Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Цени на добавкитенови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано03.02.06 22:33



Това са цени на едро на някои добавки за наш ориентир:





Тема линк към рецептата с чесънанови [re: Бeни]  
Автор Бeни ()
Публикувано04.02.06 13:44







Тема Re: Цени на добавкитенови [re: Бeни]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 14:17



А има ли начин да си купуваме лекарства на цена на едро? Аз например съм на Нолвадекс, и бих дала 121 лв, защото на дребно ми излиза на 140 лв? / това е цена за 25 блистера доколкото аз разбрах/



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Бeни]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано05.02.06 23:19



Съпругата ми, рак на гърдата, напреднал стадий. Пие Натанал от три седмици, първо 3х2, след това 3х3 с. л. Засега няма никакъв ефект. Взема и коензим Q10, селен и билки.



Тема Re: ВИЖЪНнови [re: Бeни]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано05.02.06 23:24



Съпругата ми, рак на гърдата, след химиотерапия: Детокс и Антиокс в комбинация с Ubigold и пикногенол на Лечител в продължение на около 8 месеца (през 2004 г.). Чуствително подобрение след първия месец, но не съм сигурен, че се дължи на добавките. Струва ми се, че беше по-скоро на психологическа основа.



Тема Re: БИЛКИ И БИЛКОВИ РЕЦЕПТИнови [re: Бeни]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано05.02.06 23:29



Съпругата ми пие билките на Цонка Даскалова, но само от 5 дни. Не мога да кажа какви са, не са описани, но са много. Смятаме да опитаме да отидем при Димитър Куцаров. За него имаме повече положителни отзиви.



Тема Тяншинови [re: Бeни]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано05.02.06 23:36



Кордицепс, хитозан, икан, антилипиден чай и не си спомням още какво. Едни от най-скъпите добавки. Много пари хвърлени на вятъра.



Тема Re: Тяншинови [re: Viriat]  
Авторнeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 23:45



Може ли да се пият толкова неща едновременно. Не си ли взимодействат и неутрализират. Не е ли опасно? Аз питах за Натанала, по-нагоре, но никой не ми отговори. Четох в една книга, че спиртната тинктура с чесън не бива да се консумира с нищо друго, а доколкото разбирам Натанала е нещо такова. Мога ли ,ако реша да го пия да пия и билките от "Изпитана рецепта"?



Тема За Ненанови [re: нeнa]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано06.02.06 10:53



Здравей,

Не пие всичко това едновременно. В момента пие Натанал, коензим, селен и билки. Осталите неща ги е пила по различно време. Започна преди повече от година и половина и оттогава е пробвала какво ли не. Честно казано не знам кой би могъл да отговори кои добавки с кои могат да се пият, дали се неутрализират и дали е опасно да се вземат някои от тях едновременно.



Тема Re: НАТАНАЛнови [re: Бeни]  
АвторAнreлoвa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 11:02



Съпругът ми с операция от карценом на дебелото черво и метастази в черен дроб след употребата на НАТАНАЛ почти година 3пъти по 3 суп. лъж. Метастазите изчезнаха, издържа две много сложни операции поради хирургични грешки и сраствания, сега ходим само на контролни прегледи и състоянието му е много добро.
Нена, не знам какво е писано в тази книга, но е възможно да са пресилили нещата. Съпругът ми пие Натанал и няма никакви проблеми с други лекарства. Даже в сайта на Натанал пише, че той може да се комбинира с всички лекарства и терапии с изключение на тези за които алкохолът е забранен абсолютно или ако има алергия към чесън и в редки случаи към лук.
В болницата се срещаме с много хора на контролните прегледи и тези които пият Натанал също нямат проблеми с други лекарства и хранителни добавки.
Спокойно можеш да пиеш Натанал с други билки, няма да имаш проблеми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.