Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Ще паднете..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.08.17 19:53



Виждаш ли сега какво стана , като го хвалехме, че се е кротнал





Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.08.17 20:00



все на теб ти се случва някой чужденец да псува и то на роден български език
И ти какво направи когато чу испанката?



Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано18.08.17 21:37



Изказването ти е плоско като писта за Формула 1.



Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: Catch 22]  
Автор M1l1tary M1nD (riposte)
Публикувано18.08.17 21:49



Почти нищо от изброеното не сме го дали ние на света. Това са тъпотии, които неможещите и нищо неправещите си разказват сами, та да се почувстват значими - и дотам.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 18.08.17 21:50.



Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано18.08.17 21:57



Виж..не ме вкарвай в такива теми, защото повярвай сега съм кротка, но не знам до кога...и ще си го отнесеш яко!
Аз съм БЪЛГАРКА и се гордея с това...обичам БЪЛГАРИЯ и не мога да остана безразлична към хора, които сменили гражданството си, се чудят как да пишат лошо за страната която ги е отгледала, хранила и изучила.
Аз си имам Род и Родина..и не ме е срам за нищо...
Спести тези теми в клуба...многоо лошо говорят за теб..а ти щом си решил да поемаш отговорност за всички гамени, проблема е твой..срамувай се.
поздравче...





Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: Catch 22]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано18.08.17 23:23



В отговор на:

[...] Аз подчертах че съм норвежец по документи и съм с друг манталитет и виждания. [...]



Ми направо ставай норвежец бе, приятел. Какви са тези разчекнати пози като пикаеща крава? Смени си етноса на норвежец.

И когато станеш норвежец с други манталитет и виждания, прочети кои са започнали да обработват желязо първи, кои са започнали да правят творения на изкуството от злато, скулптури, които изумяват с красотата си до ден днешен. Кои са открили монолитното строителство първи, кои са измислили парите, кои са измислили буквите, кои са открили колелото, кои са създали най-точния календар на света, кои са дали азбука на дошлите от Африка елини. Поинтересувай се Хипократ, Алексаднър Велики, Константин Велики от кой етнос са били. Кои са основали Скития, столицата на Елада - Атина, Фригия и кой знае още колко държави, включително най-голямата държава, която се е простирала от Китай до Централна Европа.

Като човек от първо качество - норвежец, би трябвало да станеш достатъчно образован и да имаш спокоен ум, за да разбереш кои са ви свалили от иглолистните дървета. Сигурно е етнос от прости хора.



Тема Re: Българската "реклама" на работата ми.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.08.17 23:45



Ти па с твоя парентинг. Сигурно са му снимали реакциите с айвон и вече е в тубата. Това са екипите.



Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.08.17 23:48



Амерканеца е страхотия





Тема Re: Ще паднете..нови [re: Catch 22]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.08.17 10:21



ето какво да разкажеш на словака







Тема Re: Ще паднете..нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.08.17 11:22



хубаво това, ама по-добре да работи добре и да се видят негови лични качества, с които да спечели уважението на другите
за да го псуват като мине, може с нещо да ги дразни
зная ли
псувайки, те много добре знаят, че ругаят, а не говорят скоропоговорки "петър плет плете през три пръта..."
като много им се отдава "български" да ги учи скоропоговорки хахаха
в нелепа ситуация да им изнася лекции за българия, щом като и самия той се е отрекъл от родината си, няма особен смисъл
все пак е на работа там, а не за да вдига имиджа на българия,
което и видимо не му се отдава




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.