Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: free styler [re: free styler]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано15.03.13 11:05



Пробвал съм, но не мога да издържа повече от 2 дни. Липсва ми, колкото и странно да звучи, може би я обичам... Прекрасно знам, че не трябва и че не заслужава, но въпреки това... Това любов ли е? Или просто навик, натрупан с годините?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Били-Яна [re: The Stranger]  
Автор били-янa (член)
Публикувано16.03.13 08:35



ами као е такъв образът, какво толкова се чудиш? Толкова ли си хлътнал или просто мъжете си обичате кучки? Като гледам, това не е кой знае каква промяна в отношенията, просто така се избистрят



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано16.03.13 11:03



Извинявай, че ще прозвуча назидателно!

Ти мазохист ли си!
Търпял си й изневерите, въпреки, че ти е било неприятно(предполагам това е слаба дума). Поне с такова впечатление останах. Сега търпиш да ти мачка достойнството. По-горе ти писаха да я зарежеш, ако имаш достойнство. Подкрепям мнението.

Виж сега, то че ще боли, ще боли. Досега те е боляло и от сега на сетне ще те боли. Големия въпрос е колко искаш да те боли и от какво искаш да те боли.
Искаш ли да те боли заради една пачавра, или искаш да те боли поради липсата й.
Вярвай ми второто за няколко месеца ще премине, ако не за месеци, то за 1-2 години най-много. Обаче ако решеш да я зарежеш трябва да е с голямата ножица: без общуване, без комуникация, без да се виждате и чувате. Просто трябва да я зачеркнеш тотално и рязко от живота си.

Ако решиш пък да я запазиш(не зная с каква презумция ще бъде това, след като сам пишеш, че не искаш такъв таралеж в гащите си), то тогава й играй играта.

Ти знаеш на-добре коя агония искаш да изпиташ.



Тема Re: free styler [re: The Stranger]  
Автор free styler (GM)
Публикувано16.03.13 15:39



Май ще трябва да го провериш за себе си. Съветвам те да направиш следното - лиши я от това, което казва, че иска от теб, и и дай приятелство. Спирай платения секс - кажи и - намерих си друга за секс и тя не ми иска пари примерно:) , и не искам повече да ти плащам за секс с теб. точка. Обаче съм привързан към теб и желая да останем приятели. Може би така е най-добре и за двамата. Бъди бодър, уверен в себе си и усмихнат. Владей се. Не повдигай теми за миналото и за личните отношения. Отидете в готино заведение, за да и го кажеш това. Купи си нови дрехи, подстрижи се, пусни си брада или направи някаква видима промяна със себе си. Направи се, че изобщо не ти пука. Но бъди в същото време много мил и отзивчив. Дай и възможност да усети в теб онези качества, които ще я накарат да спре да търси други и да те оцени. Бъди силен. Нищо не губиш - пробвай. За няколко месеца ще има видим резултат, на който няма да повярваш. Но задължително се отдръпни. Избягвай да се виждате, но я осведомявай какъв готин живот водиш и как се забавляваш. Жените много мразят да изпускат. :) Но преди това и прости. Вътрешно в себе си. Жените често хващат "луда крава". Пък ако не се окаже твоето, кажи си - айде благодаря за хубавите моменти, вдигай си шапката и си заминавай - може пък да не е за теб и да си губиш времето само и нервите. Виж се ти какъв човек си - можеш ли да имаш дисциплина да издържиш - полезно е..



Тема Re: Били-Яна [re: били-янa]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано17.03.13 00:36



Явно съм хлътнал, това е важно наистина, но по-важно е другото: че тази жена я харесвам повече от всички, които познавам и с нея се чувствам толкова мъж, колкото никога до сега. Уточнявам, че тя не прави нищо кой знае какво в секса, дори понякога съвсем нищо не прави, достатъчно ми е да се съблече гола и аз полудявам, кара ме да се чувствам като ученик, който ще прави секс за първи път, а съм имам много жени, при това не съм в първа младост. Знам, че всичко е в главата ми, вкарал съм я там по някакъв начин и това ме държи ужасно много време. Каквото и да прави, аз пак си я харесвам и си я искам. Дайте съвет как да я извадя от главата и съзнанието си. Тя има богат опит с мъжете (казвала ми е, че е имала повече мъже, отколкото си мисля) и ме манипулира по всички възможни начини. Пробвах с компаньонки - нищо общо няма... изобщо не ме кефят, независимо че са много по-млади и по-красиви от нея...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Хюррем, [re: Xюppeм]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано17.03.13 00:45



Сега търпиш да ти мачка достойнството. По-горе ти писаха да я зарежеш, ако имаш достойнство. Подкрепям мнението.

Достойнството и егото ми са по-слаби от желанието ми да бъда с нея... Прекрасно знам, че ако прекратя отношенията, ще ме боли много, но няма да умра, ще го преживея някак си, докато сега умирам всеки ден по малко...
Настоящия вариант не ме устройва, но е единствено възможен. Мисля, че я разбирам, тя си търси мъж, с който да живее, а аз за толкова години не го направих и явно търпението й се е изчерпало... или може би това е един от нейните женски номера, който се опитва да ми пробута, надявайки се да лапна въдичката. Естествено, няма да се женя за нея, чак толкова глупав не съм.
Благодаря за съветите.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: free styler [re: free styler]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано17.03.13 01:26



Приятелю, тя се дразни от всичко, което правя за себе си - когато си купя някоя електронна джаджа, когато запиша да уча нещо, когато ходя на фитнес, или когато види пачка с пари в жабката на колата ми. Дразни се и от това, че аз имам няколко коли, а тя няма. Няма кола, но и не иска да кара една от моите, искала да кара нейна кола. Казва, че съм парадирал с парите си, че съм я обиждал, защото съм правел неща, която тя искала да прави, че съм си купувал неща, които тя искала да има... освен това е ужасно много ревнива и ако разбере, че съм бил с друга - ще ме зареже веднага... или поне така ми е казвала. Не искала да знае, ако аз излизам с други жени, но аз и не го правя, защото тя е единствената жена за мен, на всички други гледам като на мъже. Казвала ми е още, че има голяма нужда от пари, че парите били средство, а не цел и това е единствения начин да продължим да се виждаме. Ако спра да я търся, вариантите са два:
- или ще си намери друг (което е малко вероятно, или ако намери - ще е пак за кратко) и ще ме забрави,
- или ще се съгласи да се виждаме както до скоро (без да ми иска пари за срещите, но да продължа да плащам сметките в супермаркета, телефона, тока и дрешките, от които има нужда).
Преди няколко месеца една вечер не си вдигах телефона на нейните позвънявания... имах 21 неприети обаждания и 17 СМС-а. Последния гласеше: "Повече нищо няма да искам от теб, само кажи, че си жив". Да, ама не.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Хюррем, [re: The Stranger]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано17.03.13 19:30



-Ако тя е искала да се жени, то не би ти дала такова предложение. Ако ти си й отказал женитба, тогава какъв е смисълът да поддържате контакт!? Ами ако утре се намери такъв, който да я иска, а тя спи с теб?.......
-Ако ти би могъл да я поискаш за жена, нима ще я поискаш след като ти се предлага за пари?!
-Ако ти нея не искаш за жена, може утре да се появи тази, която ти ще поискаш за такава. А настоящата ще е жената за секс ли? Любовницата извън брака?

Както и да го погледна нито ти, нито тя имате намерение да се обвързвате. Ако въобще се стигне до женене, то ще е само между вас, и то при положение, че ти свалиш гарда. Иначе просто се чешете. Но щом ви устройва такъв вид връзка, ваша си работа.

Само дето ми се струва, че ти се измъчваш повече от нея.


Бих сметнала, че това от нейна страна е наистина някаква игра. Но е прекалено долнопробна, за една истинска жена да си позволи да я играе.

Според мен тя не само, че не е за теб, но и ще стават все повече проблемите между вас. Особено ако ви свързва само секса.


П.П.: Моля да бъда извинена, ако тонът на поста ми е обиждащ или огорчаващ!



Тема Re: Хюррем, [re: Xюppeм]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано17.03.13 21:48



Може би е чакала прекалено дълго време (6 години) аз да я взема за жена, което не се случи. Не е ли възможно да си поддържаме контакт без да се обвързваме официално? Пък ако се намери някой, който да я иска - нека да си я взима, но докато все още не се е появил "принца на белия кон" какъв е проблема тя да се вижда с мен? При това вече не спим заедно, виждаме се само за час-два-три в хотел и се разделяме. Не можела да си позволи да остава цяла нощ, защото това щяло да я привърже емоционално отново към мен. Казвала ми е, че секса е единственото нещо, което е наред между нас и ако някога се разделим, тя пак ще иска да се виждаме заради него. То и без това сега друго няма, а и според мен никога не е имало нещо повече. Е, преди ми казваше, че ме обича, но аз изобщо не вярвам, защото по едно време казваше "Обичам те" на мен и на още един мъж едновременно. Пуснах тази тема само за да си "сверя часовника", дали наистина тази жена е боклук, или само аз си го мисля, без тя да е такава.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Хюррем, [re: The Stranger]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано17.03.13 22:06



Не просто е боклук, но и ти се докосваш до този боклук.
Всеки си има принципи и свои някакви си разбирания за човешките взаимоотношения.
Твоите са такива каквито са, моите са други, на трети човек са съвсем различни.
Без да ми се обиждаш, но с моите принципи на твое място още в първия момент като съм усетила подобно отношение към мен да съм я зарязала, ако бях мъж. И нито секс, нито "обичам те",нито каквото и да било биха ме спрели.
Аз все пак съм човек с достойнство и принципи и подобен вид унижение и курвенски игри нито толерирам, нито търпя.
Всеки знае себе си. Аз знам мене си, ти тебе си.
Моето мнение по твоя проблем е това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.