Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 08:41



Идеята ми е да обобщим в една тема кой какви добавки ползва. Мисля, че ще е полезно за всички, които сме в клуба и ще е по-добра ориентация за новодошлите.
С течение на времето ще даваме информация дали има ефект или не. Една тема, която ако се развива достатъчно дълго време и е писана от потърпевши, а не от дистрибутори, наистина би дала по-реална представа за действието им.

Да отворим отделна подтема за всяка ползвана от нас добавка, а под нея да се запише всеки, който ползва конкретното средство и може би вида и степента на рака. Ако има някакъв резултат, например като Валентина - също.
Аз започвам, разчитам и на вас!

Редактирано от vesela.bg на 04.07.06 15:49.



Тема НАТАНАЛнови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 08:44







Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 08:48



Майка ми /55 г/, рак на гърдата - 2В степен, метастази в 8 лимфни възли от 11, след операция, химио- и лъчетерапия, в момента на хормонална терапия.
Пие натанал от ок. 2 месеца - 3 х 2 с.л, в момента е прекъснала временно.
Друго не пие засега.



Тема ВИЖЪНнови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 08:54




Моля конкретизирайте точно какво ползвате.



Тема АКВАСОРСнови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 09:48







Тема ОВОСАНнови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 10:35







Тема Re: Кой какви добавки пиенови [re: Бeни]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано03.02.06 10:39



Бени,

Идеята ти е страхотна! Аз те следвам.



Тема Re: Кой какви добавки пиенови [re: Бeни]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано03.02.06 10:46



Здравей, присъединявам се и аз.
Майка е на 56 години, рак на гърдата 2-ра степен, метазтази в 6 лимфни възела от 12 отстранени. Гърдата не е отрязана. В момента е на химиотерапия, лъчетерапията мина. Пие витамините на PM (FIT LINE) + на същата фирма добавката Q10 от самото начало на лечението. Чуства се много добре, не повръща след химиотерапията и има отлична кръвна картина. Остават още 3 химиотерапии и след това минава на хормонално лечение.

Редактирано от tedy_g на 03.02.06 10:52.



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Бeни]  
Автор Dorchester (Аз съм Дора)
Публикувано03.02.06 11:30



Включвам се за Натанала - според мен ползата е огромна. Мощен имуностимулант, възстановява организма и съпротивителните му сили. Не знам дали действа самостоятелно или в комбинация, но без него не бива.

П.С. Другото, което задържа моята баба е рецептата с алое, също и цвекло и моркови на сок. Това не са купешки хран. добавки, затова не знам дали им е мястото тук - но всичко е комбинирано и не действа само за себе си. Освен това тя изкара и 5 курса ХТ.



Тема МУЖИК КОРЕНнови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 13:22








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.