Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: The Stranger]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано05.06.13 01:50



Не се опитвай да изместиш акцента пак в посока "тя е виновна".

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: The Stranger]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано05.06.13 01:56



Бягай далеч от връзки с бедни жени. Търси връзки с богати жени. Богатите жени тъй като имат всичко материално не държат на материалното и търсят истинската любов. Обратно - бедните жени не търсят любов, а търсят материалното задоволяване и комерсиализират секса точно както е станало в твоя случай...



Тема Re: Виж...нови [re: The Stranger]  
Автор Melany99 ()
Публикувано05.06.13 07:51



Хубаво де, откъде ги намирате такива жени?
Аз защото такива жени не познавам...

Поне да са хубави да ти красят масата, ама нещо много се съмнявам...

И щом иска ххх - това значи 999 да речем, много ниска самооценка.

Знаеш ми мнението по върпоса, ама да се изкажа пак!







Тема Re: май си прав...нови [re: The Stranger]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано05.06.13 11:33



Аз ти се чудя какво още се чудиш........

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано05.06.13 11:37



Много удобно, да ама не.........

Мъжката грижа включва И финанси , но къде тука е женската грижа?
Виждам пари срещу секс - това ако не е проституция, здраве му кажи...
И дамата не е любовница - тогава се прави некомерсиално, по симпатии, кеф или скука....... тя е държанка.
А че на господина е наранено самочувствието е отделен въпрос, но пък е нормално - и теб да ти кажат че биха те чукали само срещу заплащане........

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: май си прав...нови [re: kikimor]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.06.13 12:51



И аз се чудя, как Стейнджър се чуди, че е нищо за разглежданата персона.
Шест години да не е разбрал за какво иде реч.
Няма чувства. Ти си поредният, който тя използва. Както и други, не си единственият, спокойно.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: kikimor]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано05.06.13 14:20



Много ясно, но като съм се набутала сама да си плащам за секса, кой ми е виновен, че се чувствам незначителна и допълвам с пари? Мен в случая жената не ме интересува като поведение, независимо каква змия е. Трудно ми е да съжалявам мъж, който издава зверски комплекси, прави го в продължение на години и буквално си проси да му се подиграват в очите. По-скоро се чудя на жената как го търпи такъв льольо . Тя самата се самоунижава, когато се натиска 6 години на такъв индивид - хем не й обръща внимание, хем женен - затова предполагам, че не става дума само за покупко-продажби на сексуални услуги.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: The Stranger]  
Автор ШokoЛaдa (елф)
Публикувано05.06.13 21:20



...Виж, не е важно кой какво иска, а важното е ти какво искаш и да изразиш позиция. Приятелски съвет...разбери се със себе си и тогава действай. След като питаш в клуба, значи имаш съмнения как да постъпиш, а така няма да стане..или..или..



Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: The Stranger]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.06.13 22:46



демек, ще си плащаш за срещите в хотела с жената, с която си бил 6 години, и която видно обичаш?!? ... ти си откачил...





Тема Re: Виж...нови [re: The Stranger]  
Автор LILKA_SM (член)
Публикувано06.06.13 01:16



"...намирам го за нормално един мъж да се грижи за жената, която харесва и обича." нормално е, да.... а обичаш ли я наистина? Такава, каквато е сега?
Бягай, момче, докато е време, че ще има да те скубе...яко.






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.