Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Хвощ и корени от аир разтварят раканови [re: kattt_1]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 16:05







Редактирано от *jull** на 15.02.09 07:50.



Тема До Флорчетонови [re: флopa бr]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 16:13





Предполагам, на това казваш лиции, ако говорим за едно и също нещо Освен, че ядеш дренките, можеш да си правиш сутрин и чай от тях, алкализират тялото и са много полезни (вместо кафе например, което е толкова вредно)



Тема Re: polyergaнови [re: ceceto]  
АвторStefi (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 16:14



От къде мога да купя "полиерга плюс" ?



Тема Re: polyergaнови [re: Stefi]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано29.03.08 17:04



от Маймекс 029175810



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: gali4]  
Автор orii (любима)
Публикувано29.03.08 23:47



Здравей Гали,като става вапрос за болка ,аз съм в същото положение с мама.Откриха и карценом на яйчника..отвориха я и я затвориха като ми обясниха че има разсейки навсякъде.Това се случи за 2 седмици..скорострелен рак.Нема силичка милата и незнам какво да и давам.Всеки пише за конкретни неща,но в моя случай рака е навсякъде.Ако някой знае моля да ми пише!Тя е на 61 г и не е пила и аналгин за това време.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: Бeни]  
Автор Meчka (на мечока жена)
Публикувано22.04.08 23:03



Искам да попитам някой използвал ли е продуктите Cellfood? Това е страницата на разпространителите -- www.biodoctor.hit.bg , а продуктите се купуват от магазин срещу Пирогов. Моля, ако някой е ползвал да сподели мнение и ако знае дали може да се пие по време на химиотерапия. Благодаря предварително.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: Meчka]  
Автормиpaндa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 07:52



Аз попитах същото,но никой не ми отговори.Въпреки всичко купих-Селфууд САМ-и,защото прочетох,че се използва за отстраняване на токсините от черния дроб.Мъжът ми е с множество метастази на черния дроб и с асцит в корема,не ходи на химиотерапия.Давам му добавката от 10-на дни,страхувам се дали няма да има обратен ефект,но въпреки всичко я давам,защото съм уплашена.не мога да го оставя без нищо,пие и хепа-мерц,отвара от невен и коприва в същото време.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: миpaндa]  
Автор *jull** (())
Публикувано05.07.08 09:01



Не си мисли, че хората тук са подминали молбата ти да споделят отзиви за тази добавка - просто липсва този опит. Прерових всички клубове и се оказа, че съвсем малко хора са я използвали, при това не са онкологично болни, така че са търсили друг ефект. Освен това, знаеш, че когато човек приема много неща наведнъж, не може да е сигурен кое точно и колко му помага.

Не се страхувай, че може да навредиш на мъжа си - както повечето добавки и тази съдържа основно витамини и минерали. Преди време Калояна е писала за нея (вероятно си чела постинга й), както и това, че е намерила книжка, която обаче трябва да се преведе от английски. Пак тя пише, че тази добавка алкализира организма, което означава, че въздействието й е в необходимата ви посока.

Това, което даваш на мъжа си, е много добро. Сигурно имаш книжката на Петър Димков, за да прочетеш комбинацията от билки, които той препоръчва за рак на черния дроб. Могат да ти я приготвят във всяка добра билкова аптека. Също ти препоръчах да се свържеш с опитен билкар, какъвто е напр. Е. Елмазов, който може да даде и други полезни съвети.

Не си спомням дали съпругът ти е склонен към определени хранителни режими, но в неговия случай е много полезно да му даваш извара с ленено олио и семе по диетата на Будвиг.
Добре ще му подейства и прочистване по Х. Кларк с настойка от зелени орехчета, карамфил и пелин. Тази комбинация може да се намери от чужбина и в готови капсули. Поръчват се по интернет и съм сигурна, че ако се наложи, все някой тук ще помогне.

Желая ти лек ден!




Редактирано от *jull** на 05.07.08 09:13.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: *jull**]  
Автормиpaндa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 21:52



Чак сега видях отговора ти,за което безкрайно благодаря.Когато не съм в болницата по цял ден чета,но нали не се справям много добре в различните рубрики...Както и да е .Давам тази добавка,гледам,че много от вас вземат и Натанал,който явно трябва да купя.За сега обаче проблема е течността в стомаха,не помагат и 2 ампули Фурантрил,много съм изплашена..



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: миpaндa]  
Автор *jull** (())
Публикувано06.07.08 00:42



Лекарите какво казват - няма ли да правят пункции за източването на течността? Могат също така да му вливат албумин, защото асцит се появява, когато са ниски стойностите на белтъчините в кръвта. Затова има и диета, която трябва да се спазва при болни с асцит. Ако не я знаеш, ще ти я напиша.

Ето още рецепти от народната медицина при асцит (воднянка):

1) 2 средно големи глави лук се очистват и нарязват на тънки резени. Всяка се посипва с малко количество захар. Слагат се в емайлиран съд, похлупват се и се оставят през цялата нощ. Отделилият се сок се прецежда и се приема по 2 суп. л. сутрин на гладно.

2) 800 г магданоз, измит и нарязан, се залива с прясно издоено (непостьоризирано) мляко. Слага се да ври, но без да кипи, докато остане наполовина от първоначалния си обем. След това се прецежда и се дава на болния по 1-2 супени лъжици (10-20 г) през 1 час. Приготвеното количество трябва да се изпие за 1 ден.
Счита се, че помага дори в случаите, когато официалната медицина е безсилна.

3) Петър Димков препоръчва в този случай да се пие по 0,5 гр. нишадър три пъти на ден.

Мисля, че рецептите спокойно могат да се използват едновременно. В тях няма нищо вредно или взаимоизключващо се.

УСПЕХ!






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.