Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ПРОДУКТИ НА ЕД МЕДИЦИНнови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 13:24







Тема БИЛКИ И БИЛКОВИ РЕЦЕПТИнови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 13:34



Чудя се как да ги систематизираме.
Например всеки да пише - билки по Мария Требен и да ги изброи, билкова смес на билкаря ................., рецептата с чесъна, изпитаната рецепта на Надежда /

/ и т.н.

Редактирано от Бeни на 03.02.06 13:40.



Тема Re: БИЛКИ И БИЛКОВИ РЕЦЕПТИнови [re: Бeни]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 14:34



баща ми-63г-рак на бял дроб-не е опериран.пили сме алое,варумин.сега пием овосан и натанал.резултата мога да кажа след 20 дни/когато направим снимка/.забравих-ходим и на инжекция при сп.хаджиев



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Dorchester]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано03.02.06 16:41



В-клетъчна хронична лимфоцитна левкемия
Употребявам NATANAL от почти 8 месеца, имам стабилни резултати от изследвания, предпазва ме от вирусни заболявания, помага ми да се справям по-бързо с простудни заболявания, също и с гъбични заболявания.



Тема Re: БИЛКИ И БИЛКОВИ РЕЦЕПТИнови [re: Бeни]  
Авторнeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 20:15



Маи ка ми познава една лекарка в Братислава, преди 7 г. са махнали гърдата и. Когато разбрала от мама за мен горещо и препоръчала следните билки, които аз пих след химио и лъчетерапията.Имали противотуморен и прочистващ ефект:
Агримония - 50 гр.
Цариче-50гр.
Росопас-50гр.
Исландски лишей-50гр.
Невен-50гр.
Борови връхчета-50гр.
Цвят лавандула-50гр.
Орех листа-50гр.
Спирея-50гр.
В една билкова аптека ми направиха сместа от всичките билки. Пият се така:
500мг. вряща вода с 2 с.л. билки, варят се 2-3 мин. Отделят се от огъня и престояват 40 мин. Прецеждат се и се пият 10 мин. преди ядене 3 пъти на ден. Пият се 15 дни, почива се 10 дни и отново се пият 15 дни. Започват се 2 месеца след химиотерапията. Тази лекарка е сигурна, че много са и помогнали. Тя ги пие профилактично 2 пъти в годината вече 7 години. Мисля и аз да го правя. За сега съм добре,всичко е наред , вярвам, че все така ще бъде.



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Бeни]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 20:20



Може ли да се пие Натанал едновременно с други неща като билки, Нолвадекс....? Четох в една книга , че спиртна тинктура с чесън не бива да се смесва с нищо друго. Понеже се отнесох скептично към тези алтернативни методи за лечение на рак, предлагани от някакви руснаци, не запомних чий беше този метод и коя беше книгата.



Тема АВЕМАРнови [re: Бeни]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 20:27



По време на химио и лъчетерапията, наред с червеното цвекло и морковите, пих АВЕМАР- хранителна добавка. Тя е предимно за рак на гърдата и на дебелото черво. Пие се за по-леко понасяне на терапиите и имала противотумурен ефект. Не знам дали от Авемар или просто организма ми понесе леко червената химиотерапия и без никакъв проблем лъчетерапията, през цялото време имах мн. добри кръвни изследвания. Пиех, разбира се и бирена мая, но не редовно. Имах проблем само с хемоглобина, който се движеше 90-110.



Тема Соя виталнови [re: Бeни]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 21:22



Забравих за Соя витал- хранителна добавка, която пих 1 година. Също с противотумурен ефект, намалява горещите вълни и предотвратява опасността от остеопороза. Спрях я след като си направих изследване за остеопороза и видях, че съм съвсем в нормата, успокоих се пък и малко ми писна. Сега са ми по-силни вълните, но може да е внушение, ще пробвам пак. Струва 10 лв., май бяха 25-30 хапчета.Може да се пие по2 на ден, моге и по1.



Тема САМЕНТОнови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 22:01



Саменто, Пикногенол, Ройбос - продукти на "Лечител"





Тема Сайта на Авемарнови [re: Heнa]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 22:26








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.