Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Абенови [re: holi_day]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 12:33



щом е със срината психика, щом чак до паник-атаки се е стигнало, тя е загубила заради тормоза увереност в себе си ... не знам, човек, ако се маха от някаква работа, трябва да го направи преди да е изпушил. Аз, например, чак след изпушването се махнах, ама направо малко преди да пукна. Падах като круша, както съм пред шефчицата, върху теракотата на офиса на няколко пъти, тя виждаше, ама явно й беше кеф, защото продължи да ме товари с още и още работа за същите жалки пари и тормози по много перфиден начин.
Веднъж на едни важни преговори, за много кинти, блокирах напълно и спрях да чувам какво говорят и какво трябва да преведа, тя ме гледаше зяпнала, щото това е нещо крайно необичайно и тя винаги е разчитала на мен. Казах, че ми е зле, извиних се и така си беше и ...абе кво да ви разправям, превърнаха ме в развалина, ами добре, че се издърпах сама за косата, че получих помощ свише. Едва ли обаче някога ще бъда същият човек, който бях и все още не мога да приема това напълно. Като гледам сега как трудно понасям всякакъв стрес, а като знам колко бях желязна и хладнокръвна, ама баш като в "Ако" на Киплинг

If you can keep your head when all about you аre losing theirs and blaming it on you...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Абенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 12:36



Това тяло се износва. един ден или нощ ще спре да бачка. така, че се успокой и не се натегаймного.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Sarayah]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.06.19 12:38



До тука стигнах в прочита. Няма жена която да иска секс и да не го получи. За да и се секси пък да не се секси значи сама не иска да си го позволи. Това ако не разбирате значи не искате да го разберете, щото го знаете.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 12:43



Мъ как тва жените са надчовеци нали така е сподели гуруто ебейки ученичките.



Тема Re: Абенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.06.19 12:57



тя е загубила заради тормоза увереност в себе си ...
паник-атаките от какво се провокират
преди имала ли е увереност в себе си
увереността от какво се укрепва



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор aiumi ()
Публикувано14.06.19 13:11



Доколкото ми е известно, идеята на мотивационното писмо е, да се мотивира работодателя да наеме писача му, а не да се пишат глупости от сорта "детската ми мечта е да работя при вас"....то е ясно че за пари става въпрос.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: aiumi]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 13:14



Че той ако не е мотивиран за кво пуска обява за работник?



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор aiumi ()
Публикувано14.06.19 13:21



Е нали трябва да избере 1 от 1200-та кандидати...
Виж, ако кандидатът е само 1 може да мине и без мотивационно. А ако никой не кандидатства, тогава пък съвсем.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: aiumi]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 13:24



кой пробира онанира.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.06.19 13:30



За наистина квалифициран и способен човек смяната на работодател/клиенти е само дребно временно неудобство. По-често, за по-добро.

Това е източник на нов и огромен стрес - ново място, нова специфика на работата, нови изисквения, нови началници, нови колеги.


Да, ако бъркаш ходенето на работа с ходене на почивка.




Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.