Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 27.04.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: kenny mccormick]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 01:44



Е то тва е идеята,че като имаш материален интерес е напълно задължително да ботираш, а не да търсиш изненадата и красотата. В тая игра обаче не са се сетили да го обявят например ако на отборите, които печелят промоция се даваха по 200 единици хормон на разтежа или неколко кантара випаджийско ние щехме да сме едноличен лидер в класирането без равен даже - 100%ов актив, а ти щеше да ме молиш да те направя капитан на отбора!



Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано04.03.12 01:52



обещали сме на Жаира анаболи, стероиди и хормон на растежа, той затова се напиня толкова. Просто и ти трябваше да раздадеш материални стимули в твоя отбор и щеше да стане.



Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 01:55



издиша ти мноо позицията. заеби ни ботовете, ма ти го изкара, че всички в б групата са като нас едва ли не. Само вие ли играете красивия футбол, а всички други ботират че търкате дъното? :) За тва ли организира добитъка наново, за да сте последни и да има къде да се хвалиш с бело и коефициент 1.5? Заеби :)




Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: kenny mccormick]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 01:57



съмнявам се да помогнат мноо, по-последни преброявания гона 1.88 и 80кг, демек по най-напредничавите и квалитетни демографски класификации съм "покемон" и "тънкопишковец". Освен тва имам половин кило чубрица в гаража, дето със колегата се чудим на кой да го подарим вече половин година...




Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано04.03.12 01:58



Копеле,в момента се чувствам като един от онея смелчаги в окопите в Терминатор ако се сещаш,където се опитваха смело,романтично и супер безнадеждно да спрат роботите,хахахах....

Към Ботърз:ей курви късметлийски, майка ви шейба...





Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано04.03.12 01:59



Ти си едно слабичко,интелектуално и саркастично копеленце-бот.
Искам да го знаеш!





Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 01:59



кур за тебе бе, и без тва след 2 седмици почваме новия тираж :))




Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано04.03.12 02:00



Ше точкуваме?

Е така: . ?

Кура да ми ядеш седем пъти точно ахахаха...





Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Jair]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано04.03.12 02:02



:) уха, аз режа поредната реколта след месец, къф сорт изгледа?



Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Jair]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 02:02



Излагаш се с всяко следващо мнение. Всеки може да играе по вашия начин - това е най-елементарното действие на планетата, което може да се извършва дори от котката Жорко, стига да му регна 4 различни ника


Виждам,че моята печалба от 1995.83 ти е влязла доста по-навътре отколкото трябваше аз да се сдуха от 5те гола от 1-1. Много съм доволен от този факт, но трябва да кажа,че не го написах да се хваля, а само да сдухам покемоните, които вътрешно ще се зарадват,че видите ли сме загубили.
Кой е загубил? Аз съм напред по ВСИЧКИ показатели!




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.