Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 15.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.03.12 17:58



Не си прави труда, моля те. Отивай на ВИПа и забрави за ПМЛ, щото тая игра така или иначе не ти се отдава. Тая година де, тая година. Иначе всички знаем, че си печелил всичко, включително и последно място в "Б" група.

Иначе уж нямаше да пишеш повече, ама гледам колкото по-дълбоко ти влиза, повече шаваш, хехе. Явно не ти обръщат достатъчно внимание зад зида, че си го просиш тук. Лошо няма, уважаваме те, по 5 пъти даже



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 17:59



аре наздраве за изпълнените цели :)))

Тема До играчите на Блу Пауър
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано 11.12.11 18:43


Обръщам се към всички играчи на БЛУ ПАУЪР а.к.а. Лос Милионариос.

Мисля,че последните два мача страдаме от липса на огромен малшанс и загубихме крайно незаслужено. Не отхвърлям възможността да ни е направена и магия, урока или друга негативна енергия най-вече от завист.

Все още нищо не е изгубено и шансовете за промоция остават дори ако трябва да минаваме и през ролетката на баражите! Притеснен съм обаче от факта,че отбори като Демба и Баба Яга ни минават в класирането.

До края на редовния сезон остават 7 мача и искам да запишем 7 поредни победи с което да си гарантираме и 1вото място! В краен случай 6 победи от 7 мача.

Обявявам началото на ПЛАН 2012, който стартира още от идния уикенд.

Целите:
7 поредни победи в Б група
Достигане до финал в турнира за Купата на ПМЛ
Завършване на сезона в Б група като единствения отбор, който бележи във всеки мач
Увеличаване с 10-15кг на максовете на лежанка, клек и мъртва тяга. За Надето има персонална задача: да си намери ново гадже, който да тежи минимум 90кг.


Това е, разпускам съвещанието.




Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 18:00



и ква е целта на тоя грандиозен комплекс дето изби току що?





Тема Re: THE THRACIAN ORPHICS - СИНЯТА ЛАВИНАнови [re: Maндop]  
Автор Бaбa Йopra (минаващ)
Публикувано04.03.12 18:00



Оффф. Тоя Погребняк сега ли намери да са разиграе..... 5-0 за фулъм....... Не е истина просто.





Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: naja_haje]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 18:01



Просиш евтино внимание и се мислиш за ужасно оригинален. Искам да дойдеш на живо и да ми обесниш кво разбирам и къде ми влиза искаш ли?





Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано04.03.12 18:02



А да те плясна зад вратлеца как мислиш....





Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 18:03



понеже явно не е очевидно нека ти преведа: целта е да ти покажа кви глупости говориш, че си клоуна на пмл и нема как човек да вземе насериозно и една дума написано от някой, който има толкова големи разминавания между думи и дела :)

аре чакаме следсезонните разбори във ултравипа да видиме колко от добитъка ще издържи да играе красиво на последното място :)




Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 18:05



а да дигна темата с точките как мислиш? и без тва тука скоро ше стане скучно :)




Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.03.12 18:05



Ми не, не искам. Не за друго, ми щото се опасявам да не се окаже, че и 100те кила и ВИПовете са толкова реални, колкото 7те поредни победи, които записа след нова година



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 18:07



Тоя па голема работа,че не сме си изпълнили част от целите! Да,част защото аз си вдигнах лежанката в посочения диапазон


Ние играеме, биеме, падаме, напоследък предимно падаме, но ше почнеме и пак да биеме...нема значение важното е,че сме отбор и има смисъл от съшествуването ни. Вие сме доказаните смешници на играта, които никой не взима на сериозно защото не играят, а ботират ако ще и Шампионска Лига да спечелите пак ше сте палячовци. Кое не ти е ясно?




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.