Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: АЛОЕ ВЕРА КАПСУЛИнови [re: aloefenka]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано17.07.07 10:10



**jull**, аз съм купувала на майка точно от тези капсули, на "Адифарм", /също така бях писала в някоя тема за тях/, но съм изхвърлила листовката от кутийката и не си спомням да съм чела там за някакъв такъв сертификат на IASC. Ти пазиш ли упътването? Аз мисля пак да взема от тези капсули, но след известна почивка!...Не мога да кажа дали са ефикасни, т.е. дали има полза от тях, но т.к. много се изписа за това алое вера, а и цената ме устройва, ще й го купувам.

Поздрави,
Илина



Тема Re: АЛОЕ ВЕРА КАПСУЛИнови [re: llina]  
Автор *jull** (())
Публикувано17.07.07 10:34



Мила llina, самата аз не съм ползвала тези ампули. Препоръчаха ми ги и реших да потърся вашето мнение. Благодаря за отговора!





Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ- NATANAL или BIOLICSTRONнови [re: Бeни]  
Автор дeвa (гледам напред)
Публикувано17.07.07 12:43



NATANAL или BIOLICSTRONG ?
Той се предлага в магазините на "ЛЕЧИТЕЛ". Някой пробвал ли е и двата продукта и има ли мнение за предимство на единия от двата ?
Зададох същи въпрос в темата за НАТАНАЛ, но до този момент нямам отговор.





Тема Re: За Ненанови [re: Viriat]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 15:42



Не само във Франция а в цял свят умните хора не използват хранителт(ните добавки от сорта на прехвалените вижън, аквасорс и тям подобни. В много страни са забранени със закон. Казвам го от опит. Преди време бях представителка на тези прехвалени продукти но нещо ме караше да не ги рекламирам толкова колкото ми промиваха мозъка да го правя. Хора да знаете какъв ужас преживях като попаднах на изследвания на западни специалисти, че тези продукти струват по-малко от един долар...а аз трябваше да ги продавам по 100 и кусур лева. Те нямат никаква терапевтична стойност...абсолютно никаква освен печелба на тези горе във върха на пирамидата и това е. Тук разбира се не говоря за добавки като витамини и минерали , корени и билки а за тези на прехвалените фирми. С болка го споделям, мили хора търсете алтернатива на друго място. Забравете за тези глупости и се замислете , защо ви карат да ги пиете с месеци ..заради натрупване

абсолютна глупост. Натрупването е в банковите им сметки. А вие губите ценно време да чакате. Не се лъжете. Препатил



Тема Re: За Ненанови [re: TЯ]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано17.07.07 17:25



кажете ми какво мислите за шветската горчивка



Тема Re: Тяншинови [re: iuliana]  
Автор v_kostadinova (новак)
Публикувано17.07.07 19:47



горещо се присъединявам към казаното от юлиана, тези добавки се оказаха много добро нещо при мама ,за съжаление доста скъпо сега ги започваме отново, защото с тях се чувстваше най-добре



Тема Re: Тяншинови [re: velislava]  
Автор бoбъp (непознат )
Публикувано18.07.07 06:49



Аз също искам да попитам за шведската горчивка, ако някой я е ползвал, нека сподели своето мнение.Благодаря предварително!



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ- NATANAL или BIOLICSTRONнови [re: дeвa]  
Автор бoбъp (непознат )
Публикувано18.07.07 06:50



Искам да попитам за шведската горчивка - ако някой я е ползвал, нека сподели. Благодаря предварително!



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ- NATANAL или BIOLICSTRONнови [re: бoбъp]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано18.07.07 09:24



аз я купих вчера и не мога още да споделя нищо.
дано някой каже мнение



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ- NATANAL или BIOLICSTRONнови [re: бoбъp]  
Автор v_kostadinova (новак)
Публикувано18.07.07 19:01



скъпи бобър аз правя компреси на мама с горчивка за уголемения черен дроб и има някакъв резултат




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.