Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕТО НА РАЛИЦА!нови [re: vesela.bg]  
Автор llina (дъщеря)
Публикувано14.06.07 16:06



...и аз съм с вас, момичета! В 8,00 часа...



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕТО НА РАЛИЦА!нови [re: nelgina]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 16:13



Колко хубава новина, браво за решението!
Всичко ще е наред, ще се моля за успех!!!Толкова прекрасни дни ще има, толкова слънце..........трябва да им се радваш Раличка!!!



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕТО НА РАЛИЦА!нови [re: Marи]  
Автор vhn (непознат)
Публикувано14.06.07 19:00



И аз се присъединявам към всички, които се молят за Ралица!!!
Утре в 8.00- За Ралица и за всички,които сме членове на този клуб.



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: Paлицa]  
Авторnjia (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 19:54



Ще се моля за здравето на Рали, утре с вас !



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕТО НА РАЛИЦА!нови [re: vhn]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.06.07 21:02



Нещо много готино става тук! Разбира се и аз съм с всички вас! Утре в 8 ч.



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕТО НА РАЛИЦА!нови [re: Ekna]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано14.06.07 21:21



И аз съм с вас. Утре в 8:00. Възхищавам ви се, момичета.



Тема Re: Болестта на Пейджет- До ВСИЧКИнови [re: vesela.bg]  
Автор изпoвeд ()
Публикувано14.06.07 22:38



Весела, присъединявам се изцяло към казаното от вас в този постинг. Ралица, аз съм писала в темата Рак на гърдата № 2 неща, които се отнасят до един сравнително вяло текущ процес - аз се влачих с това чудо на гърдата половин година, а после до операцията минаха едно десет месеца. Весела е изложила нещата най-здравомислещо и точно: отговори на агресията с агресия. При мен беше бавно и подмолно - и аз бавно и подмолно :) действах.
Вслушайте се в лекарите, овладейте нещата, а после ще дойде ред и на другите неща: билки, режим, алтернативна. Юлия, Ралица, стискам ви палци и горе главата! Много кураж и дейдствайте! Специално към Юлия - стихотворението, пуснато преди няколко дни (за майката) беше много силна подкрепа за мен, благодаря Ви за него. Ще се моля за Вас - и с този дух, който притежавате и двете няма начин да не се справите.
Агресивно, с хъс, срещу гадостта! Живот и здраве на следващата среща на клуба ще дойда, за да се запозная с вас, пък и с останалата бойна група, на ТЕЛК съм скоро, ще напиша какво положението, че 2-3 години не съм си правила изследвания, и на мен също ми е интересно какво става.
Мили момичета, аз знам, че ще се справите!


Редактирано от изпoвeд на 14.06.07 22:41.



Тема Re: ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ЗДРАВЕТО НА РАЛИЦА!нови [re: tetty71]  
Автор фaнcитa (джаста_аз)
Публикувано15.06.07 00:26



И аз, и аз

Страхотни сте тук, живот и здраве за всички



Тема Re: Болестта на Пейджет- До ВСИЧКИнови [re: изпoвeд]  
Автор изпoвeд ()
Публикувано15.06.07 00:40



Господи, толкова се радвам, че ще се оперира... Направо имах ужасни угризения на съвестта, за онова ми включване в тема № 2, обаче нека не забравяме, че аз имах вече опита от първия път и знаех кое какво и защо и имах вече куража на човека, който е бил в ремисия над двадесет години. Та аз си позволих да родя и още едно дете след първия път. Изобщо съм си луда глава:)
Ще се моля и аз с всички!!!!
Всичко ще се оправи, убедена съм!



Тема Re: МОЛИТВА ЗА РАЛИЦАнови [re: изпoвeд]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано15.06.07 05:57



МОЛИТВА ЗА РАЛИЦА

Боже, Който си навсякъде и всичко изпълваш, Ти, Творецът, Вечният, Несътвореният, Ти, Който си началото и краят, Който разполагаш с живота и смъртта, Който с любов даряваш на всички човеци слънцето и дъжда, радостта и скръбта, вярата и надеждата, Който ни водиш по пътя на спасението, Който ни съдиш в последния ден, Който властваш над Вселената и без Чиято воля нищо не става, Който си всевиждащ, всезнаещ, справедлив и милосърден. На Тебе, Създателю, се молим и на Теб уповаваме: бди над Своето чедо Ралица . Дай и здраве, сили и търпение. Дари и изцеление, защото е поразена от коварна болест.
На Твоята милост я предаваме и вярваме в Твоята закрила, защото помислите ни са чисти и вярата – истинска.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.