Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 09.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА НАЙТСнови [re: NuFc]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.03.12 23:45



другия кръг сте 0-5 искам да го знаеш





Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Diavolo]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано05.03.12 00:09



като ти нахакат 27 прогнози 1:1 като се срещнете в А група, друга песен ше запееш , седи гледай мача само





Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано05.03.12 00:21



от Резо и Примус Максимус през сезона имаш една загуба и един хикс , измъкнат буквално в последната секунда, така че покажи малко уважение към по-големите и по-умни в тази игра от теб, БОТЕ ....
3 точки, спечелени с акъл. Нещо, което вие не употребявате в прогнозите си.


в А група пак ще се срещнем и то два пъти, живот и здраве..и пак няма да биете рейзърс, щото сте ми кристално ясни

а Дявола с неговия наивитет да не бърза да пали фойерверките, щото и грам идея си няма що за урод е провесил нос на прага на А група



червени победители ?!
да ви плюя на победите


п.с
като за хора, ня които не им пука за играта (ваши реплики), необяснима активност отчитам

п.с.2
вземете си направете класация за най-красиво вкарано 1:1 през сезона, да ви се посмеем още малко ..."шампиони"



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано05.03.12 00:44



абе вие как измъкнахте победата си срещу нас, че нещо май не е нещо, с което да се гордееш особено?





It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор Jair ()
Публикувано05.03.12 00:45



от резо и примус максимус имам загуба и хикс. Хикса измъкнат буквално в последната секунда, загубата случила се буквално в последната секунда с двоен гол от ваша страна в 95-ата минута...двоен гол вкаран с резултат...внимание 1:1!!!! Та твоето е акъл и талант като вкарваш двойни голове в 95-тата с 1:1, нашето е некадърщина и ботщина?? Ходи си заври лицемерната кратуна некъде, че ме е срам да те гледам.

Елементарен си, умнико, постарай се да не си толкова лесен за затапване.

п.с. за пореден хиляден път да обясня активността си. Така е като си имаш работа с деца олигофренчета, трябва да повтаряш търпеливо и многократно. Това че си джиткам през уикенда, когато така и така съм пред компютъра не значи че се възприемам на сериозно, мунчо.

По същия начин мога да седна и да си цъкам на рулетка, с ясното съзнание че всичко е на късмет, докато некой олигофрен като тебе седи до мен с окъсан тефтер системи.

Мога и да си пусна тото с ясното съзнание че шанса ми е отрицателен, докато некой олигофрен като тебе седи до мен разписал всичките числа 30 години назад и си мисли, че вкарва стратегия. Да давам ли още повече примери като за дебили или може би трябва да го сложа това с големи черни болднати букви в сигнатурата на английски???

Какво ще стане в А група никой не знае. Никога не съм се дървил на никого и не съм обещавал че някой ще пада от мен, аз съм непробиваем копеле. Вие сте тия с големите приказки и план 2012 и т.н. Което прави ебаването ви на фона на сичкия рев двойно по-готино.




Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Diavolo]  
Автор Jair ()
Публикувано05.03.12 00:46



мерси, идем :)




Тема Re: ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА НАЙТСнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор the__knight ()
Публикувано05.03.12 01:14



другият кръг сме гости, така че ни устройва



Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.03.12 01:56



Ама ти верно взе много да се палиш :)

Оставяй ги да си блъскат умните глави как така с многото им мислене и невероятно красива игра едните доиграват сезона, а другите... ами другите навъртат 7 поредни победи... на сън :)

Много ги боли горките - шампиони, мсилители, 'гръмки' трансфери на менаджери... и на края да ги бият.. ботове, хаха.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано05.03.12 01:59



абе ти не ревеше ли преди сезона да ни изключат, защото нямаме шанс и след няколко кръга ще трябват да правят с един отбор по-малко и сме щели да преебем класирането?

или беше някоя друга гнусна селска циганка, не помня.



Тема Re: BLUE POWER - THE RED WINNERZнови [re: Diavolo]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано05.03.12 02:04



мерси, очевидно е за всеки който разбира тая игра че 1:1 не значи че лъжеш




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.