Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.08.17 02:00



Може да ни се иска Александър Велики да е българин, но не е. Спекулативни са точно теориите, които се появиха в последните години по този въпрос.

И възпитанието му е било изцяло под въздействието на гръцката култура, защото негов учител е бил Аристотел. След това самият Александър Велики е способствал за разпространението на гръцкото влияние в Сирия, Иран, Египет, Индия, но и същевременно е работил върху идеята за свързването на гръцкото и персийското културно наследство.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Ще паднете..норвежци ядяха шопса и пиха ракиянови [re: tirtirlin]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано22.08.17 02:02



Ами хубаво,не ми пиши ако обичаш.И аз ще те прескачам.
Имам много такива познати ,много са.
С които се разминаваме набързо..и се правим че не се виждаме дори.
В крайна сметка за всеки има място под слънцето.Стига да не е нагъл към който не харесва.
Няма как всички да ти харесват.
Пък и аз не се чуствам задължен да се коригирам спрямо никой..нали?
Аз не правя мили очи за внимание,никога не съм бил такъв човек.
Затовс и логично не съм се издигнал в обществото.Понеже не съм гъзолизец.
Чуждото не ме интервсува,а моето не си го давам.Такъв съм си.Мога да помогна на всеки,ако преценя че няма корист и скрити намерения насреща.
Съжалявам че съм човек с много твърди принципи,но такъв съм си.Зодия Дева.Много влагам,много и изисквам обаче.
Половинчати неща не търпя и не ми минават разни измекярски номера.Дори и да не го направа на проблем и да си мълча..просто с времето хората ме губят.Дръзнали да се опитат да си правят гимнастики с мен.
А швфове и авторитети най не мога да търпя.
Много е добре на сегашната работа че сме си отговорни,работата върви,справям се почти идеално и нямам нито един шеф или отговорник на главата.
И така нещата се получават много добре.Ние сами сме си шефове.


Не бих изтърпял дълго някой да ми важничи,да ми парадира или постоянно да ме критикува или прави забележки

Ако има такъв,свалям му ръкавиците и работните дрехи..и заповядай..щом можеш по-добре.
И на предишни шефки съм го казвал.
Ей ти таблата,парцала за бърсане на маси..ето ти миялното-почвай.
И след няколко часа пак ще си говорим.


Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.08.17 10:45



Безгрешни хора няма и е добре, когато човек осъзнае грешките си и се опита да ги поправи.



Тема Re: Ще паднете..норвежци ядяха шопса и пиха ракиянови [re: Catch 22]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.08.17 10:50



Тогава минаваш на натурален сок





Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: saksun]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.08.17 12:04



Интересувам се от българска история от 19-годишен някъде. Тези хуморески за спекулациите в "последните години" ги разправяй на друг. Спекулациите са в учебниците, писани от тези, които създадоха македонскиот идентитет. Много е жалко, че в днешни дни децата още учат по учебниците от комунизма, и по този начин дори най-новите поколения вярват в глупости. Когато разберат как са лъгани, омразата ще е огромна.



Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.08.17 12:05



Ок.



Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: tirtirlin]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.08.17 12:08



Ще видим дали националностите ще се обезсмислят. Току-виж се появило някое друго дежавю от миналото.



Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: Catch 22]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.08.17 12:10



Оф, човек, ти изобщо не четеш какво пиша.

И на твоя съгражданин от Калофер се съмнявам, че четата му е цъкала на PSP и е нагъвала пържоли на корем.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 22.08.17 12:12.



Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: Catch 22]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано22.08.17 12:15



Перефразирано казано..няма как хем да имаш стандарт и нормален живот,хем пък и да си в България. - що? Ти на твоя живот, нормален ли му викаш, като си извън България? Цъфнал, та чак вързал!



Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.08.17 12:18



И BTW българският календар е признат от ЮНЕСКО за най-точния на света. Замисли се ти да не отричаш нещо, случайно, представи си, току-виж, 'ай стига бе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.