Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 27.04.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: kenny mccormick]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 02:03



знам ли къв е, онова дето беше на снимката...на външен вид можеш ли да го познаеш, ще щракна утре остатъците. Обрахме го, изсушихме го, без пари раздаваме и почти няма кой да вземе. Само един химик прибра едно пликче, искал да извлече активното вещество и да си прави някви опити :)




Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано04.03.12 02:03



първи си копеле, спор няма. ако си обърнеш монитора и се загледаш в класирането ше видиш.



Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 02:06



За пореден път ти казвам не говори на мен, копеле, говори на останалите 8 отбора. И те ли могат да играят толкова елементарно по нашия начин та са пред вас, е тва ми кажи :) Твоята печалба ич не ме вълнува, знам ви всичките в дългосрочен план колко сте на печалба, виде се и когато пускахте колонки тука :)




Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Jair]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано04.03.12 02:08



ахаха то има хиляди сортове на снимката изглежда чудестно :)



Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Jair]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 02:12



Няма друг отбор, който да играе като вас. Има един отбор, който ви подръжава и също е в челото, но вашите висини са абсолютно непосилни от нито един друг отбор.


Това,че сме последни след тоя кръг не значи,че ше останеме там, а и да останеме един сезон не е болка за умиране (и шампиона е на път да изпадне) защото в тая игра късмета е основен фактор, а ние 2рия полусезон го нямаме. Като го имахме бяхме 3ти с шансове за класиране, а в други случаи сме били и на 1во място в А група за 5-6 месеца , печелили сме купи и суперкупи. Нещо от което вие сте много далече ако се сещаш, дори тая промоция дето сега ше спечелите АЗ ВЕЧЕ СЪМ Я ПЕЧЕЛИЛ не знам как може да го забравяш при положение,че се старая да го припомням възможно най-често

разликата, която отказваш да схванеш е,че ние играеме и си правиме кефа както и повечето от останалите отбори - вие БОТИРАТЕ.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 04.03.12 02:13.



Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Jair]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 02:14



и какво значи "в дългосрочен план" аз ще живея кратко, но комфортно във ВИП сепаре. Ще си отида млад, но релефен и назобен и ще харча от днес за утре, защото утре може да ми е паднала лежанката и какво значение има изобщо след тва?!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 04.03.12 02:16.



Тема Re: ОХОХОХОХХОХОнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 02:18



В дългосрочен план имам предвид общия ти баланс откакто въобще залагаш, щото всичките много обичате да се хвалите като ударите една печалба, а в другото време си траете. Аре хвани поизтрезней, че нещо логиката ти бега, утре па :)




Тема Re: Го-го-го-го-гооооолнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.03.12 02:20



Тва е, добре че си имаме момиче да вкарва

Леле Сандро... а ти дори уж не ходиш и на йога, ужасТ и безумие



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: ЖФК БАБА ЯГА - THE CURSEDнови [re: Stuart]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано04.03.12 07:21



Ако това помага, 1-1 нямаше да мине, дори и някой да го беше играл.

Не че очаквах да сътворят бозата, която направиха ама на подобен мач 1:1 нямаше да оставя.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано04.03.12 09:16



какво е номер 4?



It makes either gears or corporate employees.



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.