хвърлил.Халал да ти е..научи се да мислиш,преди да действаш.

Catch 22 and Roswell 47


Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: tirtirlin]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано21.08.17 03:05



Ти за мъж ли се мислиш?
Понеже за мен си просто един примат.Някое рядко разклонение на хомо еректус.



Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано21.08.17 10:42



Да го бяха научили хоро да рипа в тази носия, ама толкоз им е бил акъла! Не че аз мога да играя хоро, но определено нямаше да ми е приятно и да се хиля като Бийвъс или Бътхед, не виждам нищо смешно в клипчето.



Тема Re: Ще паднете..нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано21.08.17 11:00



Веднъж си говорих с една американка, тийнейджърка, ама почти пълнолетна, и си мислеше, че тук едва ли не нямаме автомобили and such... Викам, не, душа, имаме си, не сме толкова назад в развитието.

Друг път си говоря с някакъв руснак, и той на тази възраст... И с една мазна физиономия ме пита, ние в Москва си имаме ламборгинита и поршета, вие в София имате ли такова нещо? Викам, намират се, чат-пат по центъра.

Явно правя впечатление на излязъл от джунглата и затова ми задават такива въпроси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.