Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 27.04.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Maндop]  
Автор Jair ()
Публикувано03.03.12 19:01



зееееееми тоя двоен 1:1, зееееми




Тема Браво Косьо :)нови [re: Maндop]  
Автор Shifter (познат)
Публикувано03.03.12 19:05



Този път няма шанс за хеттрик, но с два важни гола водим на втория в класирането с 2:1. Остават 7 удара за нас и 4 (включително двойна прогноза) за тях - дано успеем да изтръгнем победата.



Тема Re: това изказване иманови [re: тepминaтop]  
Автор TlRO (Lucky)
Публикувано03.03.12 19:09



Може да е късно, но със сигурност Дортмунд си е мач, който си заслужава да се играе пред дадените, а за Лил - като трябва да се избива 2:0 защо въобще им го даваш....





Тема Re: това изказване иманови [re: TlRO]  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано03.03.12 19:13



не, не смятам че трябва дадох им го с идеята за оувър, щото във Франция всичко ми изглеждаше на ъндър..., така че, на база на опасните им прогнози, няма как да се елиминира всичко бих избил вместо Австриеца и чеха, лил и гръка... А, инеч мача на Дортмунд е 1,36, ако така продължавате утре като свърши 5:1 пак ше кажете, че е бил хващаем.., аре по-спокойно..., бием!




Тема Re: това изказване иманови [re: тepминaтop]  
Автор TlRO (Lucky)
Публикувано03.03.12 19:15



Той не е утре а е след малко, а пък и според мен Дортмунд не бият с много голове по-принцип



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано03.03.12 19:23



КРАСОТА!

Искам да те попитам, ти изпитваш ли удоволствие от играта, защото не съм сигурен за блуфена.



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.03.12 19:24



Не ти ли омръзна бе, бот?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Браво Косьо :)нови [re: Shifter]  
Автор Bars (работофобик)
Публикувано03.03.12 19:24



Браво наистина, поредният силен мач на щатния ни голмайстор този сезон. Браво и на теб за добрия избор. Яд ме е за Чарлтън само, според мен тук лошо поведе атаката с това 1-2. Победа на нула изглеждаше далеч по вероятна предвид стила и на двата отбора.



Тема добре де,нови [re: TlRO]  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано03.03.12 19:26



действайте, още не е късно има още цели 12 мача, които не са почнали, ако търсите някакви кусури в избора, кажете не този или онзи за тях/нас, а този или този. След като свършат вече е късно..., така е честно. Иначе е някакво мърморене..., и то в сегашния германски кръг, изнервящо е..., давайте, имате възможност...






Тема Re: DEMBA BOYZ - RED OR DEADнови [re: Maндop]  
Автор Уeйн Pyyни (ентусиаст)
Публикувано03.03.12 19:28



Браво на Ван дер Саар!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.