Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: Бeни]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано10.07.06 00:08



Една лекарка ми препоръча едни препарати на Admedicine. Каза, че действали много добре. Изпращам ви линка на сайта, защото всеки има право на информация. Отделно от това в самия сайт са посочени аптеките, където се предлагат. Т.е. не е дистрибуторска история


Изпращам ви го този сайт и защото е потвърждение на моето убеждение, че тези препарати е добре да се пият, когато болният е овладял болестта и е в ремисия. Ако прочетете внимателно, точно това пише в описанието на препарата Имуносупорт /видях този препарат в аптеката зад Нотариата - струва 40 лв./
Колкото повече информация - толкова по-добре, нали така?

Нема начин да нема начин!

Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: vesela.bg]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 08:54



Привет,в събота купих на татко Polyerga plus,която ни изписа неговата онколожка.Той за повече от два месеца ще бъде без лечение,след това към края на август ще бъде включен в програма,в която ще участват пациенти,лекувани с Кампто.Споделете някой ползвал ли е въпросната Полиерга,купихме я от аптека и ни казаха,че от две години нямало внос-започнали преди седмица.
Късмет и успех Ви желая.



Тема Re: Някой пробвал ли е това....нови [re: ket1234]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано10.07.06 09:08



Кет, в какви дози пие съпругът ти Детокса и Герисана?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: gal55]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано10.07.06 12:39



Какво е Полиегра, дай малко повече инфо.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: vesela.bg]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 13:48



Полиерга Плюс е имуностимулатор и добавка към храната.Пише в упътването,че се използва за подобряване състояния след химиотерапия,за подсилване на имунната система и за нормализиране на лимфоцитния баланс.Представлява дражета и капсули,които се пият по схема точно за един месец.Съдържа според листовката олиго и полипептиди от свински далак и много други неща-не съм им запомнила имената,но ако трябва ще препиша тук листовката.Произведено е в Германия.Малко бях предубедена,татко като разбра,че струва 80лв. взе да се дърпа и да не иска да го купуваме.Не знам ефект ще има ли или не,но му го купих-в аптеката ми казаха,че това се изписва само от лекар,който е наясно колко тежко е положението на болния.Започна да го пие от събота.Още повече в момента той е без лечение,ще започне пак към края на август-в програма за лекувани с Кампто пациенти.
Намерих в Интернет инфо за жена,която е искала отпускане на пари за закупуването на Полиерга-точно пиша основанието за отпускането:медикамента не се реимбусира от РЗОК,диагноза карцином на белия дроб.
Дано да съм била полезна и горещо се надявам татко да го подсилим.
Поздрави



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: vesela.bg]  
Автор vanja ()
Публикувано12.07.06 18:06



Аз ползвах продукти на Admedicine през първите два месеца от началото на химиотерапията - Антиокс и Минерален комплекс. Само това ми препоръчаха, другите им продукти не били подходящи за раково болни - заради вит В12, а също и заради ехинацеята - казаха ми, че напоследък има двояко отношение към нея, т.е. че може би е фактор за растежа на раковите клетки.
Понасях химиото добре, не ми ставаше лошо, не пиех нищо допълнително против гадене и прочее. Нямах проблеми с кръвните показатели. После реших да сменя добавките и се наложи да отложа лъчетерапията с една седмица заради ниски левкоцити. Може и да е съвпадение!
За добавките научих първо от личния си лекар - сестра му е оперирана преди 3 години с много лоши прогнози (не зная подробности) ги е ползвала по време на лечението и след това по 1 профилактичен курс годишно.

Адреса на разпространителите е ул. Мъглен" 5, тел. 954 04 67.

Аз си ги купувам директно от тях по техен ценоразпис и ми правят отстъпка от 10% от него. За три седмици (между 2 вливания) ми стигат 2 шишетаа антиоксиданти и 1 минерали - приблизително 100 лв. Всеки вторник следобяд в офиса има лекар, с когото можеш да поговориш безплатно.



Тема Re: Кой какви добавки пиенови [re: mia]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 20:57




в този сайт пише за хранителната добавка:Апитонин-бг производство, това е пчелно млечице.В листовка е отбелязано, че е пртотивопоказно при туморни заболявания!!!!.Май излиза , че не бива да се пият пчелните подукти?



Тема Re: За Ненанови [re: Heнa]  
Автор simeon_!5 (непознат )
Публикувано28.08.06 12:49



мъжът ми е болен от рак на меките тъкани -миксуиден липосарком,правиха му шест операции,ходих ме при Димитър Куцаров два пъти,първия път му даде два вида билки и каза да не се оперираме,но се оперирахме,като успоредно с това спазвахме диета и пиехме билките,след три месеца отидохме на контролен преглед,той ни каза че е излекуван но да пием профилактично още едни билки в момента отново сме с рецидив,само два месеца след ходенето при него,тъй че май и той нищо не прави



Тема Re: Тяншинови [re: Viriat]  
Автор velislava (непознат )
Публикувано29.08.06 20:05



te4niat kordiceps e mnogo hubav i dava dtrahotni rezultati, vnasia go firma dimitar kojuharow v sofia



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Бeни]  
Авторviat (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 22:06



Натанала кога се пие - преди или след операция?А за добавките на Вижън кой може да ми каже какви и каква дозировка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.