Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | (покажи всички)
Тема Re: Празници идват все пак!нови [re: vesela.bg]  
Авторhope (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 12:56



Благодаря много !! Супер си, разбрах всичко информацията ти е много подробна..Само два въпроса: може ли да се влива в домашни условия - да кажем да извикаме личния лекар да асистира ако трябва, или трябва да го караме в болница дори и след като си я закупим лично? За колко вливки стига количеството струващо 650 лв? Само за една вливка и след 28 дни - още 650лв?



Тема Re: Горе главата миличка, не падай духом.нови [re: vesela.bg]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 18:49



Днес ми правиха туморен маркер и всичко е добре. Ставите ме болят, защото имам стафилококови бактери и липсата на хормони оказва своето влияние. Едва след три месеца ще ми правят снимка на бял дроб и черен дроб. Купих си да пия Авестин. Много ми го препоръчаха. Какво е твоето мнение?
Днес с мен беше и свекърва ми, на която също извършиха контролен преглед. Туморният й маркер беше в норма, но в следствие на хормоналните лекарства има удебеляване на лигавицата на матката, което може да наложи да бъде кюртирана.





Тема Re: Горе главата миличка, не падай духом.нови [re: KOKO]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано21.12.06 00:54



Коко доколкото аз знам, Авастина е разработен за рак на дебелото черво, където е и най-ефективен. Иначе за повече печалби фирмите го препоръчват за всичко, парадоксът на нашето време....
Как така ти го препоръчаха и ти си го купи да го пиеш? Това е препарат, който се изписва безплатно.....
Ето линк към сайта на Роше, производителя на Авастин, прочети повече за лекарствата:



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Празници идват все пак!нови [re: hope]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано21.12.06 01:13



Да, правилно си разбрала - 650 лв. струва една вливка. След 28 дни отново същите пари.
Зометата представлява опаковка с едно шишенце сухо вещество + една ампула течност /вода/ за разтваряне. Полученият разтвор се разтваря в 100 мл.инфузионен разтвор /5% разтвор на глюкоза или 0,9 % разтвор на натриев хлорид/. Полученият разтвор се прилага като 15 минутна интравенозна инфузия. Преди и след вливане на Зометата се влива глюкоза или нещо друго за хидратация. Попитай, може и да се съгласят да го вливат в домашни условия, нямам представа.
Имай предвид, че другия препарат, френския Бондронат се влива около 2,5 часа. Той изисква повече време.
И още - не забравяй, че Бифосфонат се влива дълго време...

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Горе главата миличка, не падай духом.нови [re: vesela.bg]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 11:05



Грешката е моя, извинявай. Имах предвид авемар.



Тема Re: Горе главата миличка, не падай духом.нови [re: KOKO]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано21.12.06 13:54



- много хубави неща съдържа, но производителят е осрал всичко с тоя подсладител (ацесулфам К)



Тема Весела, в теб ми е надеждата....нови [re: vesela.bg]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано22.12.06 14:52



Толкова мъжка жена не съм виждала. За мен си като приятел много силен и истински - макар че се знаем само виртуално. На мен ми е достатъчно. Сега се осмелявам да се обърна с конкректна молба за първи път - писах и отделна тема във форума, но мисля, че ти също ако би могла, би помогнала. Детенцето е тригодишно. Не са ми блицки или роднини. От Интернет разбрах, току-що говорих с бащата по телефона и той се разрева преди аз да се разрева. Ти си зряла жена - знаеш какво е мъж да реве....

Мейлът ми veny_g[at]abv.bg
дом.тел. 944 69 39

В джобчето ми дрънкат



Тема Re: Весела, в теб ми е надеждата....нови [re: Джeйн]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 17:58



Весела е извън България за празниците , може да се включи от там, но не знам.... днес е излетяла..



Тема Re: Весела, в теб ми е надеждата....нови [re: здp1]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 22:29



А пък аз се чудех Весела защо не се беше включвала наскоро.

Дано да посрещне празниците с много звън и светлина в душата, и да си отпочине.



Тема хехехехе май не само аз...нови [re: petya24]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано22.12.06 23:04



съм отнесена.

Всеки ден съм тук хора....как можахте да си помислите, че съм ви изоставила? А иначе пътувам утре....Здр1.....алкохол не сме пили с теб, че да се объркваш...
А иначе обещавам да отпразнувам добре.....а там дето отивам има два компютъра, така че отърване от мен няма. Пишете и ще отговарям, празниците ще съм с вас....

Нема начин да нема начин!


Страници по тази тема: << 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.