Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема предстояща операция Re: Болестта на Пейджетнови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 (новак)
Публикувано07.06.07 08:20



МАЙКА
До всички ние които имаме, или сме имали ,до всички настоящи и борбени жени ,които никога няма да се пречупят ,пред съдбата!
МАЙКО,
ТИ СИ РОДЕНА ОТ ИЗГРЕВА НА ЗЕМЯТА,
НОСИНА СИ ВЪРХУ КРИЛЕТЕ НА ЖИВОТА,
ЗАХВЪРЛЯНА ОТ ВЕТРОВЕ,ПОЗНАЛА СИ
ГРЕХА И ПРОШКАТА.
ТИ СИ КЪПАНА ОТСЪЛЗИТЕ НА НАДЕЖДАТА
МИНАЛА СИ ПРЕЗ ИЗПЕПЕЛЯВАЩАТА РЮБОВ
РАЗТАПЯЛА СИ СЕ В ЗЕМНАТА ОМРАЗА ,
ТИ СИ ОЦЕЛЯЛА ЗА ТВОЕТО ПОТОМСТВО.
МАЙКО
ТИ БИ СТЪПКАЛА СЪДБАТА,
БИ МИНАЛА ПРЕЗ АДА,
ЗА ДА ОПАЗИШ РОЖБАТА СИ,
ДА И ПОКАЖЕШ ПЪТЯ КЪМ СВЕТЛИНАТА.
ТИ БИ ИЗЛЪГАЛА И ДЯВОЛА И БОГА
ЗА ДА НАМЕРИШ ЩАСТИЕ ЗА ТВОЕТО ДЕТЕ.
МАЙКО,
ОБИЧАНА И МРАЗЕНА,
ЖЕЛАНА И ОТХВЪРЛЯНА,
ТИ ЕДИНСТВЕНА ОСТАВАШ ВЕЧНА!
1997г.



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: Paлицa]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано07.06.07 09:08



Браво Рали, точно такава трябва да си -стегната.
В момента вече си наясно с положението, взела си решение.
Не допускай "черната дупка" да попречи на изпълнението на това решение. Стани от леглото (както се изразява майка ти), движи се (може пък ръката ти да се подува и от обездвижването), гримирай се (толкова си хубава) парфюмирай се (за собствено самочувствие) :), вигни гордо глава и посрещни битката.
Битката е тежка, но кой казва, че е безнадеждна?
Ако не изневериш на себе си, ако се покажеш такава каквато си, каквато те познавам от рождението ти (пък и преди това

) ти ще победиш - сигурна съм в това.
Пък майка ти ако ми падне ще и дам аз едни стихове, една проза ....
Я да се стегне и тя, че дори мен разплаква, а никой няма нужда сега от сълзи и глезотии...
Насочете вниманието си само към предстоящата операция и то в практически аспект. Ще ви бъде по-лесно.
А като всичко мине успешно, тогава ще плачем, ще пием, ще пеем и други работи ще правим, ама няма сега да ви ги кажа
Успех и Бог да е с вас!!!



Тема предстояща операция Re: Болестта на Пейджетнови [re: Юлия 48]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано07.06.07 09:56



В отговор на:

онази твърда ,борбена , независима ,непреклонна, самоуверена Ралица



Браво Юли! Едва ли някой друг би могъл по-точно да опише характера на Ралица. Така, че извинявай, но и пет листа да обърнеш и цялата документация да преобърнеш все е тая, тя сама ще си върне самочувствието и желанието за битка!

Ето, Рали,това си ТИ и нищо не може и не бива да те промени!

Давай напред!



Тема Re: Болестта на Пейджет- как се чувствам азнови [re: lumixx]  
Автор Юлия 48 (новак)
Публикувано07.06.07 10:27



Тъмна ярост,мъка,и болка от преживяното бошуват в мен.Разлева се и ме задушава в ледена прегръдка,без да ме пита искам или не искам.А аз се промъквам,пълзя,и се боря,устремена към малката светлинка в тунела,някъде далеч зад този безкраен кошмар.Но аз се боря, и ще прадължавам да се боря защото мисля,че в онази светлинка в тунела,някой ме чака и се моли за мен и нас и вас.Поне вярвам в това-единствения смисъл на БОРБАТА МИ.
Как се чувствам,и коя съм аз? Аз съм като едно дърво,на което са обрулени листата,но и без листа аз продължавам да стоя здраво стъпила на земята,нищо че листата ги няма за момента,аз продължадам да пия от недрата на земята,която ми дава живителната си сила. А от тази сила аз ще дам да пие и Рали . ПОВЯРВАЙТЕ МИ !!!
Ето така се чувствам ,по друг начин немога да се изразя.



Тема Re: Болестта на Пейджет- как се чувствам азнови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 (новак)
Публикувано08.06.07 05:29



Здравейте приятели,днес когато отворих очи,и аа........а гледам и не вярвам на очите си 5:00ч. Чак станах и се озверих пред часовника

, бре че кога стана сутрин???????.Стана я, и станах и аз, и етоме тук. Аз съм добре ,по-леко мие,тъмните и бурни облаци се разсеяха,не плача и съм по-спокойна.
При Рали ,споредмен и там нещата навлизат в ритъм,вчера разговаряхме, после със съпруга си отидоха до службата и така върна се изморена ,но видимо по спокойна, разговаряхме ,после аз с внучка ми (моето слънчице) ох не ,беше (звездичка)и така неусетно дойде вечерта,а с нея и съня тъй важен.
Ще се справим. Е хайде,че кафето ми истина ,пък аз зъм една лигла пияго вряло с цигара.ЧАО,И ДОБЪР ВИ ДЕН!!!



Тема Re: Болестта на Пейджет- как се чувствам азнови [re: Юлия 48]  
Автор Marи (минаващ)
Публикувано08.06.07 06:33



Ето и аз пускам кафето да ти правя компания....Денят ще е слънчев, поне така ми се иска!Нека слънце да изгрее и в душата ти-стискам палци!!!



Тема Re: Болестта на Пейджет- как се чувствам азнови [re: Marи]  
Автор Юлия 48 (новак)
Публикувано08.06.07 07:10



Добро утро Мари

,да денят ще е слънчев при нас вече слънцето огрява вътре вкухнята пожелавам ти лек,приятен и спорен ден.
ОТНАСЯСЕ И ЗА ВСИЧКИ В НАШИЯТ КЛУБ



Тема Re: Болестта на Пейджет- как се чувствам азнови [re: Юлия 48]  
Авторнeли-т (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 10:47



Мир в душите ви желая Ралица и Юлия! Успех!



Тема Re: Болестта на Пейджет- как се чувствам азнови [re: нeли-т]  
Авторюлия 48 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 13:32



Благодаря Ви от сърце!



Тема Re: Болестта на Пейджетнови [re: Paлицa]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 20:55



Здравей, миличка Рали! Вчера се прибрахме от болницата и на един дъх изчетох за всичко, което се случва с теб. Много е гадничко и подло, но съм убедена , че двете със славното ти мамче ще прегазите и това изпитание. И при нас не всичко е в ред и затова не пиша, а и от цял месец сме все някъде по болници. Топло и силно прегръщан теб и Юлка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.