Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано21.03.13 03:32



Явно не си достатъчно влюбен или заблуден, за да се ожениш за нея. Вече имаш може би дете от друга жена, или настояща или бивша такава, просто нямам друго обяснение един млад мъж да продължава да се унижава и губи времето...



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: ellynora]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано21.03.13 11:10



Мисля,че съм достатъчно влюбен, за да искам да се виждаме, но не чак толкова, че да си загубя разума и да заживея с нея.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано22.03.13 12:28



У.а.у.



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано22.03.13 12:29



Ок, като ми мина шокирането, питам:
защо? - Да се радвам ли, да плача ли...
Щом сте се виждали все по хотели, значи сте просто любовници, и в такъв случай, защо трябва да те вълнува подобно изказване? Може би е видяла, от твоя страна, че не я виждаш като повече от обект за сексуално удоволствие, и просто е решила да ти върне топката.



Тема Re: Благодаря, Лилка... [re: The Stranger]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано22.03.13 12:32



на мен ми пука за нея
Ако мога да попитам, в какво - точно - се изразява пукането ти за нея?



Тема Re: Благодаря, Лилка... [re: The Stranger]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано22.03.13 12:33



Ами аз се пазарих поне една седмица

.....



Тема Re: free styler [re: The Stranger]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано22.03.13 12:35



От твоя страна, със сигурност не любов, щом си се пазарил с нея за цената, и щом си дал повод да ти се постави подобно условие. Вие сте просто любовници.



Тема Re: free styler [re: The Stranger]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано22.03.13 12:38



Мда. Мацката е:
много красива, но типична женска.
Завистлива. Щом завижда на тебе, представи си каква била към други жени.
вероятно не печели никак добре, а разчита на външния си вид и на сексуалните си умения, за да има мъж до себе си. Пардон, любовник. Платен, разбира се.

Защо не си вдигна телефона на нейните позвънявания и какво е това Да, ама не, щом твърдиш, че ти пука за нея?



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: били-янa]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано22.03.13 12:39



или е очаквала обвързване, от което си избягал
И аз помислих същото.



Тема Re: Били-Яна [re: The Stranger]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано22.03.13 12:41



Първоначално ми беше криво за тебе... сега почти ме отврати... продължавай да си плащаш за платения секс, а на нея пожелавам да успее да си намери мъж, който наистина да я цени. Със сигурност ти си започнал да се влюбваш в нея, но на нея вече не й пука особено за теб, и тук няма как да скрия, че й се възхищавам. Дано намери сили да срещне достоен за себе си мъж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.