Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Болестта на Пейджет- До ВСИЧКИнови [re: *jull**]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 17:09



Въобще не ередно и според мен, но те оставят сам да решиш като не те изоставят въобще,но ти казват,че ако има последствия сам ще се чудиш защо не си се оперирал



Тема Re: Болестта на Пейджет- До ВСИЧКИнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано13.06.07 17:10



Рали, искам да ти напомня, че лимфните възли нямат нищо общо със ставата. Опасението ти от премахване на част от лимфните възли трябва да ти е последна грижа. Писала съм ти и пак ще ти го напиша - на мен ми е изваден пакет от 13 лимфни възли през 1999 година - до момента нямам АБСОЛЮТНО никакъв проблем с ръката, никакви отоци, никакви болки вече 8 години.
Това, което многократно съм чувала е, че тези проблеми в ръката зависят от хирурга-оператор, от техниката на премахване на част от лимфите.
Сега по-важно е да се отстрани огнището, т.е гърдата, да се проведе терапия за спиране на развитието. Ставата на ръката ще я мислим после.
Моля те, вземи се в ръце и не се плаши като дете, голям човек си.

ОТНОВО напомням за доц. Гаврилов в Онкологията, който ме е оперирал. Той подробно разпитва за всичко пациента преди операция. Ако говорите с него и му обясните за изкуствената става, ще те оперира по възможно най-щадящ за ръката начин....

Отново говорете с хируга-оператор там където сте, ако се страхува да оперира при това положение /май наистина се страхува, щом не е направил нищо/ идвайте в София при доц. Гаврилов /Юле ела до София за една консултация с него/. Не сте толкова далеч бе хора.

И Ралица, моля те, вземи се в ръце и действай - на агресията отговори с агресия.... Не се предавай, вярвам в теб, че няма да ме изложиш.
Ставай и действай. СИГУРНА СЪМ, ЧЕ ДОБЪР ХИРУРГ ЩЕ НАПРАВИ ОПЕРАЦИЯТА И ВЪПРЕКИ ПРЕМАХНАТИТЕ ЛИМФИ, РЪКАТА ЩЕ Е ОК.

Вярвам в Теб Рали! Чакам новини!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: Болестта на Пейджет- До ВСИЧКИнови [re: vesela.bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.06.07 17:47



Здравей Рали,

Звучи разумно да се оперираш. Наистина трябва да се отреже пътя на тази гад. Сигурно ти е много трудно, объркана си, не можеш да се довериш на никого... Но нямаме избор. Трябва да се доверяваме на лекарите и да им се оставяме да помогнат. Основния лекар, обаче, шефът на екипа, това СИ ТИ!!! От теб зависи дали искаш да оздравееш. ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАС САМИТЕ!!! Никой няма до дойде и да сбъдва твоите мечти! Не се страхувай, не си сама! Има толкова хора, които те подкрепят. Не само близките ти. Не усещаш ли прилива на енергия и вяра, които ти изпращаме всички тук-познати и непознати ?!

Не допускай умът ти да те контролира - той е твой и е длъжен да ти се подчини! Колкото и да ти звучи невярно и несвойствено повтаряй си, че си добре, че си силна и ще се справиш, че всичко е наред. Повтаряй си го непрекъснато и ще видиш, че ще се развият нещата по най- добрия начин!!!

Аз съм убедена, че това е просто поредното изпитание, с което ще се справиш. Малко ли изпитания сме минали?! Та ние сме по-силни сега!

Усмихни се и направи каквото трябва!





Тема Re: Болестта на Пейджет- До ВСИЧКИнови [re: Ekna]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано13.06.07 19:46



Раличке, прегръщам те! Ще победиш, ЗНАМ че ще победиш!



Тема Re: Болестта на Пейджет- До ВСИЧКИнови [re: little_rabbit]  
АвторAira (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 20:38



Рали, стискам ти палци.Всичко ще бъде наред.Ти си силна и вярвам,че ще победиш и ще успееш да се справиш.Прегръдки





Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: Paлицa]  
Автор breastcansersurvivor (USA)
Публикувано13.06.07 21:42



здрасти Рали
много съжелявям че си тук.......аз съм на 26 г и имам рак на гърдата, но сега съм ок и живея,,,,,предстои ми лъчетерапия и хормонотерапия ..... много искам да имам деца. възхищавам ти се ти си толкова силна;;;;;;обичам те мног





Тема Re: Болестта на Пейджет- До ВСИЧКИнови [re: Aira]  
АвторПoля (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 23:36



Рали, ти си толкова силен и разумен 4овек и съм убедена 4е ще вземеш най-правилното решение. Възможност има и от теб зависи да не я пропускаш. Весито е права търсете мнението на високо квалифициран специалист в тази област и действаите. Останалото зависи от твоя борбен дух и оптимизъм които са заковани вътре в теб. И от сърце и цялата си душа желая на теб и милото ти май4е това да бъде последното ви голямо изпитание. Нека след това ни радвате САМО С ДОБРИ НОВИНИ. Моля се за вас, за майка и за вси4ки тук в клуба от хиляди километри. Прегръщам ВИ силно и знам 4е ще победите.С най-голямо удоволствие бих помогнала с каквото мога.





Тема Re: Болестта на Пейджет- До ВСИЧКИнови [re: Пoля]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано14.06.07 00:09



Занесох им само няколко листа разпечатка на вашите думи, а колко ВЯРА, НАДЕЖДА и УПОВАНИЕ видях в очите им.
Благодарение на вас знам, че утре Ралица ще съумее да вземе правилното решение!
БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ ИМЕТО НА РАЛИЦА И ОТ ИМЕТО НА ЮЛИЯ!
Засегната е цялата гърда и трябва да се махнат всички лимфни възли и благодарение на вашите думи знам, че Ралица ще събере сили да се пребори.
Без тази операция живота и е в сериозна опасност.
Оказа се, че тази форма на рак е изключително агресивна. Сега (след биопсията) клетките са много раздразнени и вероятно ще се развиват с пълна сила. Това налага до 1 седмица да се оперира, но не преди 3-4 дни, заради пълната упойка.
Утре ще пиша пак.



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕТО НА РАЛИЦА!нови [re: lumixx]  
Автор *jull** (())
Публикувано14.06.07 08:13



Всеки от нас в трудни моменти си има храм, икона или друго свое място и начин да се помоли за Божията милост. Мисля, че сега е моментът да се обединим всички в една обща молитва за Ралица! В "Полезен сайт" съм писала за една чудотворна икона, пред която се отправят молитви само за здраве! Който има възможност и желание, може да се помоли пред нея за себе си и за Ралица.
Знам, че молитва, отправена от повече хора по едно и също време, има много силен ефект. Петър Дънов в "Книга за здравето" препоръчва това да става в 9 ч. сутрин и вечер и да се прави едновременно поне от трима души. Аз ще започна още от тази вечер и търся съмишленици!





Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕТО НА РАЛИЦА!нови [re: *jull**]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано14.06.07 12:46



Здравейте момичета,
Поздрави от Ралица с днешна дата.
Тази сутрин вече я намерих с много добро разположение на духа.
Бодра, смела, преспала с вашите послания под възглавницата тя подписа съгласие. Утре ще е операцията.
Точните и думи са..." ...Надеждата ми беше да стане по по-лекия начин, но щом трябва да се извърви най-трънливия път - ще се извърви!
Няма да се умира я! ..."
Вие и вдъхнахте сила и Бог ще ви възнагради!

Това, което се случва в този клуб е невероятно.
Човешките взаимоотношения тук са неизчерпаем източник на сила и вяра в доброто, а това е нещо толкова необходимо в днешно време!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.