ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 20.10.14 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | (покажи всички)
Тема Re: доц.Иван Гавриловнови [re: swetla]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано05.12.06 22:11

Няма да изтрия бележката ти, защото всеки има право на мнение.
Аргументирам се:
Телефонът на моя любим доктор, който изтрих е от частния му кабинет.
Нали си наясно, че ще се започне едно пускане на телефони на частни кабинети и клиники и форума ще се превърне в табло за безплатни обяви.
И още: Правилата не ги определям аз. Това са правила за всички форуми на дир.бг

Телефони за връзка се разменят само чрез имейли, моля ви.

Нема начин да нема начин!

Тема Кръвните ми показатели са ОК.нови [re: vesela.bg]  
Публикувано07.12.06 15:45

Направих си кръвна картина днес - всичко е в норма, дори и тумормаркера е 11,9. Левкоцити и хемоглобин в норма. Креатинин също. Калции също.
направих си рентген на бял дроб - нормално. Бе кашлям вече мтори месец и хипохондрията ме подгони

като чета тук във форума

В отговор на msd напоследък съм занемарила Натанала, не го пия редовно, но не съм се отказала от него
Донесоха ми Клиноптилолит и от утре започвам да го употребявам.
От аптека "Ремедиум" /зад Нотариата/ си купих интересен чай - зелен чай+гъби рейши. 5,10 лв. струва кутия с 30 пакетчета. Не е гаден на вкус даже е приятен.

И най-гадното накрая - ОТНОВО НЯМА ЛЕКАРСТВА В ОНКОЛОГИЯТА! От 3 дни издъних телефоните в Министерството, но никой не ми вдига телефона.
Съответно поръчах си Фемарата в една аптека и довечера ще я платя - 350 лева - думи нямам. Зометата не мога да си я позволя - тя е над 700 лева.
Та това е положението хора. Като гледам как вървят нещата май ще стана втората Теодора Захариева Натам отиват нещата

Тема Re: Кръвните ми показатели са ОК.нови [re: vesela.bg]  
Автор Marи (непознат)
Публикувано07.12.06 15:59

Хубава е добрата новина, за показателите.Ще трябва да те следваме...
Аз бях герой по време на операцията, терапията, а сега взе да ме гони параноя.Нещо не ми е конфортно, така да съм в нейзвестност, да чакам,ще стане ли лошо или не..това било гадно.
Затова хубавата новина стопля.Радвам се и ти желая успех!
И моето лекарство го няма-Фарлутал.Това безобразие е голямо, нали са хормони и се пият по схема.....

АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 16:15

Весе,
Предлагам да ти помогна да си купиш Зомета, а ти ще ми връщаш парите когато можеш.
Е-мейлът ми е n.andreeva@gmail.com

Тема Re: Кръвните ми показатели са ОК.нови [re: Thea]  
Публикувано07.12.06 17:38

Много ти благодаря мила за предложението. Но не става въпрос само за едно купуване - аз вливам Зомета на 3 седмици - нали си представяш какви пари са?!

В даден месец се случва и два пъти да вливам. А ако се наложи да вливам 2-3 години? Все да го купувам ли? Не знам - ще мисля по този въпрос след празниците Оставих за януари да правя скенер и другите изследвания и тогава ще решаваме с докторката какво да правим. Дано да е овладян процеса в костите - все пак вливам Зомета 8 месеца, правих и лъчетерапия....сигурно затова не изпадам в истерия Просто понякога ни се налага да сме търпеливи и да изчакаме....
Искрено ти благодаря за жеста! Прегръщам те силно!

Ако до всяко добро същество застане още едно.....дано!

Публикувано07.12.06 17:46

Весе,
Ако все пак решиш, можеш да разчиташ на мен.
А иначе силно ти препоръчвам да наблегнеш на Натанала - освен msd и от други зная за положителния ефект.
Стискам палци, мила, и бъди много здрава и щастлива!

Публикувано07.12.06 17:55

Огромно благодаря Теа. Наистина по-леко и спокойно се преодоляват проблемите, когато имаме до себе си приятели. Дай Боже всекиму!

Автор Marи (непознат)
Публикувано08.12.06 14:33

Тhea, здравей!
Бях чела ,че си пила билките на Желязков.Помогнаха ли ти и и по някакъв начин?Аз ги пих 2-години за цикъла - нищо не помогнаха.Но сега наново ги започнах и аз не знам защо, но ми се струва, че топлите вълни/предизвикани от хистеректомията/ намаляха. Благодаря , ако имаш мнение.

Тема Re: Кръвните ми показатели са ОК.нови [re: Marи]  
Публикувано08.12.06 18:33

Най-напред Весе, извинявай, че този разговор е в твоята стая.
Можеш да го изтриеш.
Най-напред започнах билките заради многото миомни възли. За учудване на всички лекари, при кооито ходех на контролни прегледи, те се свиха.
Затова повярвах на Желязков.
Но при кистите не се получи.
Аз пак си ходех на 2 месеца на прегледи и дори казах на Желязков, че ще се оперирам само ако той каже. Но след като разбрах за втората киста и то злокачествена, веднага уговорих операция.
Повече не съм отишла при Ж. Имам и други съображения, но предлагам в нова тема.

Автор Marи (непознат)
Публикувано08.12.06 23:48

Благодаря за отговора, аз съм виновна ,че не е мястото на този въпрос тук..Извинявам се на Весела!

Страници по тази тема: << 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.