Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
Тема Re: Благодаря, Весе!нови [re: vesela.bg]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 18:32



Благодаря, Весе за цялата инфирмация ,която ни даваш! От твойте обяснения научих повече през последния месец ,отколкото от всички лекари! Пожелавам ти пълно скорошно оздравяване!!!!!!!



Тема Re: Благодаря, Весе!нови [re: sisi]  
Автор wallent (непознат)
Публикувано08.11.06 18:50



И аз бих искала да ти благодаря за всички надежди, които вдъхваш на болните хора, за високия ти дух и за положителната енергия, която излъчваш.
Господ да ти дава дълъг и щастлив живот!





Тема Аз ви благодаря....нови [re: wallent]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано08.11.06 23:34



Аз ви благодаря сладурки! Затова, че бързо се ориентирате в темите на клуба и се стараете да го поддържате подреден и полезен за всички, страхотни сте!
Още повече, че във ваше лице виждам достойни съмишленици и мои помощници в борбата с болестта, помогнете ми да докажем, че тази болест е лечима и преодолима, но с много вяра и много сила.
Аз не се замислям да сритам нечии задник или да скастря падналите духом, само защото вярвам, че само силните и позитивните хора успяват.
Затова ви моля и да ме извините за острия ми тон понякога. Обичам ви всички и ви желая успех в борбата. И не смейте да се предавате, защото знаете вече как ще постъпя с вас, ако това се случи



Нема начин да нема начин!

Тема Докладвам...нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано08.11.06 23:54



Не съм докладвала скоро за себе си. Ами докладвам, за тези, които ги интересува.


От един месец пия Фемара и продължавам с вливките на бифосфонатите.
Правих сцинтиграфия, показа че процеса е още активен в костите. Моята докторка се скара, че рано съм правила сцинтиграфията, само 2 седмици след лъчетерапията. И сигурно е права, защото /дръжте се да не паднете/ три седмици след лъчетерапия мястото се зачерви, сърби и думи нямам....
Оказва се, че лъчетерапията продължава да действа дълго време след облъчването. Червена съм като зациклил от студовете светофар....
Пробвах какво ли не, но май само кортизоновите препарати потушават сърбежа. Мехури още нямам, слава на Бога...
През декември ще правя скенер и ще докладвам до къде съм стигнала.
Но вярвам, че всичко ще е наред, защото се чувствам добре.
Вярно - едни дни ми е уморено, други дни тичам като кон, но като слушам здравите около мен как се оплакват от умора, главобол и други подобни се успокоявам.
Оооо и грипа изкарах, прокашлям се още по малко, но повече е от цигарите /не съм ги спряла/
Аааааа и най важното - имам вече 3 см. коса на главата си
Утре ще ходя на фризьор, представете си
Мисля да свалям вече перуката, макар че си ми е много готина

Мисля си също да използвам постите сега и да направя една гладна диета - на плод и зеленчук и овесени ядки, че покрай тоя хемоглобин и левкоцити доста месо изядохИначе за сведение на всички - не съм напълняла нито грам.

Хора, ще ви глобявам, няма само аз да докладвам, я се стегнете малко!
Пишете. Обичам ви всички и ви мисля

Нема начин да нема начин!

Тема Браво!нови [re: vesela.bg]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано09.11.06 09:56



Весе, евала!
Продължавай да се бориш и ще успееш





Тема Re: Браво!нови [re: julkata_]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано09.11.06 10:23



Що ще махаш перуката? Я гледай какви студове се задават.
А бе сигурно ти е писнало вече от нея, ама ти си знаеш.
Действай! И много здраве на фризьора.



Тема Re: Докладвам...нови [re: vesela.bg]  
Автор beblinka (непознат )
Публикувано09.11.06 11:41



Весе като каза скенер и се сетих че моя е съвсем скоро ... на 20.11.... Моля те кажи ми правили ли са ти скенер на цяло тяло.... Аз имам клаустрофобия и много се притеснявам как ще издържа в тази машина....
Иначе не мога да се оплача.... Минах 3-та химиотерапия с Taxol i Carbo Platina и се чувствам прекрасно.... Само да доуточня оперирана съм от рак на яйчниците на 04.08 и рака ми е в 2С. Нямам до сега открити метастази.... Минах и аз грипа но вчера ходих но контроли и изследванията показват че съм здрава като бик

А кашлицата от цигарите и аз си я имам Ще си умра с цигарката в уста и чашката в ръка....
Стискам палци на всички и трябва да ви кажа че сте невероятни...
Много цунки на всички



Тема Re: Докладвам...нови [re: beblinka]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано09.11.06 13:25



Сигурно и аз така като теб ще си ида от този свят с чаша вино в ръка и с цигара в уста


За скенера, този в Онкологията в подземието долу не е закрит, лежиш си на една дъска и над теб има една дъга. Като съм затворила очи не зная тя ли се движи и ли аз. Няма значение.
Виж Ядрения резонанс е в тунела. Трябва да си със затворени очи иначе клаустрофобията се обажда. Първият път щях да гръмна вътре. Вторият път обаче се справих като приложих автотренинг.
Представих си че съм на терасата на страхотна вила на баира над Монако излегната на шезлонг, усетих полъха на морето, уханието на морския бряг и видях палмите и цъфналите зокуми и яхтите и......едвам ме събудиха. Оказа се че съм била вътре в тунела 45 минути, а сякаш бяха миг
Сериозно говоря, не се майтапя. Споделям ти, но съм била в Монако и не ми беше трудно да си го представя....Измисли си нещо хубаво - как правих секс например или "иди" някъде, където ти е било много хубаво. Уверявам те, действа, вервай ми! Иначе и аз съм клаустрофобичка,ееее не припадам в асаньори, но в тунела не се чувствах добре първия път.
Затова споко, измисли си къде да отлетиш за половин час, лягаш, затваряш очи и не ги отваряш докато не ти кажат. Това е....няма да умреш, щом аз не ритнах топа там, както и всички стотици хора, които всеки ден лягат на тези апарати

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 09.11.06 13:27.



Тема Re: Докладвам...нови [re: vesela.bg]  
Автор beblinka (непознат )
Публикувано09.11.06 14:44



Ха ха ха..... Ще умра от смях с теб...... Аз ще минавам само скенер и то в Онкото, но ще пробвам това с Монако... И аз съм била там и то доста пъти така че имам материалзавображението си. Съгласна съм с теб че помага... Преди операциятя си мислех че съм в Санта Маргарита, Италианската Ривиера... Легнах на операционната маса и се пренесах там.... Близо до плажа в един готин бар, с много загоряли мъже около мен и студен коктейл в ръката...... Всички показатели са били железни по време на операцията......

Така че и аз горещо го препоръчвам на всички.....
Мерси Весе.... Развесели ме....
Ще докладвам като мине скенера



Тема Re: Докладвам... [re: beblinka]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано10.11.06 00:37



Ето виждаш ли колко е просто всичко, но в страха си забравяме за простите неща. Е тоя клуб е за това

Само утре като легнеш на скенера да не се сетиш за моя постинг и да започнеш да се хилиш, че лекарите ще се чудят какво извънземно им легнало там, като видят размазаните ти от смях органи на екрана

Хорааа, днес бях на фризьор /съжалявам че тук няма звук, да чуете интонацията ми при изписването на изречението/
Леле какъв смях падна, отивам, сядам на стола и сериозно казвам "Моля те, обери ми малко врата и около ушите" и свалям перуката си. Фризьорката щеше да се задави от смях като видя 3-те см. коса на главата ми, но аз гордо и делово предварително си бях запазила час. Какво пък, моите 3 см. коса са много важни за мен и трябваше да им се даде посока за растеж
Майтапа настрана хора, но имам сериозен проблем от три дни не спя нощем. моля ви за помощ....не мога да реша в какъв цвят да си боядисам косатаааааааа

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 10.11.06 00:39.




Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.