Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: kalinam]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано27.05.07 22:21



Моля те не публикувай повече телефона си!
Публикуването на телефони е забранено


Нямаше ме няколко дни, и е въпрос на време да изтрия всички публикувани телефони тук

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Алое веранови [re: Aira]  
АвторИлинa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 10:13



Aira, майка пие Алое вера на капсули. Купувам ги за около 5 лева - три блистера по 10 капсули. Десет дни пие по една капсула и почива още десет дни, след това пак повтаря курса. капсулите са на фирма "Ади фарм".
Весе, ако решиш изтрий фирмата...



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Aнreлoвa]  
Автор бoбъp (непознат )
Публикувано14.06.07 21:29



Г-жо Ангелова, обръщам се към вас за съвет, от един месец на майка ми и откриха рак на дебелото черво с разсейки в черния дроб, при вас имаше ли химиотерапия , на нас засега ни отказват, незнам какво да правя, ще пробваме и ние този натанал, дано помага, трябва да засили имунната си система, защото е доста отслабнала. Ако имате възможност, ще съм ви благодарна, ако ми отговорите! Пишете как е вашият съпруг , пожелавам ви много здраве и късмет. Успех на всички!



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: бoбъp]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 11:03



Горещо Ви препоръчвам първо да започнете усилено с имуностимулиращи и имуноукрепващи добавки.
Много хора сме писали в темата за Натанал. Аз започнах да го вземам по време на химиотерапия, която беше доста тежка, и през цялото време показателите ми бяха в норма (ходех си на работа).
Сега съм в ремисия, продължавам с няколко добавки, но Натаналът е основен, а другите редувам.
Фирмата е разработила спиртен и воден извлек на чесън, а всички знаят за неговото действие.
По-бързо съберете информация и не се колебайте.
Желая здраве!



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: бoбъp]  
АвторAнreлoвa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 17:29



При нас отказаха химиотерапия защото нямало да издържи. Направо отказаха лечение и се хванахме за натанала като за последната сламка, при мъжът ми помогна. После като се стабилизира аз исках да му изпишат кселода, обаче пак не стана.
Сега няма нужда от химиотерапия защото метастазите постепено се стопиха и мъжът ми е здрав.
Единствения проблем е анус-претера. Правим консултации дали може да се настави дебелото черво и да се махне анус-претера, но още нямаме сигурен вариант и не можем да се решим на тази операция.
Бъдете силни и борбени и вдъхни кураж и вяра на майка си. Ако имаш конкретен въпрос пиши ми на angelova2@abv.bg да не отегчаваме другите с неща, които вече съм писала тук.



Тема Re: КАКВИ ДОБАВКИ ВЗЕМАМ АЗнови [re: vesela.bg]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 23:13



Как си



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: Бeни]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 23:17



Как си



Тема Re: БИЛКИ И БИЛКОВИ РЕЦЕПТИнови [re: nano]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 23:29



Баща ми е на 80 години с рак на пикочния мехур. Уринира кръв. Подържаме го с кръвопреливане два пъти в месеца. Не е опериран и не му е правена химио и лъчетерапия. Хемоглобина му е постоянно нисък. Може ли някой да ми даде съвет за кръвоспиращи билки, хранителни добавки или други кръвоспиращи медикаменти. Предварително ви благодаря...



Тема Re: Алое веранови [re: Aira]  
Автор aloefenka (минаващ)
Публикувано07.07.07 23:02



Ако трябва да бъдем по-точни, алое вера е мощен имуномодулатор, което е малко по-различно от имуностимулатор. Има заболявания като псориазис, лупус, астма при които имунната система трябва да се подтисне и именно там алоето също помага като слага "очила" на имунната система.





Тема Re: Алое веранови [re: aloefenka]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано07.07.07 23:19



Мила, радвам се на включването ти при нас въпреки че нямаш нашите проблеми. И понеже си нова бих искала да те предупредя, че рекламата на продукти тук е крайно нежелателна. За Алое вера сме писали много и знаем качествата му, също така голяма част от нас го употребяват, така че ако видя още един постинг с възхваляването на Алое вера тук ще започна да те трия!Благодаря ти!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.