Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор diva. (свободна)
Публикувано03.05.13 09:34



Пропуснал си да кажеш че имаш жена и дете и че тази другата всъщност е любовницата.

Редактирано от diva. на 03.05.13 09:34.



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: diva.]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано03.05.13 12:45



Семейното ми положение не е обект на тази тема. Да, на теория съм семеен, но на практика съм свободен... от десетина години със съпругата живеем като съквартиранти. Не се развеждаме само заради детето, но това не означава, че трябва да отивам в манастир...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какво да си мисля за... [re: diva.]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано03.05.13 15:04



Уау...



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано03.05.13 15:05



Прав си. Обект на тази тема е лицемерието на клубаря The Stranger. *vomit*



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор diva. (свободна)
Публикувано03.05.13 15:57



Ми как да ти кажа, когато има друга замесена жена се усеща и реакцията е нормално да е такава.
И аз тъкмо установих, че мъжът дето казваше че многоооо ме обича, всъщност успоредно си е имал приятелка, която вероятно също много обичааа, а може и да има още приятелки, които също много, много обича. Аз изоставам с времето и смятам, че ако обичаш един човек, който си приел да ти е партньор, другите любови, които е нормално да изпитваш към другите хора остават на ниво чувство, а не на ниво действие. Но както се оказа моята позиция вероятно е неправилната, а твоята в случая си е правилната.



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: BambiBambina]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано03.05.13 16:18



А през тези 6 г. любовницата дали е знаела за наличието на жената?



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: ellynora]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано03.05.13 16:40



А ти как мислиш?
Фактът, че The Stranger е лицемер, не оправдава поведението на любовницата му. Нито аз оправдавам нейното. Но ти със сигурност вече си се сетила за това.



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: ellynora]  
Автор diva. (свободна)
Публикувано03.05.13 16:58



Ами не, разбира се.



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: diva.]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано04.05.13 17:34



Напротив, знаела е през цялото време, аз поне съм честен и не лъжа. Бях подал и молба за развод, но впоследствие я оттеглих... и в съда ме поздравиха за правилното решение. Наистина щях да направя голяма грешка. Вече всичко свърши, каквото и да кажете, вече е излишно. Благодаря на всички, които писаха в темата.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какво да си мисля за... [re: BambiBambina]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано05.05.13 12:06



Абсолютли!
Бах мама му, заради такива копелдаци да му се отще на човек да има връзка!

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.