Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | (покажи всички)
Тема Re: Светнете ме, че....нови [re: koleva]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано24.11.06 01:33



Доста хора ми пишат на имейла с едно име, тук с друго, та затова не ви разпознавам.
Още много неща ще научиш тук. Аз това, което научих за 7 месеца е точно толкова, колкото не знаех за 7 години


Айде оди да спиш, че няма време за полезния сън - виж кое време е!

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Ето кой бил...нови [re: vesela.bg]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано24.11.06 09:32



Ами не се сещам сусаменият тахан колко грама е в опаковка. Тя е една такава пластмасова, като се излее в буркан е малко по-малко от половин буркан+половин буркан мед+50 гр. ленено семе (но не го меля "на прах" а колкото да се раздроби).
А проблем с тоалетната нямам


Но от седмица започнах да пия и "Филиин гуд", по препоръка на една приятелка - и в момента се пречиствам.

Редактирано от Nova_S на 24.11.06 09:50.



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: БиBи]  
Автор iliyana_O6 (непознат )
Публикувано24.11.06 09:33



Привет БиВи!
Снощи 2 пъти ти писах но интернета ми зацикли и затова чак сега отговарям.
От два месеца ръката на майчето е отекла и много я боли. Първо отиде в онкологията. Беше време за туморен маркер и той показа леко повишение СА15-3: 11,9. Казаха, че няма основание за притеснение. Направиха и сцинтиграфия на лимфите. Показа "горещ възел" на щитовидната жлеза, което също не бе за притеснение. Предложиха операция, но поискаха първо да се овладее състоянието на ръката. Тъй като миналата зима за нещастие счупи точно болната ръка (с отсранени лимфи) се оказа че е направила тромб на ръката. Приеха я в болница, за разреждане на кръвта за да разбият тромба. За тези две седмици в болницата се появиха много бучици на мястото на операцията. Отначало беше само една и по-скоро приличаше на пъпка. Доцентката от онкологията, която я беше оперирала каза да отиде след 10 дни. Тогава направиха биопсия и резултата:"еденични и групи от атипични клетки, суспектни за рецидив на дуктален карцином." В понеделник направи скенер, а днес е на сцинтиграфия на костите. С тези резултати ще назначат химиотерапия.
Засега е това. На теб желая късмет!
Илияна



Тема Отново за лимфните възли?нови [re: iliyana_O6]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано24.11.06 10:15



Весела, как ти откриха образуванието на лимфния възел на шията? Бях споделяла във форума, че имам старо възпаление на лимфен възел - под мишницата на неоперираната страна. Още отпреди година и половина някъде... Направих си "пункция" (май се казваше) - и нямаше нищо тревожно. Ама нали имаме уникалността да си вкарваме бръмбъри в главите - ето аз пак съм в такава, малко стресираща ситуация: наболява ме под мишницата и топчето май вече не е само ,има си и другарче. Но просто ме наболява, което от една страна ме и успокоява. . . Правих туморен маркер -8.6 беше преди месец.



Тема Re: Отново за лимфните възли?нови [re: Nova_S]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано25.11.06 00:52



Два еднакви въпроса в две различни теми от различни хора

Току що го написах в темата "Рак на матката", отговарям и тук...

Болки и схванат врат - 3 месеца не мога да разбера какво е - докато при един масаж на врата не го усетихме топчето. Оттук нататък - тумормаркер лееееко завишен, пункция - която показа ту клетки....Сцинтиграфията показа метата в гръдната кост...И като имаш предвид, че през това време пиех Тамоксифен и на 6 месеца правех пълната програма изследвания..
Затова ви казвам - не се вманиачавайте в болестта, но и не прескачайте контроли и се следете

Нема начин да нема начин!

Тема доц.Иван Гавриловнови [re: vesela.bg]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 16:37



Весе, къде е частния кабинет на доц.Иван Гаврилов и дали приема жени,които не е оперирал той? Бих искала да ходя на контролни прегледи при него.
А каква му е тарифата?



Тема Re: доц.Иван Гавриловнови [re: sv3]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано04.12.06 17:01



София, ул. Манастирска 8
Ако имаше регистрация, можеше да ти оставя бележка, сега ще ти напиша номера на частния му кабинет с риск Весето да го изтрие:0888******

Сълзи напират в очите, като трия този номер на мой любимец, ама кво да правя ...правила!

Редактирано от vesela.bg на 05.12.06 01:29.



Тема Re: доц.Иван Гавриловнови [re: Nova_S]  
Автор sv3 (непознат )
Публикувано04.12.06 17:15



Благодаря,записах си го.Имам и регистрация,но не бях влязла във форума като регистрирана.



Тема Re: доц.Иван Гавриловнови [re: Nova_S]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано05.12.06 01:21



хехехехе, вярно че ще го изтрия - реклама е. Дори и да е мой любим лекар, правилата са си правила. Ама и аз не го знаех тоя номер, ще си го запиша преди да го изтрия.


Моля ви, телефони се разменят само в лични бележки.
Единствените телефони, които оставям е когато се предлагат останали лекарства и то безвъзмездно.

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 05.12.06 01:26.



Тема Re: доц.Иван Гавриловнови [re: vesela.bg]  
Авторswetla (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 14:26



izviniavai vesela che si pozvoliavam da ti protivorecha, razbiram che se staraech da budesh principna, no spored men tova e polezna za vsichki informacia, a ne reklama.ako ia schitash za reklama to togava i ti samata si protivorechish kato spomenavash imeto na docenta.mislia che bi triabvalo da se razgrniachava reklamata na nahalnite distributori, koito dosajdat, probutvaiki si produktite, ot svedeniata, koito davat redovno pisheshti i registrirani vav foruma hora, dokazali s postingite si svoiata suprichastnost, kakto i bolni, izminali tozi truden put na izceriavane.
izviniavam se za latinicata, flex type mi pravi nomera i smenia bezrazborno bukvite.vese, ako schetesh za neumestna zabelejkata mi iztrii ia




Страници по тази тема: << 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.