Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За щастието ...и още нещо!нови [re: Paлицa]  
Авторюлия 48 (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 17:24



Благодаря ти lumixx Благодаря ти ПРИЯТЕЛКО от 30 години ,разконсперирана си ,знам коя си ,аз, и Рали имахме нужда от това ,ПРИЯТЕЛИТЕ се познават в нужда, а не само на маса ,за тези години единствено ВИЕ и само ВИЕ останахте най точните ,и най преданите за хубаво и лошо.
Никой в този живот не е застрахован и не е богопомазан,ВИЕ единствените останахте земни ,реални ,и достойни хора от цялото наше обкражение приятели, а те както знаеш не бяха малко.
Знам ,че винаги мога да разчитам на ВАС ,както и ВИЕ можете винаги можете да разчитате на нас- но това ти го знаеш .
Бъдете здрави спокойни ,и все тъка достойни хора до дълбоки старени
Не се променяйте никога.
Благодаря за подкрепата.
Несъм се предала ,няма да се предам до последния си дъх, а камали да оставя Рали да се предаде.Човек трябва да се бори до последния си дъх,а ние както знаеш мила ми ПРИЯТЕЛКО сме способни , и ще го направим!!!



Тема Re: За щастието ...и още нещо!нови [re: юлия 48]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано13.05.07 17:46



Рали, Юлия, прегръщам ви и двете и вярвам силно, че всичко ще се оправи!



Тема Re: За щастието ...и още нещо!нови [re: юлия 48]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано13.05.07 20:28



Ц-ц-ц, разконспирирахте ме значи?!!! :)))))))
Ама много си приличам, нали!





Тема Re: За щастието ...и още нещо!нови [re: lumixx]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано13.05.07 20:51



Хехехехехеххе, е те това ми напълни душата....


Ралица, ще ти се скарам...Ние тук не си говорим самички, а говорим на теб. Така че, моля те, вземай участие в нашите разговори по повод твоята персона, а не след това да ни обвиняваш в клюки
Нормално е да се уплашиш и дори да се депресираш и още по-нормално е да си изживееш депресията и после... Ми после ставаш, отупваш си праха от задника, рисуваш си лицето в цветовете на войната, като индианците и.... марш на война. Не искам да падаш духом, да се плашиш, а да се бориш!
Ясно ли е?! А ние ще бъдем до теб непрекъснато - да даваме съвети, да ти се караме, да ти избършем сополите, когато плачеш и да ти сритаме задника, когато решиш, че си се уморила. Луд умора няма - ние също!
Няма да ти казвам да се бориш заради някого, не - ти ще се бориш заради себе си! А това, което чета за теб и от теб показва колко си борбена и колко можеш. Затова - с теб съм, стискам палци и знам, че няма да ни изложиш

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: За щастиетонови [re: vesela.bg]  
Автор Paлицa (непознат)
Публикувано13.05.07 22:33



Благодаря ти Весе за този ритник напред.
Благодаря на всички, че сте до мен и стискайте ми палци, че утре имам среща "на високо равнище" с доста лекари и като имам новини ВЕДНАГА ще ви уведомя.





Тема Re: За щастиетонови [re: Paлицa]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.05.07 23:25



Успех, скъпа! Стискам палци!





Тема Re: За щастиетонови [re: Paлицa]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 11:48



Мили Рали и Юлия,
Трудно ми е да намеря подходящи думи, но искам да знаете, че с цялото си сърце и душа съм с вас.
Дано тази искрена положителна енергия ви подкрепи и в това изпитание.
Моля ви пишете, ако има нужда от конкретна помощ!



Тема Re: За щастиетонови [re: Paлицa]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано14.05.07 13:55



Успех и от мен...
малко късно се включвам

, но за това пък от сърце желая всичко да е наред.



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: здp1]  
Автор llina (непознат )
Публикувано14.05.07 16:25



Рали и Юлия, успех Ви желая и аз! Стискам палци и се моля...



Тема Болестта на Пейджетнови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Paлицa (непознат)
Публикувано15.05.07 17:34



Здравейте всички, вчера никаква не я свърших - за жалост.
Не можах да се срещна с доц. Михова - била в отпуска. Не можах да получа трето мнение, а е много важно.

Знаете ли добър патолог /мисля, че така се казва/ за да ревизира стъклата?

Поне се срещнах с доц. Соколов и според него опасността от загуба на ръката - след премахване на гърдата - е почти нищожна.
Е това се казва новина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.