Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 27.04.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: HT 3:1нови [re: Shifter]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано04.03.12 10:49



супер! дано бием.

повече не давай Манчестър Сити нито за нас, нито за противника, плс!


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: 1:1 HTнови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано04.03.12 11:06



Виновен.

Аз всъщност бях писал 2:1 и впоследствие го редактирах на 1:0, притесняваше ме, че Севиля нямат победа с такъв резултат от ноември, а като домакин - даже от септември.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Tony Stewart]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 11:47



не си запознат със






Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано04.03.12 12:41



е тва верно е легендарно, сметай че тоя мач даже съм го бил гледал някога... около десетина години преди да престана да се интересувам от футбол и да помня разни неща, свързани с него :)



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: Бояне, не дърпай дявола за опашкатанови [re: Shifter]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано04.03.12 12:46



Да, теоретично имаме шанс и за победа, но аз силно се надявам да не стигнем и до равен



Иначе знаех, че Косьо е силен на английските мачове, ама се надявах ние да се окажем по-силни :) Добре че ни дадохте тоя подарък с Ман Сити (голяма изненада: първо, че ни го дадохте и после, че не го избихте), че да успеем вкараме поне един гол.



Тема По-тъп отбор от Виляреал отдавнанови [re: Maндop]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано04.03.12 14:53



не бях гледал. Кротко си биеха, но вкараха тая тъпа резачка Марчена, който първи направи безмислен фаул, та Сарагоса да изравнят, след като 85 минути нямаха положение. След това пък Виляреал ТРИ ПОЛОЖЕНИЯ профукаха, като най-фрапиращо беше на Борха Валеро сам срещу вратаря. За капак с последния удар в мача Сарагоса обърна изцяло резултата. Мисля, че с това шансовете ни да вземем нещо от мача се изпариха ...




Тема Re: По-тъп отбор от Виляреал отдавнанови [re: alessandron]  
Автор NuFc (Unai Emery)
Публикувано04.03.12 15:15



Верно тоя Марчена много прост...
имаха 1 положение Сарагоса 1то полувреме... но не уцелиха вратата от 304 метра... и тогава спрях да го гледам... че не виждах как няма да ни го вкарате...
и последните 10 минути се включих... късмет имахме..
аз си мислех, че сарагоса ще вкарат 1-2... но не и така накрая...



Тема Re: По-тъп отбор от Виляреал отдавнанови [re: NuFc]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано04.03.12 15:32



откачен кръг
пореден
доказателството - 2:1 на Левадиакос - Керкира в 21-та минута, нищо,че е избит
отличен избор на мачове + късмета ви покрива където е нужно
в резултат - честита победа

Нашите, в тази игра не е достатъчно само да желаем победата
трябва и тя да ни пожелае
срещу такива тъпизми като на мача на село Виляреал, сме порсто безсилни, това е положението....



п.с.
и все пак, добре ,че не завършиха 1:1 сарагоса и виляреал....че току виж на Сандето му минала през главата порочната мисъл "ееех, сега да го бяхме изиграли като Ред Ботърз тоя мач"..........



Тема добре бе, Нуфнови [re: NuFc]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано04.03.12 15:35



айде, обясни ми, моля те..как успя да избереш от целия гръцки кръг, мач между леймърски отборчета, в който за половин час игра , има вече 4 гола ?!



какво имаше предвид , давайки ни Сливадиакос - КеркУра, интересно ми е , наистина :)



Тема Re: добре бе, Нуфнови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор NuFc (Unai Emery)
Публикувано04.03.12 15:38



е РеЗо, виж че сте ни "изхабили" 2 избивки...
това не е малък успех в и без това ботското п-во на Гърция




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.