Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За Ненанови [re: Viriat]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 15:39



Мерси! Така е защото лекарите не искат и да чуят за хр. добавки, те си знаят ученото в института и дори не се интерисуват за тези неща. Аз мисля, че лекар с подобно заболяване ще ни е от голяма полза, защото самолечението понякога е опасно.Затова мисля да пробвам билките от "Изпитана рецепта", защото болната майка е лекар. Като идете при Димитър Куцаров, би ли споделил какво се е случило?



Тема Re: За Ненанови [re: Heнa]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано06.02.06 20:23



Права си за лекарите, но ми се струва, че не само в Б-ия е така. Доколкото разбирам във Франция например също не искат да чуят за хранителни добавки.

Самолечението наистина е опасно, особено в случаи като нашите, но нямаме кой знае какъв избор. На темата за серума на Димчо Даскалов отговори лекарка, но след това за съжаление се изгуби.

Надявам се да успеем да отидем при Куцаров през почивните дни. Ще пиша.



Тема Re: vilkakoraнови [re: Viriat]  
Автор zhivona (непознат )
Публикувано07.02.06 19:49



Моля накой да сподели дали е пил vilkakora и има ли полза от това?



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Бeни]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 18:21



Бени, има ли e mail адрес , на който да опишеш състоянието си и да ти препоръчат необходимата доза Натанал , конкретно за теб. Видях само тел. и адрес в София.



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Nena]  
Автор Бeни ()
Публикувано13.02.06 18:30



В сайта им е даден този мейл: natanal@vip.bg

Виж тук Валентина им е писала и е получила личен отговор:





Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Бeни]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 18:37



Много си бърза! Мерси!



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Nena]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано14.02.06 15:28



Нена, от всичко , през което минах до сега като дози и експерименти, мога да те посъветвам, ако не искаш да експериментираш за дозировката, да приемаш 3 пъти по 2 супени лъжици, а може и 3 пъти по 3 супени лъжици. Това е най доброто. Ако ставаш нощем можеш да разпределиш дозите 2х2х2х2 - гору долу през 5 часа. Това е времето за усвояване на добавката от огранизма.
Добавката не пречи на нищо, освен на несъвместими с алкохол лукарства или при алергия към чесън.
Желая ти успех!!!!!!!!!



Тема Re: Кой какви добавки пиенови [re: Бeни]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано14.02.06 18:16



120 ампули алое
1 компотен буркан мен
1 кутийка пчелен прашец
1флакон пчелно млечице
30,0грама прополис
1пакетче краве масло
=================
прополиса и кравето масло се стапят на водна баня,пчелният прашец се смила в кафемелачка,всички продукти се смесват с меда(без ампулите алое)
СУТРИН: 2 ампули алое+1 чаена лъжичка от сместа 30 мин преди ядене
ОБЕД:1 чаена лъжичка от сместа
ВЕЧЕР:2 ампули алое +1 чаена лъжичка от сместа
=====================================
приема се един месец и след това един месец се почива

вземаме още натанал,саменто и сок от цвекло и моркови

УСПЕХ НА ВСИЧКИ



Тема Re: Кой какви добавки пиенови [re: caмoдивa]  
Авторcп (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 16:47



според мен това за меда не е правилно-раковите клетки се хранят с мед.



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Baлeнтинa]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 19:32



Много ти благодаря, аз писах на e mail им и те ми отговориха- същото, което пишеш и ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.