Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | (покажи всички)
Тема Да се похваля...нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано11.12.06 02:54



Не бе хора, не съм правила пак изследвания


Да се похваля с друго - ми кеф ми е и да си споделя с вас.
Тази събота и неделя се заседях в къщи, та взех та си пооправих къщата. Поизчистих ииии....си сложих новогодишната украса.
От години си мечтая и всеки път си казвам, ще си купя светещите лампички дето им светят на хората по прозорците и все не го правя.
Да ама тоя път си поръчах на майтап, то пък взеха и ми ги купиха.
Та днес ги сложих на прозореца - ми красота бе хора, много им се кефя
Вие още ли не сте се подготвили за празниците? Ужас! Срам! Я марш да си украсявате къщите - Новата година ще влезе само в украсени и светнали къщи - как ще ви намери иначе И да докладвате, за най-добрите Дядо Мраз ще донесе подарък

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Да се похваля...нови [re: vesela.bg]  
Автор beblinka (непознат )
Публикувано11.12.06 10:17



Момичета искам и аз да се похваля...
Знам че мястото не е тук за което извинявай Весе , но говориш за Коледни подаръци а аз получих вече моя....
Скенер, кръвни тестове и т.н. всичко е наред....
Хора аз съм здраваааааааааааааа..... нямам метастази а туморния ми маркер е паднал на 8 от 340...
Не мога да повярвам.... рака си е отишъл...
Никой друг няма да ме разбере както бихте ме разбрали вие....
Плаках от радост няколко дни преди да събера сили да седна и да ви пиша..
Имам още 2 химиотерапии едната от който е на 14.12 но вече ще отида с усмивка и никакъв страх...
Хора без вашата помощ нямаше да се справя.... За което искренно ви благодаря и прекланям дълбоко пред вас....
А сега отивам да окрасявам и аз къщата за най очакваната Коледа и Нова Година ( да ви призная мислех че нямаше да я дочакам)
Целувам Ви и много силно Ви прегръщам
Дай Боже повече подаръци като мойте
ОБИЧАМ ВИ





Тема Re: Да се похваля...нови [re: beblinka]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано11.12.06 12:57



Браво!!! Много се радвам! Дай Боже все така и все такива новини!



Тема Re: Да се похваля...нови [re: little_rabbit]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано11.12.06 14:27



Зайо, не се плашете от цвеклото. То оцветява урината само в началото. Аз го пия с моркови и така. Аз от Саментото се чувствам добре. Преди две години го пих 6 месеца и бях ок. Сега го започнах отново.

Днес в Онкологията се заговорих с една жена за нара, каза че страхотен бил за черния дроб и за имунната система. По Америка луднали по него. На ден се изпива един изцеден нар.
Малко е скъпичък - 6 лева килограм обаче.
И аз от три дни пия клиноптилолит-ова вода

Не са ми порастнали крила още, но и не съм паднала и не съм умряла

Лекарствата дойдоха в Онкологията и в сряда вливам Зометата.

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Да се похваля...нови [re: beblinka]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано11.12.06 14:35



Браво миличка, дай Боже всекиму такива изследвания. Честита ремисия!
Сега вече можеш да се отдадеш на всички хранителни добавки, билки и всичко каквото се сетиш и прочетеш тук. Изработи си план на хранене и приемане на билки и добавки. Здравословно хранене, повече усмивки и без нерви, повече почивки на планина и т.н. Тази ремисия трябва да я поддържаш да я подпомагаш, тя има нужда от твоята помощ. И не ни забравяй, влизай тук за да си в помощ на другите, а и да черпиш нова информация. Обичам те и те прегръщам силно! Весели празници! В което не се съмнявам въобще



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Да се похваля...нови [re: beblinka]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 16:51



чудесна новина, дай Боже всички да имат добри резултати, за да посрещнат Новата ведри и спокойни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Да се похваля...нови [re: beblinka]  
Автор nelidz (новак)
Публикувано11.12.06 18:25



Чудесно е да чуем такава новина.Честито.Желая на всички по едно чудо за Коледа, нали на Коледа се случват чудеса





Тема Re: Да се похваля...нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано11.12.06 20:31



Весе, цвеклото и на вкус не е приятно, остави че всичко оцветява. И ние го смесвахме с моркови, но мъжа ми се мръщи и на морковите и затова и тях спряхме. Поне пие плодовия сок без да мрънка.

Саментото по колко хапчета го пиеш?

Клиноптилолита наистина прави водата като от планинско изворче





Тема Re: Да се похваля...нови [re: little_rabbit]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано11.12.06 23:53



Саментото го пия в момента сутрин и вечер по 1 капсула. Скъпо това Саменто бе - как да го пиеш по повече. Да беше само то, разбирам, ама.....има още доста неща покрай него



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Да се похваля...нови [re: nelidz]  
Автор beblinka (непознат )
Публикувано12.12.06 00:00



Отново искам да Ви благодаря от цялото си сърце мили дами...
Дай Боже всеки му такива изследвания и искам да ви уверя че всяка вечер се моля за всички вас и семействата ви...
Нямам търпение да дойде срещата на клуба за да мога да се запозная с вас и лично да ви изкажа благодарноста си....
Но тъй като съм вече добре и скоро ще се наложи да се върна на работа (а аз не работя в БГ) може и да не я дочакам, така че ще използвам всяка възможност да ви благодаря и да помогна с каквото мога оттук.
Никога ама никога не забравяйте че не сте сами в битката си.... Че всички ние сме тук за това да се борим заедно, подкрепяме и подпомагаме...
Целувам ви всички и ви обичкам
И не забравяйте на Коледа се случват чудеса :))))) Пожелайте си преди да заспите по едно пък знае ли се може и да се збъдне






Страници по тази тема: << 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.