Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Благодаря, Лилка...нови [re: The Stranger]  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано12.06.13 10:53



рожбе...слушай ся кака ти - дигай си задника от тая и дим да те няма, докато и спин от някъде не ти е докарала още...как може пари за любов беееее

ако имаш нещо на сърце и в джоб ще дадеш...ако нямаш не даваш, луда работа



Тема Ели,нови [re: ellynora]  
Автор The Stranger (GAME OVER!)
Публикувано12.06.13 12:16



Ха, аз ли съм я "третирал по долнопробен начин" или тя ме е използвала? Ако наистина съм я третирал, тя защо е позволила да го правя? Изглежда нея я устройва това положение, защото иска да продължим да се виждаме, но аз вече не искам... познай кой е прецакания в случая?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема И още нещо..нови [re: ellynora]  
Автор The Stranger (GAME OVER!)
Публикувано12.06.13 12:20



Един от мъжете, с които тя се срещаше докато имахме отношения ми каза, че ако е знаел, че тя се среща и с други, нямало да се вижда с нея, каза още че се чувствал като използван презерватив... защо ли, отговори си сама.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: roshava]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано12.06.13 12:29



Ама ние сме по-търпеливите, по-надяващите се и по-глупавичките, така че това за "търпенето, щото има защо" не играе.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: free stylerнови [re: The Stranger]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано12.06.13 14:25



На мен това ми прилича на използване от нейна страна. Намерила ти е слабото място и знае как да те манипулира. Освен това тази болезнена ревност? Ако се обвържеш с нея, след време ще ти писне от всички нейни прищевки и ще се разделите-ти сам ще го пожелаеш. Сигурна съм, че на нея изобщо, ама грам не й пука за теб. За мен тя е жена, която гони материалната страна.Помисли си, искаш ли да имаш до теб такъв човек?



Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор roshava (диване)
Публикувано12.06.13 14:58



Ти коя от двете участнички си, или на коя си адвокатка, че си даваш мнението от тяхно име???

Много мразя такава кокошкарска история ... нито познавате автора на темата, нито познавате въпросните жени, но давате оценка ... ми щом толкова години е бил с едната и другата, явно има нещо заради което те са с него ... ако е до едното търпение, на първата година още нещата ще се разпаднат, най-много на 2-та след като се махне пердето, ако всичко е било заради кьоравата ... ама 6 години и повече /жена му явно е повече/ ... хайде малко мислете и тогава съдете ...

А ти ако си глупава, търпяща и надяваща се, да си хванеш един тип мъж, а да го направиш друг, значи проблема е в теб, а не в тези жени.



Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: roshava]  
Автор Melany99 ()
Публикувано12.06.13 16:31



Много различни житейски пътища имат, това мога да кажа.

Когато някой направи семейство, живее с един и същи партньор n- брой години и се сблъска с най-различни житейски проблеми, тогава може да говори и да дава оценки.

То, когато си млад, необвързан, никаго не си бил обвързан и нямаш понятие за какво говори другият е много лесно...



Тема Благодаря, Мел,нови [re: Melany99]  
Автор The Stranger (GAME OVER!)
Публикувано12.06.13 17:57



Подкрепям мнението ти. Не може човек, който не е бил никога семеен да дава съвети на семейните.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: roshava]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано12.06.13 18:00



Изказвам извод, базиран на наблюдения. Това, което аз твърдя, го казва всеки с малко повече опит във връзките и в живота въобще. Виждам и всеки що за лайненце е, докато той си мисли колко е прекрасен, вкл. виждам и собствените си простотии. Не ми трябва да съм в ситуацията, за да видя, че стрейнджъра е поне толкова голямо лайно, колкото тази негова курветина. Ако не и по-голямо.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!

Редактирано от Чиcтoмeтka на 12.06.13 18:01.



Тема Чистачката,нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор The Stranger (GAME OVER!)
Публикувано12.06.13 18:09



Няма лошо да си кажеш мнението, лошо е, когато мислиш че си права



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.