Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: нищо не разбирам, батенови [re: dama spatia]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано18.08.17 15:25




Хаха,нали.Той е горе-долу колкото мен на години..минус 5-6 години сигурно.

Аз доста се заинтересувах какво е било,кога са работили,как са напуснали..ама пекара нещо много не му се говореше го усетих.Нищо чудно да е имало доста проблеми с тях.Били са си комбина,може и далавери някакви да са въртели..пък и са били гавраджии явно.Вижда се от българския на словака.

Пекаря който е норвежец само каза..а бе работиха преди около две години и нещо станало..и викали и крещяли от втория етаж..къде на английски..къде на български и се карали с шефа.
Det var nokke voldsomt krangel der oppe..рече пекаря.
Което преведено буквално значи-Беше някакъв як скандал там горе.



Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано18.08.17 15:36
















Ето такива българчета правят услуги на други българчета по света.Вчера му разправям на словака..иди ги кажи тези неща на някой як муслкулест мафиот на сл.бряг.
Доста бъзици бяха.Той искаше и още да ми каже,ама работата ни притискаше.
Заради 5 минутните му псувни,обърках една поръчка и сложих грешен етикет.И после разправях на колегата..заради псувните му на български сгреших,разконцентрира ме.


Catch 22 and Roswell 47

Редактирано от Catch 22 на 18.08.17 15:37.



Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано18.08.17 15:39





А това е пълна гавра просто.Тия да ги хванеш и да биеш докато им омекнат манерките просто.


Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано18.08.17 15:49



Човеко от къде идва тази агресия в теб?



Тема Re: Ще паднете..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано18.08.17 16:23



Не знам и аз откъде,от простотията българска явно.Ще ми се и ние емигрантите в чужбина да имаме държава с която да се гордеем..като те питат откъде си,да не се сгибаш и да казваш с уста..а бе от България съм.Поглеждайки под око каква ще им е реакцията.
Например имах французин колега преди,не го беше срам от държавата си.И то за какво да го е срам.
Дори и арабите и негрите не ги е срам от родините си.Мен обаче честно да си кажа..срам ме е доста на моменти.
Колежки на жена се върнаха от почивка от Балчик ,доста разочаровани.
Не са и разправяли детайли,ама сигурно едва ли ще повторят.
Тази година има доста скандинавци на морето ни,заради проблемите в Гърция и Турция.
И ние намазахме така да се каже.Ама няма да е добре ако повечето си дойдат с кофти впечатления.
Основният акцент е била храната,хигиената в хотелите както и нахални продавачи които са им тикали неща в лицата.
Отишли на плаж,а морето на Балчик било пълно със някакви дълги змии разправяли норвежците.Чудна работа.



Catch 22 and Roswell 47

Редактирано от Catch 22 на 18.08.17 16:24.



Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано18.08.17 16:31



Моята тъща например избягва когато говори с разни норвежци и изобщо да казва че е българка.
Който се е парил,знае.Навремето ми се случи в една испанска група да ми каже една красива испанка доста дърта псувня на български.Имала познати в Испания.Изведнъж явно се усете,че друго е искала да каже на български и се сконфузи.
Вместо здравей как си..да ти изтърсят..на майка ти оная работа все едно.



Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.08.17 19:28



преекспонираш, както обикновено
ако толкова лошо впечатление са направили работещите българи преди теб, нямаше да те вземат на работа, знаейки и ти, че си от българия



Тема Re: нищо не разбирам, батенови [re: Catch 22]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.08.17 19:45



Къде на английски, къде на български. Липсва само руският





Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.08.17 19:48



защо не си сложи едни тапи за уши? Виж как те разконцентрира



Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.08.17 19:51



Аз си мислих, че си се кротнал, пък теб на бой те избива






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.