Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 15.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано03.03.12 22:44



май с тая победа ставаме шампиони, а? :)

+ ако арлито загубят

Редактирано от kenny mccormick на 03.03.12 22:45.



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: kenny mccormick]  
Автор Jair ()
Публикувано03.03.12 22:46



ми...мноо теоретичните вероятности не ми се смятат, ма се очертава да запразним още тая вечер...особено с очертаващата се загуба на арлито. Мен все пак си ми е на сърце и Севиля да излезе 1:1 да подпечатаме евентуалната победа как си трябва, заслужили сме си го :)




Тема Бояне, не дърпай дявола за опашкатанови [re: Bars]  
Автор Shifter (познат)
Публикувано03.03.12 23:10



Гостите имат теоретичен шанс и за победа, дано не нацелят манчо утре ;)



Тема Айде 1:0 НТнови [re: Maндop]  
Автор DUSHESH ( ДОН)
Публикувано03.03.12 23:38



С малко късмет - победа :)))



Тема Re: VALIANT KNIGHTS - PRIMUS MAXIMUSнови [re: Maндop]  
Автор nerra ()
Публикувано03.03.12 23:43



Гледам сега португалския резултат на полувремето и, въпреки че от все сърце се надявам да се натамънят на прогнозата на Хенман, страшно се ядосвам. Е това за мен е схематичната игра, която не трябва да правим. Това че Спортинг са четвърти изобщо не омаловажава факта, че са абсолютни мизерници като гости.
Както и да е, ще паля свещи Спортинг да обърнат резултата.

Атлетико междувременно пропуснаха 180 положения дотук.



Тема Re: VALIANT KNIGHTS - PRIMUS MAXIMUSнови [re: nerra]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано04.03.12 00:36



схематична игра ..кой..ние ?!
нееее...виж 1:0/1:1/1:2 на севиля-ледиго де мърди



принципно е така, схематично не трябва да се играе за по-силния по дифолт....
но, това е спортинг...не рио аве, бейра мар или хуйнензе ...
големите отбори по това се различават от малките,че рано или късно излизат от кризата и започват да бият..
в трудни моменти като този, предпочитам да кредитирам с доверие фаворита поне на хартия ....
е, стана изненадата 1:0 за Сетубал.
футбол е ...
но принципно, преследване на големи цели, с търсене изненади в прогнозите няма как да се гонят.

аз пък стискам палци Севиля да не е 2:1, че това би бил пореден брутален пропуск, не знам кой подред вече



Тема Цирка , Севиля - Атлетиконови [re: Maндop]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано04.03.12 00:44



Няма такъв смях . Тези два отбора , играят няква много лоша постановка

Откакто изравниха Севиля , само дето секс не правят на игрището . Голяма любов , голямо чудо



Тема Re: VALIANT KNIGHTS - PRIMUS MAXIMUSнови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор nerra ()
Публикувано04.03.12 00:44



Абе аз до последно си мислех, че Севиля-Атлетико сме ги играли 2:1/1:1/1:2 и си гледам тука мача с леко сърце десет минути преди края 1:1 и си казвам - чудесно сме си оплели кошничката, все един от трите резултата ще излезе...да, ама не...1:0



големите отбори по това се различават от малките,че рано или късно излизат от кризата и започват да бият
Е, явно късно ще излязат от кризата
В интерес на истината, аз този мач се спрях да не ви го предложа да го играем 1Х, само защото бях сигурна, че ще подскочите чак до кораба-майка И за мен тоя резултат не е изненада, но иначе принципно си прав.



Тема Re: Цирка , Севиля - Атлетиконови [re: Гoнзo]  
Автор nerra ()
Публикувано04.03.12 00:45



Е, сексят се, ама качествено

Правят се на много нахъсани, тичат напред назад, създават суматоха, правят се, че протестират за несвирена дузпа...добри са, трябва да им го признаем



Тема Re: Цирка , Севиля - Атлетиконови [re: Гoнзo]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано04.03.12 00:47



имаше си засада, екстра е мача :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.