Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 27.04.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: naja_haje]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 18:09



Така и очаквах - ПОКЕМОН.
Нали да видиш кое е реално требва да докажеш,че не си мишок и да дойдеш да се убедиш? Айде тва е ясно,че нема как да стане щото си ПУТКА НАСРАНА И СТРАХЛИВА ама има и друг вариант аз да те намеря ако искаш може и така да го направиме.
Внимавай какво си пожелаваш...така казва Преслава в една реклама



Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 04.03.12 18:10.



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 18:12



Нека изчакаме да видим колко сте отбор, нека изчакаме. Щото само до преди 2-3 кръга валяха оставки, дето после трябваше да се прибират обратно и от капитани и от състезатели. Има смисъл от съществуването ви, да оправяте головата разлика и да вдигате поразклатеното самочувствие на тонзо, само така в същия дух и следващия сезон :)

Иначе както и пейстнатото мнение показва, никой не ти взима глупостите насериозно, та като почнеш да се изказваш от името на цялото ПМЛ ставаш най-големия хит.




Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.03.12 18:21



Като една истинска ПУТКА НАСРАНА И СТРАХЛИВА се изплаших много и смятам да не се занимавам повече с теб.

Ти продължавай да забавляваш клуба де, може да пуснеш например целите за догодина, когато е сигурно, че ще мачкате.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано04.03.12 18:31



сещаш се на коя част от чатала ми пука дали някой ми оценява прогнозите или не :)))))))



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 18:35



Аз пак не се сещам какво толкова страшно има във факта,че съм обявил високи цели за отбора си. Напълно нормално е да имаме високи амбиции поради причини, които многократно съм изреждал и сега не е нужно да се повтарям.
Обесних ти 200 пъти ако искахме да сме гарантирано в тройката щех да обявя режим "ботиране" и автоматично ни се връзваше поне 1 двоен гол 1-1 на мач. Единствения шанс да се провалим е, ако и останалите 8 отбора прибегнат до същата тактика, но тогава вместо хора играта може да се играе от софтуер, който разделя отборите на по 5ма и автоматично маркира 15 прогнози 1-1 и 4 избивки 1-1 за всеки отбор.


Това представлява вашето отборче и по тая причина никой не ви взима на сериозно, не ви брои за живи и не сте му интересни дали в дадения мач ше вкарате 5 пъти 1-1 или само веднъж

Нема проблеми след като правилата го позволяват сте в правото си единственото смешно нещо е,че си позволявате да говорите за другите отбори, които имат за цел да играят виртуалната игра за кеф



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: kenny mccormick]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 18:36



Ти си ясен, аз тебе не те броя изобщо в тая трупа въпреки големите усилия, които полагаш да ме убедиш в обратното





Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано04.03.12 18:44



е тука вече ме обиди!!!!!!!!! аз съм си бот отвсякъде, държа да се отбележи.



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано04.03.12 18:51



Ако не играеше за резултати нямаше във всяко второ мнение да си цитираш мухлясалите успехи от преди няколко години. Ако не играеше за резултати нямаше да има и тема с цели за полусезона. Ма сега както се очертава да сте последни, С РАЗЛИКА, изведнъж стана радетел за красива игра. Мъжката постъпка в случая е да си признаеш, че сезона ви е пълен, тотален и категоричен провал, ма ти се въртиш като лалугер и още повече се набиваш на шиша в желанието си да избегнеш да си признаеш.

Колкото до нас - тактиката ни е елементарна и очевидна за всички. Резо горкия дори я проучвал и щял да я сподели на бележки!!!!! Това, че е успешна не е наш проблем, проблем е на такива мениджъри като тебе дето от едни 10 мача на поток и 20 потока не могат да изберат такива, където шанса да се падне 1:1 е най-малък. Необходимо ли е пак да ти ровя мненията, където си щял да ни разкриеш рано или късно? Земи сега тая петица за тва разкритие :)

Толкова ли е трудно копеле, да дадеш мачове, които няма да завършат 1:1? Или част от красотата на играта която демонстрирате е да давате такива мачове на противника, в които е непоклатим.

И остави ни нас, нека си ботираме и вкарваме с 1:1 колкото искаме...ама освен валките сме отбора със най-малко допуснати голове в групата...кажи речи двойно по-малко от твое височество. Пак ли 1:1 е отговорно за това?? Абе аре ходи се снимай, става доста тъпо да коментирам очевидни неща.


Редактирано от Jair на 04.03.12 18:56.



Тема Re: ЖФК БАБА ЯГА - THE CURSEDнови [re: qUeStloN]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.03.12 18:57



Не, мажоретствам днес





Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 19:01



Резултати винаги трябва да се гонят, но въпроса е с цената на какво. Обесних ти ако играехме на пари или нещо друго различно от НИЩО нямаше да имам грам забележки от стратегията ви даже сигурно ние щяхме да сме още по-големи ботове и от вас (знам,че звучи невъзможно, но може да е факт)



Аз съм печелил доста неща в тая игра, но никога не е било с ботиране и за това имам право да си ги изтъквам. Ти какво ше изтъкнеш бе? Че сте първи в А група (след 7 години неуспехи) щото имате 30 гола 1-1? Нали ше ти се изсмее некой като му го кажеш

А факта,че сте получили малко голове е нещо много хубаво като постижение и може би единственото, което мога да ви призная, но и поредно доказателство,че тая игра се крепи основно на късмет защото може да допуснеш вкараш 3 гола и да паднеш или да вкараш 1 и да спечелиш.

Няма мач, който да се избира за 1-1, самата идея мач да завърши наравно е най-малко вероятна защото до последната секунда на мача няма гаранция,че някой няма да вкара. И самата прогноза хикс не е ботка, ботско е да пишеш 1-1 винаги по 15 пъти на мач ама явно си говориме на различни езици или се правиш на малоумен само да ме дразниш не знам


п.с. нали се сещаш,че най-лесното нещо беше да дам мачовете дето избирах за вас за нас и да ги пишеме и ние всички 1-1. И тогава да се радвам,че сме ви били, евалата =)

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 04.03.12 19:03.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.