Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Добри новини :)нови [re: *jull**]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано18.06.07 23:03



Добре сте дошли :) И без това днес чаках почти час за да се докопам до нея, такава върволица от посетители беше. Това я прави щастлива, кара я да се чувства обичана и и дава сили да се бори.
Така, че да знаете за всеки ще се намери по биричка





Тема Re: Добри новини :)нови [re: lumixx]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано18.06.07 23:07



Целувки на Рали и Юлето!



Тема Re: Добри новини :)нови [re: little_rabbit]  
Автор angelova67 (непознат)
Публикувано18.06.07 23:16



Лумикс, вземи им рибка за биричката!
Целувки и от мен и за Рали и за Мама и!



Тема Re: Добри новини :)нови [re: angelova67]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано18.06.07 23:26



Ами защо да "им" взема ще взема на всички. На теб също. Не си спомням дали ти благодарих за инфото което ми даде в един друг мой постинг. Бях много уплашена тогава, не знаех дали това е лечимо в България.
И без това си говорихме, че така и не можахме да дойдем на купона в София, следващия ще го направим в Пловдив. Ще има и биричка и рибка за всички.
Ако не стигне като изкупя всичката от магазина ще ида да наловя :)...малко зор ще видя със стръвта само

...ама за червеи ще пратя Юлия, да види тя дето така ме плаши



Тема Re: Добри новини :)нови [re: lumixx]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.06.07 23:37



Разговорът започна да придобива конкретни измерения и това мно-о-о-го ми харесва!





Тема Re: Добри новини :)нови [re: lumixx]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано19.06.07 00:10



Аз на теб ще ти одера кожата, само да ми паднеш, така да знаеш...
Ще публикувам тук пред хората това дето ми писа оная вечер, дето ме изкара от равновесие и три дни не съм на мене си, както и моите думи че "Сигурна съм че много преувеличаваш..."

Може ли такива работи бе жена? Виновна си и имаш да плащаш глоба /вече започвам да глобявам/.
Ти занесе ли писмото ми на Ралица? Настоявам да й го занесеш, чу ли? Че твое чудо всички ще го видят!
А за софийското жителство и за адресните регистрации абе вие още в тоталитарно време ли сте бе хора? Та тия регистрации отпаднаха още през 1990 година бе хора! Сега всеки може да живее, да се лекува, да пие и да се чука където си иска /без извинение/ та те не могат да се лекуват в София....

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Добри новини :)нови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано19.06.07 00:21



Предполагам, че всяка болница печели, ако си правиш терапията тъкмо там, а не някъде другаде... И по тази причина ти развяват призрака на адресната регистрация!

Ако не беше толкова грозно, щях да падна от смях!



Тема Re: Добри новини :)нови [re: *jull**]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано19.06.07 00:28



При нас това с адресната регистрация е истина. Аз съм водила онкоболни от Русе, за провеждане на лечение и химиотерапия в Шумен и ми отказаха заради адресната регистрация. Обясниха ми, че веднъж месечно завеждащия на химиотерапевтично отделение ходи до София с бройката на болните, които се нуждаят от химиотерапия и от там не отпускат медикаменти за пациентите от други райони. Или се пререгистрират, за да се оправдае бройката. Абе...



Тема Re: Добри новини :)нови [re: tetty71]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано19.06.07 00:39



Моля, моля, за редовите болници из страната сигурно е така. Но вече всеки е свободен да избира къде да се лекува, особено когато става въпрос за онкологични заболявания и специализирани болнични заведения като - 3-та градска, "Св.Екатерина", Правителствена, Горна баня, Онкологията и т.н. затова се сещам в момента....
Иначе аз сега разбирам, че на лекарите им плащат допълнително към заплатите за работа по клинични пътеки....Представяте ли си? Ми затова излизат с тия номера, тука може, тука не може, за да те задържат да се лекуваш при тях, щото клиничната пътека за онкологично заболяване никак не е евтина в сравнение с другите, нали?

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: Добри новини :) [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано19.06.07 08:26



Така е, всеки може да се лекува в София в голяма болница. Не случайно болниците са разделени на, образно казано, университетски и национални, после регионални. Всеки, абсолютно всеки би могъл да дойде (или отиде) в университетска болница, каквито има не само в София всъщност.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.