Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Тъжно [re: The Stranger]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано18.03.13 15:56



Както и да я наричаш,ще трябва да решиш -или край или си продължаваш така.
Имам необвързана симпатична колежка,изкаш ли да те запозная?



Редактирано от caryb на 18.03.13 15:57.



Тема Re: Тъжно [re: caryb]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано18.03.13 17:37



Навит съм за колежката ти, единственото ми желание е да не е дебела.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Тъжно [re: The Stranger]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано18.03.13 17:55



Ако сексиш с колежката му, ще зарежеш ли оная пачавра?
Ако отговорът ти е да, имаш подкрепата ми.





Тема Re: Тъжно [re: The Stranger]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано18.03.13 19:05



Не е

Пиши ми на бележка



Тема Re: Тъжно [re: caryb]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано18.03.13 19:06



Аз съм в женски род,колежката й





Тема Re: Тъжно [re: caryb]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано18.03.13 19:08



Леле,не мога да си представя,че съм написала искаш със з



Тема Re: Тъжно [re: Xюppeм]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано18.03.13 21:13



Вероятно да, но как да ти дам окончателен отговор, след като не съм я виждал и нямам идея дали ще се харесаме визуално, както и дали ще си паснем в другата работа.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Тъжно [re: caryb]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано18.03.13 21:15



Вече е късно да поправяш грешката си, времето за корекция окончателно е изтекло :). Бъзикам се, разбира се. Пиша ти бележка.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано18.03.13 22:07



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!



След като маркетинговото проучване е показало, че тя е единствения доставчик на услуга с уникална стойност/полезност за теб не знам ква ти е дилемата - и преди си и плащал само, че нерегламентирано.... плащай и, и се кефи ..... и бъди благодарен, че е за удоволствие, a не за неудоволствие ..... лекарства ... болнични сметки и тн....

ps 6 години прИмоция, не се оплакваше..... а сега я изкара боклук .... неблагодарност му се вика на това ... третирал си я като компаньонка, а тя като си е влязла сериозно в отредената от теб роля квичиш? що? почти, да не кажа всички връзки започват като неангажиращ секс ама средно между 6м до 1 година или се разпадат или преминават на ниво ангажиращи - 6 години? вие на тримесечие ли се срещате за неангажиращ секс?.?...



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: reborn2008]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано19.03.13 11:51



Неблагодарен съм казваш? Повечето биха казали, че съм бил използван през всичките тези години, но аз съм се раздавал по собствено желание, защото мога да си го позволя. Предполагам, че финансовото и материалното ми подпомагане е причината да продължим да се виждаме толкова време.

вие на тримесечие ли се срещате за неангажиращ секс?.?...

Казвала ми е, че има приятели, с които се вижда веднъж на 2-3 месеца само за секс и след това може да не се чуят или видят до следващата среща, но аз не съм от тях. С нея се виждаме не по-малко от два пъти седмично, за ноември си спомням, че бяхме 21 дни заедно, Новата Година я посрещнахме заедно, след което ходихме на спа-хотел за една седмица. Това достатъчно ли е?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.