Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: ДОБРЕ ДОШЛИ!нови [re: angelova67]  
Автор ilianak (непознат)
Публикувано25.06.07 17:13



Супер!Бързо възстановяване на Рали.





Тема Re: Добри новини :)ЗАВРЪЩАНЕнови [re: AйeзCeдaй]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.06.07 17:28



Колко си е хубаво у дома! Добре сте си дошли!

.



Тема Re: Добри новини :)ЗАВРЪЩАНЕнови [re: Ekna]  
Автор zdravetc (непознат )
Публикувано25.06.07 17:36



Добре сте си дошли,момичета! Чакаме и Рали а се обади!!



Тема Re: Добри новини :)ЗАВРЪЩАНЕнови [re: zdravetc]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано25.06.07 17:48



Браво, чудесна новина, но чакам Рали да се включи и да ми даде отчет лично какво е решила да прави оттук насетне...



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Еее, Весе, страшна си!нови [re: vesela.bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.06.07 19:04



Никакво лигавене, а? Много си строга

. Чакай малко да се съвземе момичето, че после с отчетите.

/Тук аз се правя на доброто ченге /



Тема Re: Добри новини :)ЗАВРЪЩАНЕнови [re: Юлия 48]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано25.06.07 22:17



Посрещам ви с най-простичкото:
Добре дошли у дома!





Тема Re:Продължаваме напреднови [re: Ekna]  
Автор Юлия 48 (новак)
Публикувано25.06.07 22:19



Здравейте мило мое ,голямо семейство,наистина по-хубаво нещо няма от дома,
Рали ВИ поздравява,незная кога ще пише ,не се чувства добре, има болки в ръката постоянни.Утре съпругами със съпругат и ще патуват за Соф. за консултация и евентоално за събиране на екипи,при нас нещата са сложни ,откриха трети тумор в областа на централен кръвоносен съд,но засега трябва да се ставелизира, да махнат конците ,и да пътуваме с нея до Соф.Предстоят много консултации прегледи. ??????????????
Предстоини много тежка битка ,

но несъм се педала ,дано Рали несе предаде .
Много ми е трудно в момента ,спирам ще пиша когато имам конкретни резултати.



Тема Re:Продължаваме напреднови [re: Юлия 48]  
АвторDesparate (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 07:46



Здравей,скъпа Юлия!Доста време имах проблем с компютъра и затова не могжех да пиша на Рали!Поздрави я от мен и кажи, че съм с нея.Вси още не сме осъществили срещата си, така че да гледа напред и само напред.Аз се надявам да се видим.Целувки от мен!



Тема ОТНОВО НА БОЙНОТО ПОЛЕнови [re: Desparate]  
Автор Paлицa (живот)
Публикувано30.06.07 18:38



Здравейте ПРИЯТЕЛИ!!!
Отново съм тук, на бойното поле и готова /почти/ за следващата битка.

Немога да намеря точните думи за да ви благодаря за обичта, опората и огромната подкрепа, която ми оказахте – просто ми е беден речника. Аз съм един горд и щастлив човек, защото имам толкова много приятели – истински.
Ееееееех момичета, доста сълзи изплакох заради вашите хубави думи – и не само аз, и майка. Докоснахте моето сърце, и на много други пациенти в болницата, които станаха съпричастни към голямата ви обич. Определено имах нужда от това.
Благодаря на всички ви, благодаря на lumixx, че стана своебразен мост между нас. Най-много благодаря на Весела.
Весе, незнаеш каква нужда имах някой да ми каже това, да ме накара да се осъзная къде съм и какво става, да ме измъкне от черупката в която съм се затворила и не допускам никого. Имам усещането, че ме познаваш по-добре от мен самата. Направо съм прозрачна за теб. Все още съм депресирана и когато се затворя в себе си и стигна дъното, хващам ръката която ми подаваш и отново поемам глъдка свеж въздух и гледам трезво на нещата.
БЛАГОДАРЯ ТИ!
БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ !!!!

Сега, искате не искате ще споделя с вас, какво изживях и какво ми предстои.

Окончателната ми диагноза е
МОРБУС ПЕЙДЖЕТ С МНОЖЕСТВЕНА ИНТРАДУКТАЛНА КАРЦИНОМАТОЗА.
/Има и доста цифри, букви и съкращения, които не са ми ясни, но като ги разчета ще ви докладвам./

Когато постъпих в болницата, бях изпълнена с толкова противоречиви чувства и мнооого страх, че щях да се пръсна. В същото време бях самонадеяна и до толкова уверена, че няма да се налага радикална мастектомия, че няма на къде. И как да не бъда уверена, като всичките ми изследвания показваха, че процеса е повърхностен. И в един момент поговорката „Не питай старило, а питай патило” се стовари върху ми с огромна сила. Предупреждаваха ме лекарите, предупреждаваха, ама с магаре спори ли се. Отвориха ме, затвориха ме и накрая подписах съгласието, защото нещата се оказаха стряскащо сериозни. За мое щастие и нещастие едни мои страхове ме подминаха, но други ме споходиха. Ужаса който изпитвах, от премахването на лимфите и отока на ръката ми се оказа неоснователен – Весе както винаги се оказа права. Премахнали са ми 17 бр. лимфи, ръката ми отече и после се възтанови. Но с премахването на гърдата ми се установи, че имам /може би/ рецидив, но за това после.
Да си призная честно, не е чак толкова стряскащо да си с една гърда. Сега даже си мисля, защо ли доктора не ми махна и другата цица – нещата щяха да са доста по лесни. Все още не са ми махнали конците, но успях да си сложа сутиена и цицата която си направих. Няма да ви казвам от какво си я направих, че ще ме помислите за куку.

По повод на моето лечение, все още не се знае какво ще бъде – химио или лъче и кога ще го проведа, заради рецидива. Всъщност само се предполага, че е рецидив, защото не са взели проба за биопсия, защото не могат. Успях да направя само скенер с контрастно в-во, който показа находката, но не и точните и граници. Та по думите на доктора, гадината „обхваща аксиларните съдове, без те да могат да бъдат видени, губят се в мускулатурата към ключица и лопатка”.
Пратиха ме в Международния Онкологичен Център при проф. Валентин Димитров, но той не се наема да ме оперира. Намерих ме връзка във ВМА и бегом при доц. Кузман Гиров, който сега в сряда /04.07/ събира комисия от лекари – гръден, съдов, ортопед и патолог за да решат какво да ме правят.

Все още има много неясноти около моето състояние, но едно е ясно - химиотерапия ще има и ще се подложа на нея – макар, че много се страхувам, но с ваша помощ и с това ще се справя.

Започна да ме наболява ръката, ще полегна за малко и после пак ще си поговорим.


ОБИЧАМ ВИ МНОГО МНОГО МНОГО
ЦЕЛУВКИ
РАЛИЦА



Тема Re: ОТНОВО НА БОЙНОТО ПОЛЕнови [re: Paлицa]  
Автор *jull** (())
Публикувано30.06.07 18:51



Здравей, мила Рали и добре дошла!
Не повярвах на очите си, че ни пишеш лично! С такова нетърпение те очаквахме!...


Добре е, че нещата при теб малко по малко се изясняват. Сигурна съм, че ще се справиш и този път! Ти доказа, че си истински боец!
Прегръщам те силно (но не от оперираната страна!)




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.