Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (непознат)
Публикувано01.06.07 16:39



Благодаря на всички,благодаря за вашите прекрасни съждения,днес много плаках,но и много усмивки имаше по моето лице,после пак плечех и пак се усмихвах,и сега ми е по леко

,незная дали на килограми,
съм олекнала ,но главата на 100%,и сега се чувствам добре
Благодаря на всички ,Благодаря ВИ !!!



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: dimi77]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 17:47



Момичета, гордея се с вас!!!Всички сте чудесни..днес всички се отревахме май,четох ,ревах,четох и така..Рали и Юле, трябва да сте много щастливи ,че се имате една друга, тази връзка не може да се сравни с никоя друга...пазете я и дано много време сте заедно...Желая ви всичкия късмет на света!! Сигурна съм ,че пак ще се преборите и много още ще се радваме и плачем дано от радост в този клуб...Обичам ви всички и се радвам,че съм заедно с толкова стойностни хора ..





Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано01.06.07 17:53



Радвам се, че си изпуснала парата от чайника



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Болестта на Пейджетнови [re: Paлицa]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 20:40



Здравейте, даже не подозирах, че има място като този форум, където човек може да прочете неща взети директно от живота и от хора на които са им минали през главите, толкова много неприятности. Разбира се, не искам да се разпростирам в думи.
Преди 3 години почина сестра ми, 3 дни след след като навърши 32 години. Всичко продължи около осем месеца и половина от деня на поставянето на диагнозата - карцином на шийката на матката. Дори и не искам да си спомням през какво премина семейството ни... Всичко приключи, но болката и спомена са като от вчера.
ВЧЕРА на майка ми беше поставена диагноза ПЕЙДЖЕТ. С много издирване стигнах до същността на това заболяване. През последните 8 месеца се опитвахме да намерим някакво разрешение на зверските болки причинени от херпес зостер. Този херпес беше предиагностициран в болестта на Пейджет. Операцията трябва да се направи колкото е възможно по бързо.
Може ли някой да сподели опит за специалист в Стара Загора?
Там беше оперирана и сестра ми преди 3 години от доц. Лазаров ако не се лъжа.



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: здp1]  
АвторPaдo (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 20:41



Здравейте, даже не подозирах, че има място като този форум, където човек може да прочете неща взети директно от живота и от хора на които са им минали през главите, толкова много неприятности. Разбира се, не искам да се разпростирам в думи.
Преди 3 години почина сестра ми, 3 дни след след като навърши 32 години. Всичко продължи около осем месеца и половина от деня на поставянето на диагнозата - карцином на шийката на матката. Дори и не искам да си спомням през какво премина семейството ни... Всичко приключи, но болката и спомена са като от вчера.
ВЧЕРА на майка ми беше поставена диагноза ПЕЙДЖЕТ. С много издирване стигнах до същността на това заболяване. През последните 8 месеца се опитвахме да намерим някакво разрешение на зверските болки причинени от херпес зостер. Този херпес беше предиагностициран в болестта на Пейджет. Операцията трябва да се направи колкото е възможно по бързо.
Може ли някой да сподели опит за специалист в Стара Загора?
Там беше оперирана и сестра ми преди 3 години от доц. Лазаров ако не се лъжа



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: Rado]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 21:34



Аз съм от Ст.Загора. Преди 9 г. съм оперирана от д-р Русев от карцином на гърдата. На 38 г. съм. Запозната съм отлично със специалистите в Ст.Загора. Д-р Русев тогава работеше в Окр.болница, а сега в болница "Ритъм". За мен е страхотен специалист. Друг предпочитан хирург в Ст.Загора е д-р Цировски във ВМИ. А в онкодиспансера - д-р Чакъров, е този ,който бих препоръчала.



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: блara]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 22:16



Нямам думи да изразя, какво изпитвам от всичко това което прочитам.
Благодаря на ВСИЧКИ ВИ за подкрепата и надеждата.

Jull благодаря ти за тези думи. Напълни ми се душата и сърцето, и ми олекна.

dimi77 вече направих консултация с д-р Цветков и той ще е един от операторите.

Радо, кажи ми нещо повече за майка си, за състоянието и, за симптомите, всичко с подробности.



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: Paлицa]  
АвторPaдo (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 08:48



Благодаря за съвета Блага
Преди 2 години майка ми открила докато се къпе, че има бучка на лявата гърда. Веднага отива на преглед и тогава се установява, съвсем случайно, че проблем има на дясната, а това което е открила на лявата е някакво безобидно удебеляване. Веднага правят операцията и всичко е наред до ден днешен.
Преди няколко месеца започна да се оплаква от болки и парене на лявата ръка, лакът и подмишницата. Казаха, че това е херпес зостер. Опитахме всичко, което би трябвало да помогне. Преди седмица ми се обади и ми каза, че вече е избило на малки пъпчици, а по късно и в голяма рана. Решихме, че това ще е последната фаза на херпеса и след това ще започне да отминава. Явно болките са били непоносими, отишла е отново на кожен лекар, където са установили, че това не може да бъде херпес зостер. Дали са й направление за прием в болница в университетска болница в Стара Загора.
Самата тя е в добро състояние. Прекарала е значителна част от живота си по болници, да лекува язви и куп други болести. Разговарях с доктора, който издава направлението за Стара Загора. Нещата, които ми каза не са нито добри, нито лоши. Неща, които съм чувал докато ходех по кабинети със сестра ми преди 3 години. Именно тогава разбрах, че чудесата остават в книжките, когато става въпрос за тази болест.



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: Paдo]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано02.06.07 10:03



Съжалявам за това, което се случва на майка ти и се е случило на сестра ти. Намаш право, да се обезверяваш! Нямаш право да обезверяваш и нас, които те четем. Чудеса стават и те са плод на силна вяра и желание за живот. Трябва да се бори човек.
Вие току що започвате борбата, а вече не вярваш!?! :-((((
Помисли за тези, които трябва да вярват, и вярват, и доказват ежедневно, че рака е болест като всички други и МОЖЕ да бъде победена!



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: lumixx]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 12:16



Въобще съм далеч от намерението да обезверя когото и да било. Става въпрос за това, че човек трябва доста трезво да погледне на нещата от живота и да мине през тях, независимо какви ще бъдат последствията. Вайкане и чупене на китки в такъв момент не помагат нито на пряко засегнатия, нито на хората около него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.