Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Алое веранови [re: vesela.bg]  
Автор aloefenka (минаващ)
Публикувано07.07.07 23:39




Бих попитала само къде видяхте реклама в това че съм написала че алое вера е имуномодулатор? Бъдете жива и здрава!



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕнови [re: DeciDida]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 17:18



Донесоха ми хранителна добавка от САЩ, но се оказва, че и в София има представителство. Това е сайта
http://www.gnc.com/product/index.jsp?productId=2279303&cp&sr=1&origkw=noni&kw=noni&parentPage=search



Тема Re: Тяншинови [re: Viriat]  
Авторiuliana (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 10:32



не съм съгласна за продуктите на Тянши - както вече писах на едно място във форума, мисля че те помогнаха на майка ми да се възстанови след много тежка операция...лично мое мнение е, че високата им цена си заслужава, а това че се пият по много добавки заедно, е част от програмата - доколкото се сещам тя се разделя за 3 месеца на две: изчистваща и терапевтична, затова за целия период майка ми пи 8-9 различни добавки, от някои от тях по пет хапчета наведнъж...пак повтарям, без да правя реклама, при нас имаше положителен резултат.



Тема АЛОЕ ВЕРА КАПСУЛИнови [re: iuliana]  
Автор *jull** (())
Публикувано16.07.07 08:26



Препоръчаха ми алое вера на капсули на "Адифарм" - по 30 бр. в кутийка на цена малко над 3 лв (на кутийка). Информацията е, че това било най-чистата субстанция, внасяли я от Франция, на ампулата пишело (прочетено по телефона) 12,8 концентрат. Дано съм разбрала правилно. Питам, защото ми се видя доста евтино, но пък и нямам критерии в тази област. Моля да споделите информация, ако имате впечатления.



Редактирано от *jull** на 16.07.07 08:27.



Тема Re: АЛОЕ ВЕРА КАПСУЛИнови [re: *jull**]  
Автор aloefenka (минаващ)
Публикувано16.07.07 11:27



Най-полезното в алое вера е един полизахарид наречен Ацеманан, който се разпада при най-малката обработка за извличане на екстракт. Тези капсули са полезни само при запек. Нищо друго няма в тях.



Тема Re: АЛОЕ ВЕРА КАПСУЛИнови [re: aloefenka]  
Автор *jull** (())
Публикувано16.07.07 11:42



Не става въпрос за конкуренция, нали?





Тема Re: АЛОЕ ВЕРА КАПСУЛИнови [re: *jull**]  
Автор aloefenka (минаващ)
Публикувано16.07.07 11:46



Разбира се че не!! И още нещо винаги когато става дума за продукт с алое, търсете върху него сертификат на IASC- международен научен съвет по алое, който сертифицира производителите на алое в цял свят. Този сертификат е гаранция за качество. Но тъй като сме в България, добре е винаги преди да се използва такъв продукт със сертификат(понякога уж) да се проверява в сайта на тази организация, дали фирмата наистина е сертифицирана.





Тема Re: АЛОЕ ВЕРА КАПСУЛИнови [re: aloefenka]  
Автор *jull** (())
Публикувано16.07.07 11:54



Благодаря! Захващам се с пълната им ревизия!

Ще ми продават 30 капсули само за 3 (ТРИ!) лева! Къде се намират!



Тема Re: АЛОЕ ВЕРА КАПСУЛИнови [re: *jull**]  
Автор aloefenka (минаващ)
Публикувано16.07.07 12:36



Може и за 3 лв, ако са качествени защо не?





Тема Re: АЛОЕ ВЕРА КАПСУЛИнови [re: aloefenka]  
Автор *jull** (())
Публикувано16.07.07 12:39



Затова и пуснах въпроса! Дали някой ги е ползвал?






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.